• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 300 m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija 300 m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 300 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 300 m2 čim večje" je bilo najdenih 195 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.615 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MORAVČE, 458.000 €, 279,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

279,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2017, 537 m2 zemljišča, K+P+1, Posredujemo pri prodaji klasično grajene, čudovite enostanovanjske hiše velikosti 279,8 m2, ki stoji na posebni in urejeni lokaciji v naselju Stegne, v občini Moravče. Skupna velikost zemljišča je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 280.000 €, 279,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

279,8 m2, živilska trgovina, s prehrano, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2015, 1.617 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjski objekt na izjemni lokaciji, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V centru Šmarja pri Jelšah je naprodaj stanovanjska hiša s poslovnim prostorom. Če iščete poslovni prostor....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 288.900 €, 279,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

279,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.004 m2 zemljišča, K+P+1+M, 3 min do centra Ptuja, veliko zemljišče, varna lokacija, za večjo druzino, prodamo. Cena: 288.900,00 EUR PRODAJA: PTUJ Večja HIŠA za investicijo s 30 posteljami, le 5 min od Železniške postaje Ptuj Prodamo prostorno....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 230.000 €, 278,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji novejše enostanovansjke stavbe v Majšperku (naselje Breg), ki je bila zgrajena leta 2015 in stoji na 1.054 m2 velikem zemljišču. Po podatkih GURS-a ima objekt 277,9 m2 skupne površine, od tega 162,0 m2....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

278,68 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,48 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, DOLENJE KARTELJEVO, 330.000 €, 277,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

277 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, 709 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Samostojna hiša s poslovnim prostorom Prodamo samostojno hišo z odlično priložnostjo za združitev bivanja in poslovne dejavnosti. Objektu pripada infrastruktura: vodovod, elektrika, kanalizacija....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 850.000 €, 276,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-162 Ogled oglasa na strani ponudnika LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI - IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku je na voljo čudovita hiša neto tlorisne površine 275,7 m2, na zemljišču 1.483 m2 v objemu....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 380.000 €, 276,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-60 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji samostojne hiše v Gojačah. Nahaja se na sončni in odprti lokaciji, ki ponuja pogled na vipavsko dolino. Orientirana je na jug -jugozahod tako da je osončena praktično od jutra....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI LJUBLJANI, 580.000 €, 275,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2023, 972 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Ljubljana - okolica, Dol, razgibana samostojna hiša P+1+M v skupni izmeri 275 m2, ograjena parcela pravilne oblike v izmeri 972 m2, hiša ima novo streho, nova okna, vrata....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 570.000 €, 275,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-25 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nadstandardne, velike družinske hiše v naselju Podvin pri Žalcu, ki je bila zgrajena leta 1987, popolnoma prenovljena pa leta 2007. Stoji na 697 m2 velikem zemljišču. Objekt ima po GURS podatkih 275,1....

 
 
 
  Hiša, ZAPOTOK, 850.000 €, 275,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

275,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.483 m2 zemljišča, K+P+M, nadstandardna hiša s posestvom - ljubljana - ig- zapotok, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI – IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 526.000 €, 275,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

275,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2005, 814 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 526.000,00 EUR Na prodaj samostojna hiša v Gračišču – zasebnost, prostor in odlična lokacija. Iščete prostorno hišo z veliko zasebnosti, dodatnimi objekti in urejeno okolico? Ta samostojna....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 219.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 11.908 m2 zemljišča, P+M, Čudovita samostojna hiša v naravi, blizu Ljutomera. V celoti prenovljena leta 2018, ograjena parcela 1.823 m2, 3 spalnice, 3 kopalnice, toplotna črpalka in kamin. Neposredna bližina vinogradov, ribnikov....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 184.000 €, 273,80 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Naprodaj je tipična kraška domačija s kamnito enonadstropno staro hišo v izmeri 232 m2 z zaprtim dvoriščem, prizidkom iz leta 2001 v izmeri 41 m2 in kmetijskim zemljiščem površine 2320 m2 tik ob hiši. Domačija se nahaja na najvišji točki Tomaja ob glavni cerkvi in iz nje je edinstven....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 218.000 €, 273,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-42 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene hiške z gospodarskim poslopjem in veliko gradbeno parcelo v velikosti 1440 m2. Hiša je s poslopjem obrnjena proti Jugu v idilični brkinski vasici iz katere se vidi Triglav in Piransko punto.....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, GOLO BRDO, 820.000 €, 273,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

273,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, adaptirana l. 2025, 913 m2 zemljišča, Na voljo je prostorna samostojna hiša z 273,9 m2 neto tlorisne površine na 913 m2 veliki parceli, obdana z zelenjem in zasebnostjo, nudi udobno bivanje v treh spalnicah, s savno, fitnesom, ložo, teraso,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Zupančičeva Jama, 590.000 €, 273,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

273 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1990, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Ljubljana, Zupančičeva jama, Štihova ulica, v poslovno stanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1990, etažnost 3K+P+7N, prodamo za poslovno storitveno dejavnost, poslovni prostor skupne površine 273 m2, ki v naravi....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 598.000 €, 272,80 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-103 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Viču ob cesti v Gorice posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske enote, ki omogočajo bivanje treh družin. Objekt je bil zgrajen leta 1988. Skupne površine je po podatkih GURS-a....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 195.000 €, 272,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-605 Ogled oglasa na strani ponudnika Sentjernej, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1985, zneto tlorisno površino 272m2, uporabno površino ( bivalni prostor) 75,9m2, garažo 25m2, balkonom 5m2, kletjo 15m2, shrambo 9m2 in cca 1.005m2 zemljišča in gospodatsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 684.000 €, 272,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 2.156 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 684.000,00 EUR Na izjemni lokaciji z odprtim pogledom na morje je naprodaj večja hiša, zgrajena leta 1974, ki stoji na prostorni parceli in ponuja številne možnosti preureditve ali investicije. Hiša je etažirana....

 
 
 
  Hiša, GOROPEKE, 250.000 €, 272,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.556 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR ZANIMIVA (VIKEND) HIŠA S SAVNO, obdana z gozdom 171'60 m2 neto 272’40 m2 bruto (od tega garaža 20’5 m2, klet 22’3 m2 ter balkoni/terase 58 m2) 1.556 m2 zemljišče V k.o. Žiri prodamo (vikend)....

 
 
 
  Hiša, SELNICA OB DRAVI, 148.000 €, 271,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-136 Ogled oglasa na strani ponudnika JANŽEVA GORA PROSTORNA HIŠA PRODAMO Na Janževi gori nad Selnico ob Dravi prodamo prostorno družinsko hišo zgrajeno leta 1973. Hiša po podatkih GURS meri 271,0 m2 neto tlorisne površine, od tega je 160,5 m2 bivalne površine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 677.500 €, 271,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostori, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1977, P+1, skupna površina 271,00 m2. Cena: 677.500 EUR. Na odlični in lahko dostopni lokaciji za Bežigradom posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov primernih za proizvodnjo, delavnico, skladiščenje, logistiko, orodjarstvo, obdelavo....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 380.000 €, 271,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

271,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Enkratna priložnost v strogem centru POSTOJNE! Za tiste, ki ste čakali najboljšo lokacijo za poslovno dejavnost, turistično dejavnost, sobodajalstvo in za stanovanjsko rabo. Poslovno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-195 (od skupaj 198)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!