• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 320 m2 moderno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine slovenija do 320 m2 moderno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 320 m2 moderno balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 320 m2 moderno balkon" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.355 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DUTOVLJE, 696.300 €, 316,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

316,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 626 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 696.300,00 EUR DUTOVLJE – Samostojna hiša 316 m², bazen, sončna elektrarna, mirna lokacija. Prodamo moderno, prostorno in izredno dobro vzdrževano samostojno hišo v mirnem naselju ob gozdu. Odlična sončna lega,....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenija do 320 m2 moderno balkon'
389.000 €
1.080.000 €
279.000 €
  Hiša, GORENJA NEMŠKA VAS, 749.000 €, 329,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

329 m2, samostojna, zgrajena l. 2012, 7.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 749.000,00 EUR Vaša zasebna oaza sredi narave Na robu mirne podeželske vasice Gorenja Nemška vas pri Trebnjem se nahaja prostorna družinska hiša s površino 329 m², obdana z veličastno posestjo velikosti 7.261....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.08.2025.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.242 m2 zemljišča, K+P+1, V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova,....

 
 
 
  Hiša, HRVATINI, 698.000 €, 167,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-47 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v naselju Hrvatini, v Mestni občini Koper, je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2022, v skupni izmeri 167,3 m2.....

 
 
 
  Hiša, KOMENDA, 715.000 €, 159,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v Gmajnici (Komenda), je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše z bazenom, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2012, v skupni izmeri 159,4 m2. Objekt je....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-157 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA AZALEJA - PRENOVLJENA 2023 - MODERNO V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 450.000 €, 350,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 1.219 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR V samem središču Rogaške Slatine, ene najbolj znanih zdraviliških in turističnih destinacij v Sloveniji, znane po zdravilni mineralni vodi, termalnih kopališčih in zeleni okolici, ponujamo čudovito,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 348.000 €, 118,00 m2 cca 2950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

118,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1997, adaptirano l. 2024, Posredujemo pri prodaji prostornega, svetlega in opremljenega 4-sobnega stanovanja skupaj s poslovnim prostorom na odlični lokaciji v Kamniku, na Duplici. Poslovnemu prostoru je možno spremeniti namensko rabo ter ga spremeniti....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 549.000 €, 97,00 m2 cca 5660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

Stanovanje v dvostanovanjski hiši, Ljubljana Brod, zgrajeno l. 1972, prenovljeno l. 2025, P/1., skupna površina 144,80 m2, od tega bivalni prostor 96,90 m2, garaža, klet, balkon, 3 parkirna mesta, skupno zemljišče 437,00 m2. Cena: 549.000 EUR. Na Brodu na izredno mirni in zaželeni....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 475.000 €, 80,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2025.,

www.indomio.si

80 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2005, Sodobna eleganca v srcu Trnovega, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih sosesk Ljubljane – umirjenem in hkrati živahnem Trnovem – vam predstavljamo sofisticirano 2,5-sobno stanovanje, kjer se prefinjen dizajn sreča z brezčasno....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONCE, PROSTOR IN RAZGLED – 4. NADSTROPJE JE ZLATA VREDNOST! ŠIŠKA, ŠIŠENSKA – Življenje, ki diha! Predstavljajte si jutranjo kavo na balkonu s čudovitim razgledom, sonce, ki vas spremlja skozi ves....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 298.000 €, 63,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

63,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2018, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Svetlo in moderno 3-sobno stanovanje se nahaja v samem središču Domžal. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju dobro vzdrževane stavbe, zgrajene leta 1966, in je bilo popolnoma prenovljeno v letih....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....