• GoHome Professional
nepremičnine slovenija adaptirano moderno najdražj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija adaptirano moderno najdražj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija adaptirano moderno najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija adaptirano moderno najdražje" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.791 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 380000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 680.000 €, 107,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

107,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, adaptirano l. 2024, 126 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR MODERNO 4-SOBNO ATRIJSKO STANOVANJE NA MIRNI LOKACIJI, 107,7 m², 2 PARKIRNI MESTI Na mirni in zeleni lokaciji na Vrhovcih prodamo prostorno, svetlo in opremljeno 4-sobno atrijsko....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija adaptirano moderno najdražje'
230.000 €
495.000 €
478.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 500.000 €, 109,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

109,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1701, adaptirano l. 2017, M/3 nad., prodamo. Cena: 500.000,00 EUR V starem mestnem jedru, na Gornjem trgu 10, s pogledom na Ljubljanski grad in samo streljaj od Plečnikove tržnice ter Tromostovja, prodamo popolnoma opremljeno 4-sobno stanovanje, primerno....

 
 
 
  Hiša, LOKA, 433.000 €, 211,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2025, 745 m2 zemljišča, P+1, V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko domačijo, moderno in stilsko preurejeno in adaptirano. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 433.000,00 EUR V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONCE, PROSTOR IN RAZGLED – 4. NADSTROPJE JE ZLATA VREDNOST! ŠIŠKA, ŠIŠENSKA – Življenje, ki diha! Predstavljajte si jutranjo kavo na balkonu s čudovitim razgledom, sonce, ki vas spremlja skozi ves....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 348.000 €, 118,00 m2 cca 2950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

118,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1997, adaptirano l. 2024, Posredujemo pri prodaji prostornega, svetlega in opremljenega 4-sobnega stanovanja skupaj s poslovnim prostorom na odlični lokaciji v Kamniku, na Duplici. Poslovnemu prostoru je možno spremeniti namensko rabo ter ga spremeniti....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 298.000 €, 63,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

63,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2018, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Svetlo in moderno 3-sobno stanovanje se nahaja v samem središču Domžal. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju dobro vzdrževane stavbe, zgrajene leta 1966, in je bilo popolnoma prenovljeno v letih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 280.000 €, 90,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

90,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., V centru Maribora prodamo v celoti prenovljeno (2021) staromeščansko stanovanje v izmeri 90,1 m2. Nahaja se v 3. nadstropju stavbe iz leta 1910 in obsega dnevni prostor s kuhinjo, 3 spalnice ter moderno kopalnico. Talno....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 218.000 € na 228.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 218.000 €
23.04.2026 - 228.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

72,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2026, P/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 4 sobno stanovanje v pritličju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana 4 sobna stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 210.000 €, 83,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

83,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, mansarda, naprodaj moderno stanovanja v objektu platana, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Na odlični in iskani lokaciji prodamo svetlo, prostorno in moderno mansardno stanovanje, ki se nahaja v poslovno-stanovanjskem objektu Platana.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-19 (od skupaj 19)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!