• GoHome Professional
nepremičnine slovenija adaptirano vsaj 80 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija adaptirano vsaj 80 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija adaptirano vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija adaptirano vsaj 80 m2" je bilo najdenih 181 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.881 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 250000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LOKA, 433.000 €, 211,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2025, 745 m2 zemljišča, P+1, V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko domačijo, moderno in stilsko preurejeno in adaptirano. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 433.000,00 EUR V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2024.,

www.indomio.si

220 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., stanovanje preurejeno v poslovni prostor v centru mesta, kuhinja, ločene sanitarije, 6 x soba, ogrevanje na lastno plinsko peč, streha je bila menjana, solastniški delež podstrehe in parcele v izmeri 294 m2 za stavbo, zemljiškoknjižno....

 
 
 
  Hiša, NAKLO, 695.000 €, 228,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

228 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 615 m2 zemljišča, K+P+1+M, Večja družinska hiša, kvalitetno vzdrževana in opremljena, z dobro lokacijo, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR V Naklem posredujemo pri prodaji enodružinske hiše, zgrajene v letu 1978, s zadnjo adaptacijo....

 
 
 
  Hiša, PODNANOS, 299.000 €, 239,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

239,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, 827 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša z dušo, kjer kamen pripoveduje zgodbe in vrt diha s Krasom Na mirnem koncu Podnanosa stoji hiša, ki ni le nepremičnina – je dom z značajem, zgodovino in toplino. Obdana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 3.150.000 €, 4500,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

4.500 m2, skladišče, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2016, 6.117 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.150.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega objekta s proizvodno-skladiščnim delom in prizidanimi pisarnami ob glavni vpadnici za Maribor. Objekt s skupno površino 4.483....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 648.000 €, 360,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na odlični lokaciji blizu centra, ob glavni cesti, prodamo poslovno stanovanjski objekt. V pritličju se nahaja utečen gostinski lokal velikosti 220m2 s pokrito teraso velikosti 100m2, v kleti je prostor za nočni klub ali kaj podobnega v velikosti 50m2, v nadstropju pa stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, LIPOVCI, 164.800 €, 473,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

473 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 1.260 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 164.800,00 EUR LIPOVCI – prostorna hiša z dvema stanovanjema in velikim potencialom za investicijo Na prodaj je prostorna hiša v Lipovcih, zgrajena leta 1965, s prenovljeno streho (20019)....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSTANJEVICA, 377.600 €, 472,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

472 m2, skladišče, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 377.600,00 EUR Poslovni prostori za proizvodnjo in skladišče (472 m²) Lokacija: Miren, Industrijska cona Cena: 377.600 EUR + davek (800 EUR/m² + davek). Na prodaj so poslovni prostori v stavbi, zgrajeni leta 1982,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Poslovni prostor, STEGNE, 1.400.000 €, 1500,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

1.500 m2, skladišče, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2005, 1. nad., prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR PRODAMO SKLADIŠČE S PISARNAMI V POSLOVNI CONI V ŠIŠKI Na odlični lokaciji v poslovni coni v Šiški dolgoročno prodamo prostorne in funkcionalne poslovne prostore, ki so primerni za skladiščenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA VAS, 2.727.120 €, 2003,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.003,8 m2, skladišče, zgrajeno l. 1940, adaptirano l. 2022, 7.900 m2 zemljišča, P/P, prodamo. Cena: 2.727.120,00 EUR Slovenska vas, proizvodna hala/ skladišče, zgrajena 1940, obnovljena 2022 ( okna, instalacije, streha), pomožni objekti ( montažne garderobe in sanitarije), zgrajene....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIDRIČEVO, 499.000 €, 1381,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

1.381,6 m2, skladišče, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2005, 3.155 m2 zemljišča, Objekt se nahaja v bližini regionalne ceste v Cirkovcih, z odlično prometno povezavo. Proizvodno, skladiščni prostori s pisarno. Logistično ugodna lokacija. Blizu AC priključka Sl. Bistrica in Kidričevo,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-181 (od skupaj 181)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!