• GoHome Professional
nepremičnine slovenija Zadnjih 14 dni - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremičnine slovenija Zadnjih 14 dni - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 333 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.232 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 214,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

214,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2022, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, z veseljem vam predstavljam izjemno samostojno hišo, ki ni le nepremičnina, temveč prostor, kjer se ustvarjajo zgodbe, mir in občutek pravega doma, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Pozdravljeni, z....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 550.000 €, 244,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

244,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, adaptirana l. 2024, 1.402 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Prostorna družinska hiša z ograjenim vrtom in dvema terasama V urejenem naselju v Vojniku je na voljo družinska hiša s parcelo 1.402 m². Hiša ima ograjen vrt in dve pokriti....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 342.000 €, 761,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

761 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 342.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na IG-u Na odlični lokaciji na Igu, le 11 km od centra Ljubljane je na voljo zazidljivo zemljišče. Osnovni podatki o parceli: Velikost parcele: 761 m2 komunalno opremljena (voda, elektrika, plin, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj lepa sončna parcela v hajdošah, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo lepo, sončno zazidljivo parcelo v izmeri 500 m² v naselju Hajdoše. Parcela se nahaja na mirni in urejeni lokaciji, obdani z naravo, z veliko sončne svetlobe skozi ves....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 596.400 €, 213,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 198.000 €, 163,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, adaptirana l. 2005, 890 m2 zemljišča, K+P+M, hiša velenje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Velenju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1968, ter stoji na 890 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BISTRICA OB DRAVI, 450.000 €, 5387,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

5.387 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 2020, 2.761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS V BISTRICI OB DRAVI – VAŠA PRILOŽNOST ZA POSLOVNI PREBOJ. ZGODOVINA IN PRILOŽNOST V ENEM Legendarna tovarna v Bistrici ob Dravi, kjer so nastajali....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 398.000 €, 86,00 m2 cca 4630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1980, 522 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – SODOBNA HIŠA V IDILIČNI LOKACIJI MOSTE - ZALOG –delno obnovljena hiša (2025) s 412 m² parcele in 86,5 m² stanovanjske površine. Predstavljamo vam delno....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 180.000 €, 239,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

239,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 11.835 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko kmetijsko zemljišče, pomožni objekt, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Samostojna hiša; Zgornja Ščavnica 11: Prodamo vzdrževano samostojno hišo, ki se nahaja na mirni lokaciji, in sicer v Zg. Ščavnici.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 470.000 €, 152,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

152,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na odlični in mirni lokaciji na Ježici, v bližini Ruskega carja, prodamo vrstno hišo, ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 144 m². Hiša obsega tri etaže (P+N+M) in je bila leta....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 2/3 nad., Na odlični in frekventni lokaciji na Teznem, v urejeni poslovni stavbi, prodamo izjemno privlačen poslovni prostor v izmeri 79 m2, ki se nahaja v 2. nadstropju lepo vzdrževanega objekta, prodamo. Cena: 135.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 39.000 €, 741,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

741 m2, kmetija, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR V nakup vam ponujamo sončno parcelo za oddih z neposrednim pogledom na Celjski grad. Na izjemni lokaciji v Celju je naprodaj parcela velikosti 741 m², ki je po namenski rabi opredeljena kot kmetijsko zemljišče. Zemljišče se nahaja na mirni,....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 13.920 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega vrveža in vsakdanjega stresa? Na mirni,....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 195.000 €, 608,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

608 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Sončna, dostopna lokacija na koncu ulice, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave meri 608 m2. Predmet prodaje je tudi solastniški delež sosednje parcele - poti v velikosti 85....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 360.000 €, 71,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 240.000 €, 164,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – IDILIČNA PODEŽELSKA HIŠICA Z RAZGLEDOM NA NARAVO. ZAPLANA, LOGATEC Parcela 2.547m² | Stanovanjska površina 164 m² Predstavljamo vam osupljivo nepremičnino na robu naselja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, FUŽINE, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1985, prodamo. Cena: 259.000,00 EUR Prodaja poslovnega prostora na Fužinah – 66,2 m² Ponujamo vam svetel in funkcionalen poslovni prostor na Fužinah, idealen za različne dejavnosti. Prostornost 66,2 m² nudi odlično izhodišče za vaš posel, obenem....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....