• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 250 m2 terasa - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija 250 m2 terasa - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 250 m2 terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 250 m2 terasa" je bilo najdenih 66 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.664 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manjši)
    • 260 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BLED, 590.000 €, 235,80 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v centru Bleda, ki je bila zgrajena leta 1980, ter stoji na 151 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 235,8 m2 skupne površine, od tega: - 128,1 m2 uporabne površine - 31,7....

 
 
 
  Hiša, PROŽINSKA VAS, 350.000 €, 235,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

235,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2016, 3.086 m2 zemljišča, K+P+M, Lepo vzdrževana hiša z gospodarskim poslopjem in velikim zemljiščem (3.086 m2) - Prožinska vas, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše med Štorami....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI KLJUČAROVCI, 190.000 €, 234,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

234,9 m2, hiša, zgrajena l. 1967, 714 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjsko-poslovna priložnost v Spodnjih Ključarovcih. Naprodaj gostilna (85,3 m2 + terasa 33,1 m2, oddana v najem) in stanovanje (62,5 m2) z ločenima vhodoma. Pripada dvorišče/parkirišče. Možnost bivanja in takojšnjega prihodka....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.250.000 €, 266,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 2.691 m2 zemljišča, očarljiva vila nad koprom, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Koper – razgledna vila na izjemni lokaciji na velikem razglednem zemljišču Na eni najlepših in najbolj dominantnih razglednih leg nad Koprom prodamo prostorno vilo,....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 350.000 €, 267,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.11.2023.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2017, 133 m2 zemljišča, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljeni hiši, v kateri ne boste našli le strehe nad glavo,....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 134.900 €, 232,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2022.,

www.indomio.si

232,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, 1.759 m2 zemljišča, K+P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 139.900,00 EUR LENDAVSKE GORICE prodamo samostojno hišo z garažo v etažnosti K+P+M in z zemljiščem v velikosti 1759 m2 od tega 731 m2 z zazidljivim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 970.000 €, 269,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRPELJE, 378.000 €, 269,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

269,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 1991, 1.440 m2 zemljišča, naprodaj gostilna z dolgoletno tradicijo v rodiku, prodamo. Cena: 378.000,00 EUR NAPRODAJ gostilna v RODIKU, 4 km oddaljena od Kozine, katere začetki segajo v leto 1886. GOSTILNA v z dolgoletno tradicijo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, BELTINCI, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Pomurska – Beltinci, zgrajena l. 1936, v celoti prenovljena med leti 2005 in 2023; K+P+M; skupna površina 270,00 m2, klet 30,00 m2, zaprta terasa 16,20 m2 in poslovni prostor (preoblikovan v najemniško stanovanje) 150 m2 ter dodatna zgradba (prostor za druženje) 57,90....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, RADEČE, 255.000 €, 229,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-160 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljene lepo vzdrževane dvo stanovanjske hiše v neposredni bližini centra Radeč, ki je bila zgrajena leta 1969, ter stoji na 552 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 229,10 m2. V garaži je mogoče....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 335.000 €, 228,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji družinske hiše na mirni lokaciji (slepa ulica) v mestni četrti Studenci v Mariboru (228,1 m2 neto površine, povzeto po GURS), ki je bila kompletno obnovljena med leti 2005 - 2008) in....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 428.000 €, 228,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

228 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, 654 m2 zemljišča, pritličje, Posredujemo pri prodaji opremljenega gostinskega lokala z utečeno dejavnostjo in večletno tradicijo na frekventni lokaciji na Primskovem, v občini Kranj. Gostinski lokal se prodaja skupaj z zemljiščem, na katerem....

 
 
 
  Hiša, GOLO BRDO, 820.000 €, 273,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

273,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, adaptirana l. 2025, 913 m2 zemljišča, Na voljo je prostorna samostojna hiša z 273,9 m2 neto tlorisne površine na 913 m2 veliki parceli, obdana z zelenjem in zasebnostjo, nudi udobno bivanje v treh spalnicah, s savno, fitnesom, ložo, teraso,....

 
 
 
  Hiša, ŽUŽEMBERK, 216.000 €, 227,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

227,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 232 m2 zemljišča, vodovod, kanalizacija, elektrika, optika, ogrevanje- toplotna črpalka, prodamo. Cena: 216.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska vrstna hiša se nahaja v naselju Žužemberk v starem mestnem jedru. Odlikuje jo odlična....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 419.000 €, 227,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

227 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2002, 507 m2 zemljišča, K+P+1+M, Na robu narave, v idiličnem in mirnem okolju Mojstrane, se nahaja izjemna hiša, ki nudi udobno bivanje ali priložnost za turistično dejavnost. Hiša, zgrajena leta 1980 in prenovljena leta 2002, se....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 267.000 € na 249.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 249.000 €, 227,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 267.000 €
12.04.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

227,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2010, 649 m2 zemljišča, Hiša na mirni lokaciji v Slovenskih KonjicahNa izjemni in mirni lokaciji v neposredni bližini centra Slovenskih Konjicah vam predstavljamo samostojno hišo s skupno površino 168,3 m2 ter zemljiščem v velikosti....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, MELJSKI HRIB, 265.000 €, 226,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji na Meljskem hribu prodamo družinsko hišo, zgrajeno leta 2017. Hiša po podatkih GURS meri 225,8 m2 neto tlorisne površine, od tega 131 m2 uporabne površine. Velikost pripadajočega zemljišča....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, KOZJE, 218.000 €, 226,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

226 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, 2.524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 218.000,00 EUR Družinska hiša z razgledom, bazenom in veliko parcelo – Lesično, občina Kozje Na mirni in sončni lokaciji v Lesičnem v občini Kozje prodamo prostorno družinsko hišo- dvojček z bazenom in čudovitimi....