• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 290 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 290 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 290 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 290 m2" je bilo najdenih 2 662 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.242 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽALEC, 225.000 €, 160,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je v dveh etažah (160 m2). Stoji na ravni sončni parceli v izmeri 680 m2. Pritličje: kuhinja z jedilnico, kopalnica, delovna soba, soba za goste, soba za druženje, hodnik. Nadstropje: dnevna soba, spalnica, 2x otroška soba, kopalnica. Hiša je bila adaptirana med leti 2003 – 2005....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 3.128 m2 zemljišča, Na atraktivni lokaciji prodamo delno obnovljeno stanovanjsko hišo zasnovano v 3 etažah: predprostor, kuhinja z jedilnico in shrambo, bivalni prostor, dve sobi, kopalnica + WC, klet, delovni prostor, neizdelana....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

160,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 400.000,00 EUR Štirisobno stanovanje na Mušičevi ulici. Stanovanje obsega velik dnevni prostor (kuhinja, dnevna soba in jedilnica), spalnico, dve otroški sobi, kopalnico in teraso. Velika tarasa. Uporabna površina stanovanja....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 166.400 €, 160,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V kleti so kurilnica in garaža. V etaži je stanovanjski prostor - kamin v dnevni sobi. Ogrevanje je centralno. .

 
 
 
  Hiša, GORNJI PETROVCI, 139.000 €, 160,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2001, 2.300 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, z možnostjo ureditve v dvostanovanjsko stavbo, v pritličju se nahajajo pomožni prostori, dve sobi, kuhinja in kurilnica (trda goriva, olje), v zgornjem....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 389.000 €, 160,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

160,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.269 m2 zemljišča, K+P+1, Lepa, prostorna in urejena samostojna hiša, sončni kolektor, optika, garaža, izredno lepa in urejena zelena parcela, na čudoviti lokaciji v naselju Grčarevec, ki je le 10 minut vožnje ven iz Logatca, dobra razporeditev....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 235.000 €, 160,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.042 m2 zemljišča, V idiličnem, zelenem okolju in v neposredni bližini potočka se prodaja manjša, lepo vzdrževana enostanovanjska hiša, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Hiša obsega: pritličje: garaža,....

 
 
 
  Hiša, KOMENDA, 715.000 €, 159,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v Gmajnici (Komenda), je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše z bazenom, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2012, v skupni izmeri 159,4 m2. Objekt je....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.indomio.si

159 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1975, 406 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR METLIKA, Ganglova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 159,00 m2 (uporabne površine 140,20 m2), zgrajena l. 1965 ter obnovljena l. 1975. Zasnovana je v dveh....

 
 
 
  Poslovni prostor, BLEJSKA DOBRAVA, 210.000 €, 159,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

159,2 m2, delavnica, adaptirana l. 2025, 93 m2 zemljišča, pritličje, Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora primernega za delavnico, storitveno dejavnost, skladišče, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Poslovni prostor se nahaja v poslovni coni, ki z bližnjim avocestnim priključkom....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 215.000 €, 165,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Mirna okolica, lep razgled. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dolgi Most, 865.000 €, 312,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

312 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 846 m2 zemljišča, parkirišče, zelenica, prodamo. Cena: 865.000,00 EUR Na Viču v Ljubljani prodamo lepo urejeno in dobro vzdrževano samostojno družinsko hišo z zemljiščem 846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2007. V njej so urejene tri stanovanjske....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-811 (od skupaj 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled