• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 270 m2 bazen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija 270 m2 bazen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 270 m2 bazen

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 270 m2 bazen" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.184 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 240000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽALEC, 570.000 €, 275,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-25 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nadstandardne, velike družinske hiše v naselju Podvin pri Žalcu, ki je bila zgrajena leta 1987, popolnoma prenovljena pa leta 2007. Stoji na 697 m2 velikem zemljišču. Objekt ima po GURS podatkih 275,1....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 520.000 €, 269,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

269 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2019, 9.085 m2 zemljišča, veliko posestvo na mirni, sončna lokaciji, ograjeno, obdano z gozdom in travniki, brez bližnjih sosedov, hiša je dvostanovanjska, na posestvu so še gospodarske - kmetijske primerno za samooskrbo, rejo živali,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija 270 m2 bazen'
850.000 €
850.000 €
365.000 €
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

288,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 832 m2 zemljišča, V objemu narave prodamo novejšo hišo z bazenom, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,50 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-310 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija med Moravci, Banovci in Radenci je zelo atraktivna, obenem se nahaja le....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 782.000 €, 289,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

289 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 651 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 782.000,00 EUR Maribor – Koroška vrata – Vrbanski plato Na eni najbolj cenjenih in iskanih lokacij v Mariboru je naprodaj samostojna, svetla in arhitekturno premišljena hiša z bazenom, ki združuje kakovostno gradnjo,....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 149.300 €, 247,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-215 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je hiša za osebe, ki cenijo mir v naravi, na podeželju, vendar je še vedno blizu centra mesta in vse potrebne infrastrukture (šola, vrtec, knjižnica, trgovine, lekarna, zdravstveni dom,..). Na posesti se poleg hiše,....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 699.900 €, 293,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

293 m2, samostojna, zgrajena l. 1810, adaptirana l. 2007, 6.487 m2 zemljišča, Novega lastnika išče čudovito posestvo s hišo zgrajeno leta 1810 in obnovljeno l. 2007 v aristokratsko podeželskem stilu. Ta edinstvena rezidenca z bogato zgodovino nudi hkrati udobje sodobnega podeželskega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!