• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 280 m2 kvalitetno najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija 280 m2 kvalitetno najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 280 m2 kvalitetno najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 280 m2 kvalitetno najdražje" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.659 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, VELENJE, 185.000 €, 288,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v naselju Bevče, okolica Velenja, ki je bila zgrajena leta 1983, ter stoji na 888 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 288 m2 skupne površine, od tega 145,6 m2 uporabne površine. Pred njo....

 
 
 
  Hiša, PODPEČ, 1.095.000 €, 263,20 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.visa.si

Na enkratni lokaciji v Podpeči prodamo moderno in zelo kvalitetno zgrajeno nizkoenergijsko hišo, ki se nahaja ob robu gozda z odprtim razgledom na podpeško dolino. V neposredni bližini se nahaja hrib Sveta Ana, veliko kolesarskih in sprehajalnih peš poti, hiter dostop do Rakitne… .

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija 280 m2 kvalitetno najdražje'
180.000 €
449.000 €
379.000 €
 
+13%

Spremembe cen iz 479.000 € na 540.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STRAHINJ, 540.000 €, 260,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.08.2024 - 460.000 €
28.01.2026 - 479.000 €
03.05.2026 - 540.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Strahinj v sklopu občine Naklo se prodaja generalno obnovljena stanovanjska hiša s 544 m² zemljišča. Hiša obsega: P+1+2 in je le nekaj minut stran od priključka na gorenjsko avtocesto. Nahaja se na izredno mirni lokaciji ob gozdu. Hiša je obdana z velikim vrtom. Ima 2 terasi....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 528.000 €, 297,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

297 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 2.862 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, optika, ogrevanje kamin 3x, na pelete, parkiranje za več vozil, prodamo. Cena: 528.000,00 EUR Lokacija: stanovanjsko hišo prodamo v Bučerci v občini Krško, ki se nahaja na lepi lokaciji, v neposredni bližini....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 368.000 €, 300,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kaj bi pomislili če bi slišali da je v zelo veliki hiši (bruto 400m2, neto 300m2) le enkrat v 15 let, koliko je hiša stara, beljeno in da solastnica le enkrat v treh tednih posesa tla v njej? Verjetno da so lastniki bolj umazani kot čisti in da je hiša v groznem stanju. Resnica je....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 350.000 €, 296,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

296,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1978, adaptiran l. 2006, 349 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V urejeni in mirni soseski Krškega je na prodaj hiša dvojček - idealna za tiste, ki cenijo stik z naravo, hkrati pa potrebujejo udobje mestnega življenja. Lokacija ponuja odlično....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-8 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!