• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 310 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 310 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 310 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 310 m2" je bilo najdenih 2 695 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.223 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PIRAN, 430.000 €, 166,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-47 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Pirana, le 3 min od morja se prodaja prikupna, izrednokvalitetno obnovljena hiša z vrtom in strešno teraso ter savno Hiša je bila zgrajena leta 1900 in popolonoma renovirana leta 2005. Ima 116 m2 stanovanjske površine....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 166,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2023.,

www.indomio.si

166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
  Stanovanje, ŠALARA, 359.600 €, 166,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

166,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2012, 1/2 nad., Prodamo zelo komfortno 3 sobno stanovanje 166,4 m2 od česar je 96,7 m2 neto stanovanja in 71,4 m2 terase v prvem nadstropju več stanovanjske hiše v Šalari, del Kopra, kjer so fakultete, trgovski centri, lekarna, avtobusna....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 288.000 €, 166,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

166,8 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2021, pritličje, Posredujemo pri prodaji urejenega, svetlega in funkcionalno zasnovanega poslovnega prostora na izjemni lokaciji v samem centru Domžal, v poslovno-stanovanjskem kompleksu SPB, poleg cvetličarne Omers. Poslovni....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 379.000 €, 165,20 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.dfi.si

165,2 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 57 m² zemljišča, K+P, priložnost v mengšu: prodaja dveh prenovljenih stanovanj v hiši z lastnim atrijem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V Mengšu prodamo čudovito polovico hiše, ki v naravi predstavlja dve....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOSOVELJE, 199.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 210.000 €
23.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni kraški lokaciji se prodaja novozgrajena enodružinska hiša , zgrajena leta 2025 . Objekt je zasnovan sodobno in funkcionalno, v skladu z naravnimi značilnostmi okolja. Hiša ni dokončana (3.gradbena faza), kar omogoča bodočemu lastniku, da zaključi notranjo ureditev....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 275.000 €, 165,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321004-419 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Spodnje Voličine posredujemo pri prodaji 2-eh stanovanjskih enot /dvojček/ » na ključ«. Notranja enota meri 165,1 m2. Razporeditev prostorov je sledeča: - v pritličju je velik odprti....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

165,2 m2, kmetija, Ali sanjaš o življenju v neokrnjeni naravi, na svežem zraku, ob žvrgolenju ptic? Si želiš ustvarjati, obdelovati svoj kos zemlje ?Tukaj je priložnost: Le 7 km od Term Olimia in 6 km od Rogaške Slatine, se nahaja kmetija, ki čaka novega lastnika. 65.954 m2 razgibanega....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 395.000 €, 165,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1926, adaptirana l. 2025, 282 m2 zemljišča, K+P+M, Enodružinska hiša v centru vasi, bližina smučišč, hribov, narave. Obnovljena, opremljena.Investicijska priložnost, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Prodamo enodružinsko počitniško hišo v Mojstrani, po....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-809 (od skupaj 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!