• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 360 m2 najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija 360 m2 najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 360 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 360 m2 najceneje" je bilo najdenih 186 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.479 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 94000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ČRNA VAS, 1.200.000 €, 339,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

339 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 2.000 m2 zemljišča, odlična lokacija, vila, bazen, velika terasa, mirno naselje, pokrito parkirišče, bližina narave, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR Podeželska vila z bazenom v Črni vasi (339 m2, K+P+M, zgrajena l. 2004) V Črni vasi, prijetnem....

 
 
 
  Hiša, VODICE, 1.250.000 €, 353,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

353 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 2.007 m2 zemljišča, Prodamo sončno samostojno prostorno hišo veliko 353m2 na zemljišču 2.007m2 z JV lego in obilo okenj, zgrajeno leta 2005. VKljučuje klet z več prostori, garažo do katere je možen vstop neposredno iz hiše in prostorno dnevno....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.390.000 €, 387,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhunski lokaciji v Portorožu se prodaja vila zgrajena 1960, v celoti prenovljena 1995. Vila sestoji iz 5 stanovanjskih enot: 1. stanovanje leži v pritličju in je veliko 117 m2. 2. stanovanje leži v pritličju in je veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 1.402.440 €, 372,00 m2 cca 3770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokal je opremljen tudi s kuhinjskimi inštalacijami, tako da je možna vgradnja kuhinje brez velikih posegov. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 1.425.000 €, 380,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 1996, 42.872 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.425.000,00 EUR Dobrodošli na zgodovinski Zagajski domačiji, slikovitem koščku slovenske kulturne dediščine sredi slikovite pokrajine. To prostrano posestvo, zgrajeno na temeljih....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Priložnost za vse ki cenijo mir v objemu narave, s panoramskim razgledom na morje ter Lucijo z okolico. .

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

325 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 1.375 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Pritlično stanovanje je vzdrževanega stanja, medtem ko je....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 1.490.000 €, 335,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, 335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, apartmajska hiša z 9-imi apartmaji, le 20 metrov od morja, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR Apartmajska hiša z 9-imi apartmaji,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, SMLEDNIK, 1.500.000 €, 361,00 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2025.,

www.indomio.si

361,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 861 m2 zemljišča, P+M, Ekskluzivna vila ob golf igrišču v Smledniku - sinfonija luksuza, arhitekture in zasebnosti, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na stičišču narave in prestiža, v elitni varovani soseski vil ob golf igrišču v Smledniku, vas....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 1.500.000 €, 379,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

379 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.489 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR HIŠA S ČUDOVITIM VRTOM IN DELAVNICO - ZADOBROVA/LJUBLJANA OSNOVNE PREDNOSTI: izjemno lepa parcela na robu naselja zelo prostorna hiša in čudovit vrt delavnice in skladiščni prostorI mirna....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 1.690.000 €, 380,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 567 m2 zemljišča, K+P+1, V Savljah prodamo izjemno dovršeno vilo z enkratnimi, nezastrtimi pogledi na zelene površine. Vljudno vabljeni na ogled, prodamo. Cena: 1.690.000,00 EUR V Savljah prodamo sodoben objekt, ki prepriča z moderno zasnovo,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, Po dogovoru, 379,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.halodom.com

.

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 393,50 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-186 (od skupaj 187)

<< <1 2 3 4 5> >>