• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 270 m2 zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija 270 m2 zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 270 m2 zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 270 m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.614 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BISTRICA OB SOTLI, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

270,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 8.306 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR V Trebčah, v osrčju neokrnjene narave, posredujemo pri prodaji svetle in skrbno vzdrževane nepremičnine, ki obsega enostanovanjsko stavbo, pomožni kmetijski objekt in stavbo za spravilo....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

268,47 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,63 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Hiša, GOROPEKE, 250.000 €, 272,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.556 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR ZANIMIVA (VIKEND) HIŠA S SAVNO, obdana z gozdom 171'60 m2 neto 272’40 m2 bruto (od tega garaža 20’5 m2, klet 22’3 m2 ter balkoni/terase 58 m2) 1.556 m2 zemljišče V k.o. Žiri prodamo (vikend)....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija 270 m2 zadnjih 14 dni'
460.000 €
650.000 €
350.000 €
  Hiša, KOPER, 1.250.000 €, 266,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 2.691 m2 zemljišča, očarljiva vila nad koprom, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Koper – razgledna vila na izjemni lokaciji na velikem razglednem zemljišču Na eni najlepših in najbolj dominantnih razglednih leg nad Koprom prodamo prostorno vilo,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 276,20 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.agentkranj.si

V Zg. Bitnjah prodamo dvodružinsko hišo z pripadajočim zemljiščem. Hiša se je pričela grditi leta 1965 in je bila dokončana leta 1970. v pritličju objekta so pomožni prostori, v nadstropju eno stanovanje, v drugi etaži pa je bilo leta 2022 popolnoma obnovljeno še eno stanovanje. Ob....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

278,45 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,34 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 
  Hiša, ŠKALE, 350.000 €, 287,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

287,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, adaptirana l. 2020, 637 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Škale pri Velenju je naprodaj prostorna samostojna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1989, ki se nahaja na parceli velikosti 637 m2 v prijetnem in sončnem okolju, le približno 500 m od jezera....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.halodom.com

Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 159.000 € na 155.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLANINA PRI SEVNICI, 155.000 €, 248,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 159.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

248,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 959 m2 zemljišča, prodaja - prostrana in večnamenska samostojna hiša v planini pri sevnici, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Prodamo zanimivo samostojno hišo s številnimi možnostmi uporabe, ki se nahaja v Planini pri Sevnici....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 900.000 €, 248,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2008, 667 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 900.000,00 EUR Sanjski dom v osrčju Kranjske Gore – popolna investicijska priložnost Vabljeni v objem narave, le nekaj korakov od vrveža centra, kjer se udobje prepleta z neokrnjeno naravo.....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 159.000 € na 155.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 159.000 €
14.05.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

248,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 959 m2 zemljišča, prodaja - prostrana in večnamenska samostojna hiša v planini pri sevnici, prodamo. Cena: do cca 155.000,00 EUR Prodamo zanimivo samostojno hišo s številnimi možnostmi uporabe, ki se nahaja v Planini....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 550.000 €, 244,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

244,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, adaptirana l. 2024, 1.402 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Prostorna družinska hiša z ograjenim vrtom in dvema terasama V urejenem naselju v Vojniku je na voljo družinska hiša s parcelo 1.402 m². Hiša ima ograjen vrt in dve pokriti....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/