• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 340 m2 urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija 340 m2 urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 340 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 340 m2 urejeno" je bilo najdenih 51 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.661 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 699.000 €, 369,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

369,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 2.789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 699.000,00 EUR ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje prostorna in vsestranska dvostanovanjska hiša, ki....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA, 297.000 €, 310,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

310 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 1.144 m2 zemljišča, prostorna hiša - za večje družine ali preureditev v več bivalnih enot, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V Biljah naprodaj večja hiša na lepem večjem, sončnem zemljišču. Nahaja se v zaželeni in mirni soseski novejših družinskih....

 
 
 
  Hiša, PETROVČE, 329.900 €, 310,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

310 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 976 m2 zemljišča, P+1+M, velika hiša, odlična lokacija, registrirana kot stanovanjska hiša in kot poslovna stavba, opravljanje dejavnosti, tri garaže, velika prostorna dnevna soba z galerijo, štiri spalnice, možnost dveh stanovanj, Petrovče, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 269.000 €, 308,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

308 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 547 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša v mirnem zaledju Kopra - ŽrnjovecRazmišljate o nakupu hiše, kjer bi lahko uživali v miru in tišini, a hkrati bili blizu obalnega življenja? Predstavljamo vam izjemno priložnost v idilični....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 339.900 €, 372,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – pisarne, Podravska – Maribor, zgrajeno l. 1980, obnovljeno l. 2023, K+P, neto površina 372,10 m2. Cena: 339.900 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Poslovni prostori se nahajajo na zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru.....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-51 (od skupaj 51)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti