• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 480 m2 čim manjše - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija 480 m2 čim manjše - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 480 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 480 m2 čim manjše" je bilo najdenih 151 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.170 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 500 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 61000 eur
    • do 77000 eur (povprečna cena)
    • do 92000 eur
    • do 771 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MEDLOG, 1.621.080 €, 513,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

513,85 m2, skladišče, zgrajeno l. 1973, pritličje, skladišče ob ac, medlog - celje, prodamo. Cena: cca 6,15 EUR/m2 Posredujemo pri oddaji prostornega skladišča v Medlogu, Celje, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od centra mesta. Objekt je bil zgrajen leta 1973 in se nahaja na zemljišču....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 23.000 €, 513,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kontakt: 040 894-020 Iztok .

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 1.567.000 €, 514,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ekskluzivne vile, ki je bila zgrajena leta 2003, ter stoji na 6.278 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 513,9 m2 skupne površine in predstavlja višji nivo bivanja za novega lastnika. Objekt je zagrajen z....

 
 
 
  Hiša, KOZLOVIČI, 880.000 €, 514,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

514,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1750, adaptirana l. 1977, 186.163 m2 zemljišča, Prodamo edinstveno istrsko posestvo v Slovenski Istri, Truške - naselje Kozloviči. Posest obsega stanovanjsko hišo iz leta 1750 ter več gospodarsko-kmetijskih objektov s skupno površino 514 m2. Pripadajoče....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

517 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, adaptirana l. 1994, 421 m2 zemljišča, K+P+1+2, Posredujemo pri prodaji večje staromeščanske poslovno-stanovanjske hiše v starem mestnem jedru Kranja. Prostori v stavbi so razporejeni v štirih etažah, in sicer: v kleti, v pritličju, v prvem ter....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjski objekt, Gorenjska - Kranj (Center), zgrajeno l. 1820, prenovljeno, l. 1997, K+P+1+Po, staromeščanska stavba, 4 parkirna mesta, skupna površina 517,70 m2. Cena: 798.000 EUR. V centru mesta Kranj prodamo poslovno-stanovanjski objekt / celotno staromeščansko stavbo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
  Hiša, RIBNO, 1.100.000 €, 519,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

519,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 1,12 m2 zemljišča, V Ribnem pri Bledu prodamo atraktiven turistični penzion s 16 sobami in 1 apartmajem, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Samo 2 km od Blejskega jezera, v Ribnem, se prodaja turistični penzion v 4 etažah, ki ima 16 dvoposteljnih....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 165.000 €, 520,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

520 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v naselju Kampolin nad Portorožem - mirni, zeleni lokaciji z razgledi na morje in istrsko krajino. Parcela leži v urejenem okolju z dostopom po lokalni cesti, peš pot do obale. Po prostorskih aktih je zemljišče....

 
 
 
  Hiša, CERKNO, 215.000 €, 522,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V okolici Cerkna v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo in dodatni objekt. Kvadratura hiše znaša 330,8m2 od tega je bivalne površine 123,2m2. Stavba je v treh etažah V pritličju se nahajajo: - kurilnica - pralnica - prostor....

 
 
 
  Zemljišče, GODOVIČ, 69.000 €, 522,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

522 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Na Godoviču v prodajo ponujamo sklop dveh parcel z obstoječim objektom. Parceli sta celoti zazidljivi namenjeni za stanovanjske površine. Njuna skupna izmera je 522m2. Gre za dve ravni parceli v sklopu naselja. Dostop....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUKOVICA, 485.000 €, 523,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Bukovica, poslovni prostor, z zazidalnim zemljiščem, leži na J delu poslovne cone v Bukovici. Dostop je urejen, asfaltiran, vstop na dvorišče je skozi velika drsna vrata. V naravi je to lepo urejeno zemljišče, pozidano z več stavbami, ki služijo kot delavnice, skladišče, odprte hale,....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 125.000 €, 523,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 523 m2, v naselju Vanganel. Ob parceli se nahaja asfaltirana cesta, kjer so tudi vsi komunalni priključki. Za parcelo je pripravljena DGD dokumentacija in v pridobivanju....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 1.190.000 €, 524,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

524 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1994, 593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.190.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt v centru Novega mesta. Del objekta je podkleten - pomožni prostori in kurilnica. V pritlični etaži se nahaja trgovina v izmeri 88 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 65.000 €, 524,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicijo Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki se nahaja na odlični lokaciji v Hočah. Značilnosti zemljišča: zemljišče je ravno, velikost 524 m2 namembnost: stavbno zemljišče komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, PODMOLNIK, 99.000 €, 524,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela za investicijo, Odlična priložnost za investitorje, Hiter dostop do Ljubljane, Zeleno in mirno okolje, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAMO: Parcela s projektom gradnje dvojčka Odlična priložnost za investitorje ali zasebne kupce, ki želijo gradnjo....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 1.190.000 €, 524,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

524 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1994, 593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.190.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Novega mesta je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt. Lastnosti nepremičnine: Podkleten del z urejenimi pomožnimi prostori in kurilnico.....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 1.500.000 €, 525,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

525 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na mirni lokaciji, le 3 km od Lucije in 3,6 km od morja, je naprodaj večja hiša z 425 m² površine ter dodatno delavnico velikosti 100 m². Hiša je bila zgrajena leta 1992, ima urejena gradbeno in uporabno dovoljenje.....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 526,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Koper, Pomjan, posest, Istrska samostojna hiša , 526 m2, l. 1987-1994 (adaptacija 2014,2020), etažnost (P+1) in ločen poslovni objekt 172 m2 (l.2005, adaptacija 2014,2020, v katerem se je izvajala gostinska dejavnost), etažnost (P), vse na ograjenem zemljišču 2.321 m2 ter zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGOMELJ, 73.500 €, 526,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

526 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče - investicijsko, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR OPOMBA: To zemljišče je zgolj za investicijo. Trenutna gradnja zaradi neurejene služnosti dostopa ni mogoča. Služnost se po podatkih prodajalcev ne da trenutno urediti. Posredujemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 449.000 €, 526,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

526 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Na odlični lokaciji v neposredni bližini term Čatež in gradu Mokrice ter meje s Hrvaško prodamo gostilno s prenočišči. Velikost objekta 526 m2 (od tega poslovni del - gostilna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-151 (od skupaj 151)

<< <1 2 3 4> >>