• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 280 m2 terasa Nazadnje obja - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija 280 m2 terasa Nazadnje obja - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 280 m2 terasa Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 280 m2 terasa nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MAJŠPERK, 230.000 €, 278,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji novejše enostanovansjke stavbe v Majšperku (naselje Breg), ki je bila zgrajena leta 2015 in stoji na 1.054 m2 velikem zemljišču. Po podatkih GURS-a ima objekt 277,9 m2 skupne površine, od tega 162,0 m2....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 365.000 €, 280,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2022, 836 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Na eni najbolj mirnih in "intimnih" lokacij v Šmarju pri Jelšah, v slepi ulici, kjer se cesta zaključi in promet umiri, vas pričakuje edinstvena nepremičnina, ki....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 280.000 €, 279,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

279,8 m2, živilska trgovina, s prehrano, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2015, 1.617 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjski objekt na izjemni lokaciji, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V centru Šmarja pri Jelšah je naprodaj stanovanjska hiša s poslovnim prostorom. Če iščete poslovni prostor....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

278,68 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,48 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, ZAPOTOK, 850.000 €, 275,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

275,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.483 m2 zemljišča, K+P+M, nadstandardna hiša s posestvom - ljubljana - ig- zapotok, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI – IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 526.000 €, 275,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

275,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2005, 814 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 526.000,00 EUR Na prodaj samostojna hiša v Gračišču – zasebnost, prostor in odlična lokacija. Iščete prostorno hišo z veliko zasebnosti, dodatnimi objekti in urejeno okolico? Ta samostojna....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Hiša, ŠTORE, 650.000 €, 285,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2015, 1.074 m2 zemljišča, K+P+M, Na odlični sončni legi in na obrobju urejenega kraja Štore pri Celju, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Prostorna družinska hiša, ki ponuja veliko prostora za ureditev bivanja po lastnih željah. Sama....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine slovenija 280 m2 terasa (46)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!