• GoHome Professional
nepremičnine slovenija balkon kvalitetno najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija balkon kvalitetno najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija balkon kvalitetno najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija balkon kvalitetno najceneje" je bilo najdenih 60 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.527 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eur
    • do 240000 eur (povprečna cena)
    • do 290000 eur
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 420.000 € na 455.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, LOGATEC, 455.000 €, 357,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 420.000 €
07.03.2026 - 455.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

357,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 648 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 455.000,00 EUR Lepa mirna lokacija sredi Logatca v bližini skakalnice, trgovskih centrov, avtobusnega postajališča in istočasno travnika in gozda. Hiša odlično izhodišče za aktivno družino, ki je rada v naravi,....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

94,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2022, 1. nad., prodamo. Cena: 470.000,00 EUR GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo,....

 
 
 
  Hiša, BOHINJSKA BISTRICA, 585.000 €, 213,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

213 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 585.000,00 EUR BOHINJSKA BISTRICA Na mirni lokaciji prodamo lepo, novejšo, samostojno hišo Kager v neto izmeri 213 m2. Pripada ji 524 m2 zemljišča. Zemljišče obdaja ograja, proti cesti pa so visoke ciprese.. Obratovalni....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 599.000 €, 398,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-46 Ogled oglasa na strani ponudnika Le streljaj od treh ribnikov na vzpetini poleg kapelice. Dostop je iz privat ceste. Navdih za hišo in opremo je družina lastnika fotografa pridobivala med potovanji po svetu. Na tem mestu je včasih bila kmetija.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 680.000 €, 176,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 512 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Sanjska hiša v Vižmarjah, kjer se sodobno udobje prepleta z mirnim družinskim življenjem Parcela 512 m² Skupna stanovanjska površina: 176 m² Dodaten kmetijski objekt (drvarnica): 20 m² Leto gradnje:....

 
 
 
  Hiša, NAKLO, 695.000 €, 228,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

228 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 615 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR V Naklem na sončni lokaciji, prodamo lepo urejeno, kvalitetno prenovljeno in skrbno vzdrževano, energetsko učinkovito stanovanjsko hišo, neto tlorisne površine 310 m2,....

 
 
 
  Hiša, NAKLO, 695.000 €, 228,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

228 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 615 m2 zemljišča, K+P+1+M, kvalitetno in sodobno prenovljena večja hiša, na dobri lokaciji, lahko tudi kot tri-stanovanjska, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR V Naklem na sončni lokaciji, prodamo lepo urejeno, kvalitetno prenovljeno....

 
 
 
  Hiša, NAKLO, 695.000 €, 228,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

228 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 615 m2 zemljišča, K+P+1+M, Večja družinska hiša, kvalitetno vzdrževana in opremljena, z dobro lokacijo, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR V Naklem posredujemo pri prodaji enodružinske hiše, zgrajene v letu 1978, s zadnjo adaptacijo....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 720.000 €, 587,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

587,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2018, 2.081 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 720.000,00 EUR NOVO MESTO, Ljubljanska cesta, prodamo poslovno stavbo - gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 587,50 m2, zgrajen l. 1962 ter obnovljen med letoma 2017 in 2018,....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 850.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2020.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490151040-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v središču industrijske cone Maribor - Tezno, je naprodaj moderna poslovno stanovanjska stavba, z lastnim, ograjenim parkiriščem. Objekt, grajen leta 2002, obsega dve etaži, pritličje in....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 980.000 €, 673,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

673,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2015, 1.665,7 m2 zemljišča, K+P+1+M, Staromeščanska vila ob mestnem parku, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Staromeščanska vila ob mestnem parku Na prodaj je nadstandardna staro meščanska mariborska vila iz leta 1905, ki je bila večkrat....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave in udobja združita v popolno bivalno izkušnjo, vam predstavljamo vilo Diamant - nadstandardno samostojno....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-60 (od skupaj 61)

<< <1 2> >>