• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 330 m2 čim manjše - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 330 m2 čim manjše - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 330 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 330 m2 čim manjše" je bilo najdenih 2 779 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.205 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 310 m2 (malo manjši)
    • 350 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lesen gospodarski objekt - zidanico na Straški gori v občini Dolenjske Toplice. Neto tlorisna površina 56,7 m2, uporabne površine 46,5 m2 na parceli površine 610,00 m2. Zgrajen leta 2012. Proizvajalec Brunles iz Lukovice.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

57,5 m2, zidan, zgrajen l. 1900, 3.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Čudovito zemljišče s sadovnjakom, vinsko kletjo in staro kmečko hišo – Dragovič pri Juršincih V osrčju Slovenskih goric, v mirni in urejeni vasici Dragovič (občina Juršinci), le 15 km od Ptuja, se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Hiša, STRAŽICA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

57 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 6.321 m2 zemljišča, Posestvo z starejšo hišo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V mirnem naselju Stražica v Frankolovem (občina Vojnik), nedaleč od mestnih središč Vojnika in Celja, prodamo posestvo, ki nudi popoln mir in izjemno priložnost za samooskrbo.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, P/8 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na prodaj 2.5-sobno pritlično stanovanje v Prisojah pri Kopru Iščete udobno, svetlo in funkcionalno stanovanje v mirnem okolju in blizu vse infrastrukture? To pritlično 2.5-sobno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFLJICA, 160.000 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2000, 1.292 m2 zemljišča, V prijetnem in mirnem naselju Drenik posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki stoji na sončni in razgledni lokaciji, obdani z zelenjem in naravo, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Nepremičnina ponuja odprt....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 260.000 €, 57,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, 8/8 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Koper, stanovanje z uporabno površino 46,8m2, neto tlorisno površino 57,2m2, prodam. Stanovanje obsega: hodnik- vežo, shrambo, spalnico, dnevno sobo iz katere je izhod na balkon, kuhinjo z jedilnico iz katere....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 279.000 €, 57,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 8/9 nad., Koper - Prisoje / Olmo; prodamo svetlo 2-sobno stanovanje, preurejeno v 3-sobno (57,2 m2), v 8. nadstropju bloka z dvigalom (l. 1981). Funkcionalen razpored, PVC okna, klima in CK. Pripada kletna shramba, souporaba kolesarnice. V bližini....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Hiša, GRADNIK, 98.000 €, 57,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 3.529 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Manjša hiša – Gradnik (Bela krajina) V vasi Gradnik posredujemo pri prodaji nepremičnine, ki ponuja mirno bivanje v podeželskem okolju Bela krajine. Ključne lastnosti nepremičnine: Stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno na ključ. Neobremenjeno. Bližina šole pošte trgovine itd. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 103.900 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 103.900,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA ULICA ŠTEFANA KOVAČA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

Hiša dvojček (novogradnja), Pomurska – Lendava, začetek gradnje oktober 2025, bivalna površina 57,70 m2, terasa 15,00 m2, zemljišče 424,00 m2, predvidena vselitev v drugi polovici leta 2026. Cena: 155.000 EUR + DDV. Predstavljamo vam drugo fazo projekta sodobno zasnovanih osmih hiš....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 229.000 €, 58,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1984, P/8 nad., odlična, frekventna lokacija nasproti fakultet, tik ob Dunajski cesti, možnost parkiranja tik za lokalom, utečen in delujoč gostinski lokal, z vsem inventarjem (vključen v ceno), prostor je primeren tudi za druge storitvene dejavnosti,....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

58,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1892, adaptirano l. 2023, P/1 nad., V Seči na atraktivni lokaciji ob Jernejevem kanalu prodamo obnovljeno in opremljeno 3-sobno stanovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni in prijetni Seči, tik ob Jernejevem kanalu, prodamo....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

Hiša dvojček (novogradnja), Pomurska – Lendava, začetek gradnje oktober 2025, bivalna površina 57,70 m2, terasa 15,00 m2, zemljišče 431,00 m2, predvidena vselitev v drugi polovici leta 2026. Cena: 155.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 1967, prenovljeno l. 2019, 2./3. nad., neto tlorisna površina 73,40 m2, uporabna površina 58,40 m2, balkon 15,00 m2. Cena: 130.000 EUR. Na mirni lokaciji v bližini centra Rogaške Slatine posredujemo pri prodaji 2-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 46.960 €, 58,70 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Ljubljana – Dravlje, na odlični in lahko dostopni lokaciji, tik ob obvoznici, v poslovni stavbi oddamo poslovni prostor v izmeri 58,7m 2 . Kompletno opremljen. Razporeditev prostorov: hodnik, WC, večji pisarniški prostor z mini kuhinjo, ločena sejna soba. Stanje poslovnega prostora:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 229.000 €, 58,80 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.gradex.si

Pogoj prodaje: kupec plača 2% DPN od zneska prodajne cene. BREZ AGENCIJSKE PROVIZIJE!! Vljudno vabljeni na ogled... .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 295.000 €, 58,90 m2 cca 5010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

KRANJSKA GORA – BEZJE lepo ohranjeno manjše trisobno stanovanje v velikosti 58,90 m 2 z čudovitim razgledom na Julijske Alpe - PRODAMO LOKACIJA Na izjemni lokaciji v Kranjski Gori je na voljo prostorno 3-sobno stanovanje s skupno površino 58,90 m2. Kranjska Gora je znana po svoji....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 59,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima skupaj površine 59 M2 površine in stoji na parceli v izmeri 84 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 255.000 €, 59,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

59,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2012, P/2 nad., V Šentvidu se na odlični lokaciji prodaja stanovanje oziroma lokal primeren za frizersko, kozmetično dejavnost, trgovino ali pisarrna se nahaja v bližini vse infrastrukture in je trenutno prazen. Stanovanje je glede na lego primerno za....