• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 440 m2 do 120000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija 440 m2 do 120000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 440 m2 do 120000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 440 m2 do 120000 eur" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 119 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 420 m2 (malo manjši)
    • 460 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
    • do 103 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 115.000 €, 436,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

436 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 436 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacija parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija 440 m2 do 120000 eur'
87.900 €
80.000 €
60.000 €
  Zemljišče, KRANJ, 88.400 €, 442,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na ravni parceli zazidkjivi že 70 let, dostopno z za to zgrajeno cesto, z vsemi možnimi infrastrukturnimi priključki in dostopnostmi. Parcela leži sredi Britofa dostopna po najboljših cestah poleg protokolarnega objekta Brdo, majlepša rezidenca RS ob enem najlepšem kaniona reke Kokre.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 53.000 €, 471,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Resa , prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem planu je dovoljena gradnja eno in manjše dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 472,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-208 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo zazidljivo, komunalno opremljeno parcelo v Pobrežu. Parcela leži v naselju, ob lokalni cesti, popolnoma ravna, v velikosti 472 m2. Na parceli je elektrika, elektro omarica, javni vodovod, Telekom kabel ob parceli. Na....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 42.480 €, 472,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 45.000 € na 39.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, POLZELA, 39.000 €, 462,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 45.000 €
13.03.2026 - 39.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče - polzela, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR ZEMLJIŠČE NA ISKANI LOKACIJI - OBČINA POLZELA - NASELJE LOČICA OB SAVINJI Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 462 m². Po lokacijski informaciji zemljišče spada med stavbna zemljišča.....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 35.000 €, 452,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

452 m2, zazidljiva, V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m2, namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m², namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše.....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 33.000 €, 441,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

441 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Manjša parcela na Krasu, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR Na razpolago stavbno zemljišče v izmeri 441 m2 za gradnjo stanovanjske hiše v mirni vasici Hudi Log.Parcela sicer ima vpisano služnostno nujno pot, kar pa ne ovira gradnje stanovanjskega objekta....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 18.000 €, 435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.indomio.si

435 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR V prodaji je zemljišče, po namenski rabi območje razpršene poselitve, ki se nahaja v naselju Drvanja, oddaljeno le cca 3 km od kraja Benedikt. Parcela je v celoti ravninska, na sončni lokaciji.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, RADMOŽANCI, 12.900 €, 429,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

429 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.900,00 EUR V manjšem strnjenem naselju Radmožanci (poštni okoliš Dobrovnik, občina Lendava), prodamo stavbno zemljišče, skupne površine 429 m2. Sončno zemljišče pravilne oblike, ravno, opredeljeno kot območje naselij za individualno....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 8.000 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Grbe površine 400 m2; Zemljište se nalazi do kuća ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilazni put do zemljišta; Zemljište je očišćeno; Blizina centra mjesta; Vlasništvo uredno; Cijena 20 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste oglas....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....