• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 320 m2 do 1300 eur/m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija 320 m2 do 1300 eur/m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 320 m2 do 1300 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 320 m2 do 1300 eur/m2" je bilo najdenih 115 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 898 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1200 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1300 eur/m2 (malo dražje)
    • do 93000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠEPULJE, 220.000 €, 323,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

323 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.575 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Šepulje, na odlični lokaciji na robu naselja prodamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem v skupni izmeri 323,00 m2 (P+N), s pripadajočim zemljiščem velikosti 1.575 m2. Hiša je bila....

 
 
 
  Hiša, SREDNJE BITNJE, 475.000 €, 338,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 250.000 € na 233.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA IDRIJA, 233.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 250.000 €
21.04.2026 - 233.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

350,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, adaptirana l. 2022, 749 m2 zemljišča, P+1+2+M, prodamo. Cena: 233.000,00 EUR V okolici Spodnje Idrije v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo s pripadajočo parcelo in delavnico. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije bruto tlorisna....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Poslovni prostor, JARENINSKI DOL, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

350 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom....

 
 
 
  Hiša, JARENINSKI DOL, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom za....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 199.900 €, 338,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

338 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, Največji in najbolj obiskani klub Xtime na Ptuju, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Glasba, zabava in ples - to je slogan kluba Xtime.Na dobro znani lokaciji, v poslovno-stanovanjskem kompleksu je naprodaj 338 m2 velik prostor, ki se trenutno....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 180.000 €, 310,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-493 Ogled oglasa na strani ponudnika 2 minuti oziroma 850 metrov iz centra Šmarja pri Jelšah je novemu lastniku na voljo mlajša prostorna stanovanjska hiša. Hiša stoji na osončeni lokaciji, ima prizidano garažo, garažo v hiši ter nadstrešek dovolj velik za 2 večja....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,50 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-310 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija med Moravci, Banovci in Radenci je zelo atraktivna, obenem se nahaja le....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 469.000 €, 330,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

330 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 1980, 1,44 m2 zemljišča, Hrastnik - center, ekskluzivno posredujem pri prodaji večje večstanovanjske hiše in pomožnega objekta s pripadajočim funkcionalnim zazidljivim zemljiščem. Nepremičnina je primerna za ureditev treh stanovanj....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 170.000 €, 302,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2025.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2023, 870 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR PRODAMO – Večja stanovanjska hiša v objemu narave, čudovita razgledna lokacija, idealna za večjo družino ali dvostanovanjsko rabo Na izjemno lepi in mirni lokaciji prodamo prostorno....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 159.000 €, 291,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše v samem centru Višnje Gore. Hiša je bila zgrajena iz kamna leta 1881 in ima 290,80 m2 površine. Hiša je potrebna kompletne prenove, vendar to predstavlja predelavo po željah in s tem izjemen....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 189.000 €, 349,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

349,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 407 m2 zemljišča, P/M, poslovno-stanovanjski objekt griže, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR NA PRODAJ – POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT Griže / Migojnice Možnost UREDITVE DVEH STANOVANJ + POSLOVNI PROSTOR Na odlični, lahko dostopni lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti 17.229m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, skladišče, zgrajeno l. 1988, 1.216 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Stavba je meri 17x12m, P+1, pritlična etaža ima višino....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 175.000 €, 350,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

BLIŽINA SMUČARSKEGA CENTRA ROGLA .

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 168.000 €, 345,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1994, prostorna stanovanjska hiša, prodamo. Cena: 168.000,00 EUR V središču Dornave posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše, zgrajene leta 1963, s skupno površino 345 m², od tega 168 m2 uporabne površine (podatki Gurs-a). Hiši....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 160.000 €, 338,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

338 m2, zazidljiva, V Ocizli prodamo zazidljivo parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za dve enostanovanjski hiši. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Na obrobju vasi Ocizla prodamo zazidljivo parcelo z urejenim dostopom, za katero je pridobljeno pravnomočno....

 
 
 
  Hiša, DUTOVLJE, 139.000 €, 318,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-255 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo starejšo kraško hišo v lepo preurejenem centru Dutovelj. Hiša je delno vseljiva. Sestavljajo jo tri stavbe z manjšim dvoriščem v sredini. Posamezne stavbe so velikosti 159 m2, 104 m2 in 55 m2. Hiša je potrebna prenove.....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 145.000 €, 333,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Šmarju pri Jelšah, ki je bila zgrajena leta 1972, (vseljena l. 1985) ter zemljišče v velikosti 1.300 m2. Po lokacijski informaciji je celotna parcela opredeljena kot OBRTNO - STANOVANJSKA....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 135.000 €, 318,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

318 m2, samostojna, zgrajena l. 1650, adaptirana l. 1999, 657 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo stanovanjsko poslovni objekt, primeren za investicijo, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Tržca, v občini Videm pri Ptuju, prodamo prostorno samostojno poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 116.964 €, 342,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

342,83 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo tri 1/12 gozda. Parcelne številke so: 224, 263 in 264. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI BREBROVNIK, 30.900 €, 336,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2025.,

www.indomio.si

336 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo parcelo in kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 4492 m2, od tega 336 m2 zazidljive površine. Na parceli je priključek za vodo ter priključek za kabelsko in tel.. Na kmetijskem zemljišču je vinograd, ki ga trenutni lastnik obdeluje.....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-115 (od skupaj 115)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!