• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 430 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija 430 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 430 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 430 m2" je bilo najdenih 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.248 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 410 m2 (malo manjši)
    • 450 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 78000 eur
    • do 98000 eur (povprečna cena)
    • do 110000 eur
    • do 983 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TOPOLOVEC, 985.000 €, 471,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

471 m2, samostojna, adaptirana l. 2012, P+1+2, Obnovljena kamnita vila, prodamo. Cena: 985.000,00 EUR Sredi pristne istrske vasice v koprskem zaledju je naprodaj obnovljena kamnita vila, obdana z dišečo mediteransko vegetacijo. Preko s kamnitimi ploščami tlakovanega vaškega trga nudi....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 260.000 €, 472,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

472 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.200 m2 zemljišča, K+P+M, Posedujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, v izmeri 472 m2, ki je primerna za takojšnjo vselitev., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR SAMOSTOJNA STANOVANJSKA STAVBA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 472,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-208 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo zazidljivo, komunalno opremljeno parcelo v Pobrežu. Parcela leži v naselju, ob lokalni cesti, popolnoma ravna, v velikosti 472 m2. Na parceli je elektrika, elektro omarica, javni vodovod, Telekom kabel ob parceli. Na....

 
 
 
  Poslovni prostor, OREHOVA VAS, 595.000 €, 472,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjska samostojna stavba, Podravska – Maribor (Orehova vas), zgrajena l. 1890, obnovljena l. 1993, P+1+M, skupna neto površina 472 m2, zemljišče 280,00 m2, parkirna mesta. Cena: 595.000 EUR. V Orehovi vasi, ki je oddaljena 9 km od centra Maribora in le streljaj od Hočkega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 42.480 €, 472,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSTANJEVICA, 377.600 €, 472,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

472 m2, skladišče, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 377.600,00 EUR Poslovni prostori za proizvodnjo in skladišče (472 m²) Lokacija: Miren, Industrijska cona Cena: 377.600 EUR + davek (800 EUR/m² + davek). Na prodaj so poslovni prostori v stavbi, zgrajeni leta 1982,....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 393,50 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-134 (od skupaj 135)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled