• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 390 m2 čim manjše - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija 390 m2 čim manjše - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 390 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 390 m2 čim manjše" je bilo najdenih 150 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.305 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 370 m2 (malo manjši)
    • 410 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 81000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KRŠKO, 349.000 €, 411,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Poslovno-stanovanjski objekt. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 480.000 €, 412,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

412,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2005, 1.200 m2 zemljišča, Na odlični lokaciji v Mariboru, tik ob Tomšičevem drevoredu in mestnem središču, se prodaja velika, lepo vzdrževana družinska hiša s 412,1 m2 uporabne površine. Gre za redko priložnost za vse, ki iščete....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 499.999 € na 479.999 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GORNJA RADGONA, 479.999 €, 413,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 584.000 €
07.11.2025 - 499.999 €
04.03.2026 - 479.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

413,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.401 m2 zemljišča, K+P+M, Čudovita moderna hiša v objemu narave - idealna za bivanje in poslovno dejavnost, prodamo. Cena: 479.999,00 EUR Čudovita moderna hiša v objemu narave – idealna za bivanje in poslovno dejavnost Naprodaj je izjemna hiša,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 497.000 €, 415,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-99 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logatcu na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1974, vendar je izredno lepo vzdrževana in se je skozi leta tudi veliko obnavljala. Po podatkih GURS- a hiša meri....

 
 
 
 
+18%

Spremembe cen iz 669.000 € na 790.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, VRHNIKA, 790.000 €, 415,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 669.000 €
12.03.2026 - 790.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

415,4 m2, hiša, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2023, 896 m2 zemljišča, 2/3 nad., prodamo. Cena: 790.000,00 EUR V središču Vrhnike, na res odlični lokaciji posredujemo pri prodaji , popolnoma obnovljenega objekta. Gre za večstanovanjsko stavbo iz leta 1900, s tremi etažami. Nahaja....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 999.990 €, 418,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2024.,

www.indomio.si

418 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.131 m2 zemljišča, K+P+M, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 999.990,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta Žalec vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski objekt, ki je v večjem delu obnovljen.....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 260.000 €, 419,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritlični etaži je delavnica, s sanitarijami. Delavnica ima elektriko za moč. Stanovanji se nahajata v prvem nadstropju in mansardi. Vsako izmed stanovanj ima dve sobi, kuhinjo in kopalnico. Ogrevanje je centralno. Hiša ima dva prizidka, kjer sta klet in garaža. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 158.000 €, 419,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je urejena zazidljiva parcela v mirnem naselju Sežana – Lenivec. .

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 460.000 €, 419,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

419,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 3.197 m2 zemljišča, P+M, Hiša na mirni lokaciji z čudovitim okrasnim vrtom, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V prijetnem in urejenem naselju Gaberje, ki leži 5 km izven mesta Lendava, prodamo večjo družinsko hišo. Hiša se nahaja na izredno mirni....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 210.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se starejša enonadstropna vrstna stanovanjska hiša, ob vaški ulici, zgrajena 1820, prenovljena leta 1987 in 2010 (streha), 2023 (fasada), vseljivi del stavbe popolnoma prenovljen leta 2010, z dvema gospodarskima poslopjema, nadkrito drvarnico, samostojnim objektom, ima vso....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, V naravi, obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje, mansarda. Nepremičnino odlikuje:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, Odlična lokacija. Bližina vse infrastrukture. V naravi. Obdana z zelenjem. Lep razgled. Meji na gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernističe stanovanjske hiše v treh etažah. Nepremičino odlikuje: - bližina....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, P+1+M, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah....

 
 
 
  Hiša, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €, 421,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 420.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

421 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m2 zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBNJE, 540.000 €, 422,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2024.,

www.indomio.si

422,2 m2, delavnica, zgrajena l. 1980, 1.855 m2 zemljišča, Izjemna poslovna priložnost, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR Prodaja Industrijskega Objekta v Strogem Centru Trebnjega Na voljo je izjemna priložnost za investicijo! Prodaja se industrijski objekt v samem središču Trebnjega.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 690.000 €, 422,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

422 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1994, P+1, Poslovni prostor v Trzinu, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora na odlični in vidni lokaciji v IOC Trzin. Trenutno v pritličnih prostorih poteka obrtna dejavnost, v nadstropjih pa pisarniška dejavnost.....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 254.400 €, 424,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

424 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče (parcela) za gradnjo enodružinske stanovanjske stavbe, ID znak: parcela 1938 4783 s površino 424 m2, prodamo. Cena: 600,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena....

 
 
 
  Hiša, ROŽNI VRH, 1.332.000 €, 427,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-306 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v bližini Šmartinskega jezera / Celje. Hiša zgrajena leta 2019, v velikosti 427,4 m2 stoji na posesti velikosti 2.002 m2 z urejenim dostopom ter v objemu narave s čudovitim pogledom....

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 1.332.000 €, 427,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

427,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2019, 2.002 m2 zemljišča, K+P+M, nadstandardna hiša celje / rožni vrh / bližina šmartinskega jezera / 427,4 m2 / l. 2019 / zemljišče 2.002 m2, prodamo. Cena: 1.332.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v bližini Šmartinskega jezera....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 295.000 €, 427,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

427 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.197 m2 zemljišča, Hiša prostranih teras. Kvalitetno zgrajena hiša, dve etaži z neposrednim dostopom iz zemljišča in tretja v mansardenm delu. Na krasni lokaciji med Ribnico in Veliko Dolino, z razgledom na Krško Brežiško....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-150 (od skupaj 151)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!