• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 360 m2 luksuzno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija 360 m2 luksuzno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 360 m2 luksuzno balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 360 m2 luksuzno balkon" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 313,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

313 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2014, 1.250 m2 zemljišča, K+P+1, V središču Rogaške Slatine je na manjšem hribu na voljo čudovita samostojna družinska hiša, ki združuje sodobno udobje z bližino narave. S parcele, obdane z visokimi drevesi, se odpirajo lepi, odprti....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave in udobja združita v popolno bivalno izkušnjo, vam predstavljamo vilo Diamant - nadstandardno samostojno....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

77 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, dobrodošli v stanovanju, kjer sonce vzhaja in zahaja - kar na vaših balkonih, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR 77 m² + 2 balkona (vzhod & zahod) + klet = ravno prav prostora za življenje, ki diha. LOKACIJA: Kidričeva, Žalec – v centru in vse na dosegu,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 583.423 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

135,26 m², 4-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 2024, 5/5 nad., luksuzno stanovanje na vrhu bloka, z veliko, v večjem delu pokrito teraso in s čudovitim razgledom na travnike, gozd ter okoliške griče, stanovanje ima velike steklene površine na južni, vzhodni in zahodni strani, s parkirnim....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine slovenija luksuzno balkon (10)
  • nepremičnine slovenija 360 m2 balkon (56)
  • nepremičnine slovenija 360 m2 luksuzno (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>