• GoHome Professional
nepremičnine slovenija banka čim večje vsaj 130 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija banka čim večje vsaj 130 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija banka čim večje vsaj 130 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija banka čim večje vsaj 130 m2" je bilo najdenih 108 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.459 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manjši)
    • 140 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 87000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Hiša, KOMEN, 259.000 €, 156,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

156,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2024, 111 m2 zemljišča, K+P+1+M, neto tlorisne površine 156,4 m2, uporabne površine 96,1 m2,v celoti leta 2024 obnovljena in opremljena, zamenjane vse inštalacije, vgrajen nov ogrevalno- hladilni sistem s toplotno črpalko, sanirana....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 167.000 €, 153,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

imamo zgrajeno stanovanjsko naselje individualnih hiš in dvojčkov »SAVINJSKI LOG« Breg pri Polzeli. Upoštevali smo ekološke standarde, energijsko varčnost, arhitekturno racionalnost razporeditve prostorov in ureditev zunanje okolice z vso potrebno in sodobno infrastrukturo. Odlična....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 250.000 €, 142,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

142,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, K/P, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Šiški se na odlični lokaciji in v urejeni soseski se v dvostanovanjski hiši nahaja 3 sobno stanovanje, s pripadajočim zemljiščem, kletjo in garažo. Hiša je bila zgrajena leta 1900, leta 2009 je bila obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 358.000 €, 141,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1925, 1. nadstropje od 1., v dvostanovanjski hiši, etažirano, skupna površina 141,80 m2, bivalni prostor 81,90 m2, balkon 7,10 m2, klet 33,50 m2, zidana garaža 16,10 m2, prekrasen vrt. Cena: 358.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 157.000 €, 140,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

140,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.687 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Vrhek, stanovanjsko stavbo, zgrajeno 1990, z uporabno površino 69,6m2, neto tlorisno površino 140,3m2, leseni pomožni kmetijski del stavbe, zgrajen 2003 z uporabno površino, ki je enaka....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 169.000 €, 139,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

139,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2013, 1. nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Staromeščansko stanovanje v centru Slovenskih Konjic Posredujemo pri prodaji delno prenovljenega 2-sobnega staromeščanskega stanovanja in del podstrešja, zgrajenega leta 1800. Leta 2022....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 490.000 €, 136,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 384.000 €, 131,50 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

V naselju Zelena jama , prodamo samostojno hišo velikosti 131,5 m2, na parceli 317 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1925. Nahaja se v mirni ulici v naselju samostojnih hiš. Lokacija je zelo dobra in nudi vse prednosti mestnega bivanja . Razporeditev: K+P+M POLKLET : polkletni sobi namenjeni....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, DOLENJE LAKNICE, 80.000 €, 129,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

129 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 3.146 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR DOLENJE LAKNICE, Trščina , prodamo stanovanjski objekt v površini 129,00 m2, obnovljen leta 2004. Delno podkleten. V pritličju so urejeni prostori za prebivanje, mansarda je zgrajena do III. gradbene....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 480.000 €, 125,60 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.inf-ing.si

Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m² s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m² uporabne površine. Nahaja se v 1.nadstropju starejše dvonadstropne stavbe. Vgrajeno ima toplotno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 480.000 €, 125,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

125,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2022, 1/2 nad., prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m2 s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m2....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 290.000 €, 124,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

124,9 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2026, K/6 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR PROSTORNO ADAPTIRANO STANOVANJE 124,9 m² – CENTER DOMŽAL – INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V samem centru Domžal prodamo prostorno in v celoti adaptirano stanovanje, ki se nahaja v kleti urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Hiša, SVETA TROJICA, 59.000 €, 121,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: sv. trojica v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-326 Ogled oglasa na strani ponudnika V Oseku, razpršeni vasici na ravnem in gričevnatem področju občine Sveta Trojica v Slovenskih goricah, je na prijetnem mirnem osončenem griču naprodaj starejša hiša letnik 1930, delno....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 309.400 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-153 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 4 sobnega stanovanja na Malteških dvorih, ki se nahaja v tretjem nadstropju bloka, zgrajene l. 2019. Stanovanje obsega 119,70 m2 bruto površine, od tega 97,60 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2008, 650 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 275.000,00 EUR Splošni opis: V centru mesta , na dobri lokaciji se prodaja hiša. Primerna je za takojšnjo vselitev in nudi udobje ter funkcionalnost. V hiši so poleg kuhinje, kopalnice,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 379.000 €, 118,60 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Funtkovi ulici, ki se nahaja v prvem nadstropju dvostanovanjske stavbe zgrajene 1929. Stanovanje obsega 118,6 m2 bruto površine, od tega 116,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, KOMPOLJE, 287.000 €, 118,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

118 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, adaptirana l. 2004, 3.519 m2 zemljišča, Družinska hiša na podeželju, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Kompoljah, 30 minut vožnje iz Ljubljane, posredujemo pri prodaji prijetne enostanovanjske hiše. Zgrajena je bila leta 1984....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-108 (od skupaj 109)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!