• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 300 m2 urejeno čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija 300 m2 urejeno čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 300 m2 urejeno čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 300 m2 urejeno čim manjše" je bilo najdenih 62 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.562 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PETROVČE, 329.900 €, 310,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

310 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 976 m2 zemljišča, P+1+M, velika hiša, odlična lokacija, registrirana kot stanovanjska hiša in kot poslovna stavba, opravljanje dejavnosti, tri garaže, velika prostorna dnevna soba z galerijo, štiri spalnice, možnost dveh stanovanj, Petrovče, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 340.000 €, 311,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 85.733 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dolgi Most, 865.000 €, 312,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

312 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 846 m2 zemljišča, parkirišče, zelenica, prodamo. Cena: 865.000,00 EUR Na Viču v Ljubljani prodamo lepo urejeno in dobro vzdrževano samostojno družinsko hišo z zemljiščem 846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2007. V njej so urejene tri stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, DEKANI, 350.000 €, 313,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490361001-267 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske stavbe v Dekanih, del dvojčka, skupna stanovanjska površina 312,50m2, zgrajen 2005, s zemljiščem v izmeri 345,0m2. Stavba ima sončno lego, nahaja se na vrhu hriba v vasi, zemljišče delno....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 890.000 € na 790.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ZGORNJE GAMELJNE, 790.000 €, 315,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.12.2025 - 890.000 €
31.03.2026 - 790.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.10.2025.,

www.indomio.si

315,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 1.418 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko sprehajalnih poti v neposredni bližini, odprt pogled na Šmarno goro in Rašico, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR V kolikor iščete mirno lokacijo, ki nudi popolno zasebnost in je obdana z naravo,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 990.000 €, 316,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

316,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, 549 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna hiša, ki ponuja odlično priložnost za večjo....

 
 
 
  Hiša, DUTOVLJE, 696.300 €, 316,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

316,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 626 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 696.300,00 EUR DUTOVLJE – Samostojna hiša 316 m², bazen, sončna elektrarna, mirna lokacija. Prodamo moderno, prostorno in izredno dobro vzdrževano samostojno hišo v mirnem naselju ob gozdu. Odlična sončna lega,....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 135.000 €, 318,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

318 m2, samostojna, zgrajena l. 1650, adaptirana l. 1999, 657 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo stanovanjsko poslovni objekt, primeren za investicijo, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Tržca, v občini Videm pri Ptuju, prodamo prostorno samostojno poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 685.000 €, 318,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

318,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 704 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 685.000,00 EUR Na idilični lokaciji, ob gozdu, na obrobju Ljubljane, v naselju družinskih hiš prodamo samostojno hišo, ki stoji na ravni pravokotni parceli. Dovolj blizu ene največjih mestnih vpadnic,....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, RAKIČAN, 255.000 €, 320,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

320,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2017, 1 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v naselju Rakičanu pri Murski Soboti. Na izredno lepi in mirni lokaciji na obrobju naselja Rakičan prodamo večjo stanovanjsko hišo, ki ponuja....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 440.000 € na 374.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STRAŽA, 374.000 €, 322,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 469.000 €
08.01.2026 - 440.000 €
07.05.2026 - 374.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

322,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2005, 1.037 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 374.000,00 EUR STRAŽA, Na žago, prodamo poslovno-stanovanjsko stavbo, zgrajeno l. 1920, in obnovljeno med l. 2000 in 2005 (zamenjana streha in vgrajena nova PVC okna s trislojnim termopanom).....

 
 
 
  Hiša, DRENOV GRIČ, 538.000 €, 324,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

324,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, adaptirana l. 2018, 3.558 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 324,7 m2, ki stoji na mirni in zeleni lokaciji v naselju Drenov Grič pri Vrhniki. Hiša, zgrajena leta 1998, stoji....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....