Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija banka do 2300 eur/m2" je bilo najdenih 117 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.063 €/m2
Omeji iskanje
21.12.2024.,
www.salomon.si
I D oglasa: 490191115-10 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše dvojček v Polju. Vseskozi temeljito adaptirana in vzdrževana stavba je bila zgrajena leta 1962. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 226,6 m2 neto tlorisne površine, od tega 130,5 m2 uporabne....
30.01.2026.,
www.indomio.si
120 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2008, 650 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 275.000,00 EUR Splošni opis: V centru mesta , na dobri lokaciji se prodaja hiša. Primerna je za takojšnjo vselitev in nudi udobje ter funkcionalnost. V hiši so poleg kuhinje, kopalnice,....
05.04.2025.,
www.indomio.si
285 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2015, 1.074 m2 zemljišča, K+P+M, Na odlični sončni legi in na obrobju urejenega kraja Štore pri Celju, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Prostorna družinska hiša, ki ponuja veliko prostora za ureditev bivanja po lastnih željah. Sama....
21.07.2025.,
www.nepremicnine-smuk.com
REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....
10.05.2026.,
www.indomio.si
63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....
16.04.2026.,
www.indomio.si
322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 688.000,00 EUR SANJSKA PRILOŽNOST V ŠIŠKI - DRAVLJE – PROSTOR IN MIR SREDI MESTA Vrstna hiša – 268 m² parcele, 322 m² neto tlorisne izmere Lokacija, ki nudi vse. Banka, pošta, šola, vrtec, trgovina in avtobusna postaja....