• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 320 m2 čim manjše terasa - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija 320 m2 čim manjše terasa - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 320 m2 čim manjše terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 320 m2 čim manjše terasa" je bilo najdenih 51 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.834 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOŠTABONA, 990.000 €, 344,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-119 Ogled oglasa na strani ponudnika V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji večjega posestva, na katerem stojita vrstna hiša ter stanovanjski objekt s pomožnim kmetijskim delom v pritličju. Vsaka izmed....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 990.000 €, 344,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

344,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 33.500 m2 zemljišča, P+1, koštabona - hiša+gosp. objekt (veliko posestvo), prodamo. Cena: cca 990.000,00 EUR V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji večjega posestva,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 550.000 € na 529.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠOŠTANJ, 529.000 €, 344,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 550.000 €
08.05.2026 - 529.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

344,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2023, 1.161 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi prostorno hišo na mirni lokaciji, ki se nahaja v mestu Šoštanju. Hiša obsega 344 m2neto tlorisne površine in stoji na čudovitem zemljišču površine 1161 m2 (GURS). Hiša je....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 649.999 €, 344,30 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Edinstvena vila na Krasu, obdana z osupljivo naravo in vinogradi, je pripravljena za nove lastnike. Vila, zgrajena leta 2016, se ponaša z vrhunsko arhitekturo, ki združuje sodobne elemente z značilnim kamnom, kar ustvarja popolno harmonijo modernega udobja in tradicionalnega pridiha.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.097.000 €, 350,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2025.,

www.indomio.si

350,3 m2, dvojček, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2007, 376 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.097.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom za Bežigradom. Hiša je bila zgrajena leta 1962 in popolnoma adaptirana leta 2007. Stoji na parceli v izmeri 376m2. Obsega 350,3 m2....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 335.000 €, 350,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

350,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.282 m2 zemljišča, 1/P, prodamo. Cena: 335.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjsko stavbo zgrajeno leta 2006, v izmeri 803,6 m2 skupne površine stavbe. Nahaja se na mirni lokaciji, ob lokalni asfaltirani cesti Šedem, obdana s travnikom in....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 995.000 €, 350,00 m2 cca 2840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

350,3 m2, dvojček, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2007, 376 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom za Bežigradom. Hiša je bila zgrajena leta 1962 in popolnoma adaptirana leta 2007. Stoji na parceli v izmeri 376m2. Obsega 350,3 m2 neto....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 450.000 €, 350,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 1.219 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR V samem središču Rogaške Slatine, ene najbolj znanih zdraviliških in turističnih destinacij v Sloveniji, znane po zdravilni mineralni vodi, termalnih kopališčih in zeleni okolici, ponujamo čudovito,....

 
 
 
  Hiša, KONJSKI VRH, 395.000 €, 350,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2025, 3.735 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR IZJEMNA GORSKA POSEST NA 1.033 m – DVE HIŠI, IZVIR PITNE VODE, APARTMAJI & MOŽNOST GLAMPINGA 3.365 m² zemljišč, Skrajna mirnost, Razgled na Raduho, Celoleten turistični....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-51 (od skupaj 52)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!