• GoHome Professional
nepremičnine slovenija balkon vsaj 140 m2 adaptira - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija balkon vsaj 140 m2 adaptira - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija balkon vsaj 140 m2 adaptirano

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija balkon vsaj 140 m2 adaptirano" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.845 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manjši)
    • 150 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Apartma, TOPOLŠICA, 252.000 €, 150,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-156 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA BRIN - PRENOVLJENA 2023 V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje v najem.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

151,3 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2000, 1/1 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega 4,5 sobnega stanovanja v hiši na mirni lokaciji. Stanovanje je sestavljeno iz vstopnega hodnika s stopniščem, velike dnevne sobe z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2023.,

www.indomio.si

162,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljenem stanovanju, v katerem ne boste našli le strehe nad glavo, temveč si boste....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija balkon vsaj 140 m2 adaptirano'
230.000 €
490.000 €
796.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, adaptirano l. 1985, 1/2 nad., prodamo prostorno pet sobno meščansko stanovanje z balkonom in teraso, ki je v postopku etažiranja, prodamo. Cena: cca 285.000,00 EUR Stanovanje z uporabno površino 162,90 m2 ima naslednjo razporeditev: prostoren....

 
 
 
  Hiša, PACINJE, 319.000 €, 196,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-525 Ogled oglasa na strani ponudnika V Pacinju (stičišče občine Ptuj in Dornava) prodamo odlično vzdrževano in redno adaptirano hišo, z letnico izgradnje 1977, skupne površine 196,4 m2, etažnosti K+VP+N. Hiša stoji na skupno 4.776 m2 v celoti ograjenega stavbnega....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

201 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1981, adaptirano l. 2016, 307 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m2 v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m2. Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 127,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, adaptirano l. 2000, 229 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja s pogledom na reko Krko in Kandijski most in zemljišče.Stanovanje je po podatkih GURS-a velikosti 127,20 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, NAKLO, 695.000 €, 228,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

228 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 615 m2 zemljišča, K+P+1+M, Večja družinska hiša, kvalitetno vzdrževana in opremljena, z dobro lokacijo, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR V Naklem posredujemo pri prodaji enodružinske hiše, zgrajene v letu 1978, s zadnjo adaptacijo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!