• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 350 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 350 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 350 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 350 m2" je bilo najdenih 2 815 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.192 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZBILJE, 608.000 €, 181,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček KONČNA ENOTA , katera meji na nezazidljivo gozdno zemljišče ( ENOTA 3B ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 330m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti v neposredni bližini gozda in....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 578.000 €, 181,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček ( ENOTA 3A ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 283m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti in v bližini gozda, ena izmed zadnjih v neposredni bližini Zbiljskega jezera . Klasična gradnja....

 
 
 
  Hiša, PREBOLD, 245.000 €, 181,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

181 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 1995, 1.248 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR HIŠA OB GOZDU, KJER SE ŽIVLJENJE UPOČASNI. 1248m² ravnega in v celoti zazidljivega zemljišča + 181m² hiše = Vaš....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 529.000 €, 181,00 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.indomio.si

181,1 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 30,3 m2 zemljišča, 1. nad., Na odlični lahko dostopni lokaciji tik pred samim mestnim jedrom in blizu vse potrebne inrastrukture se prodajajo svetle nadstandardno opremljene pisarne v velikosti 181,1 m2 z dvema parkirnima mestoma velikosti 15 m2....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 181,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-379 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 590.000 €, 181,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

181,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, 249 m2 zemljišča, Vrstna hiša v starem mestnem jedru Kopra, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR EKSKLUZIVA PRODAJE Prodamo starejšo vrstno hišo, ki se nahaja na atraktivni lokaciji v starem mestnem jedru Kopra (ob trgu Muda). Zgrajena je bila l.1800 in....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 359.820 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Za vas nastaja novogradnja, večja enostanovanjska hiša v blokovskem naselju primestne četrti Ljudski vrt na Ptuju, nasproti trgovine Spar v Rabelčji vasi. Stavbno zemljišče meri 500 m2, na katerem bo okolica hiše urejena z....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 310.000 €, 180,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

180 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2007, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost v srcu Novega mesta – mansardno stanovanje s teraso in razgledom na reko Krko Na eni najbolj zaželenih lokacij v Novem mestu, na Glavnem trgu, predstavljamo izjemno mansardno....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 290.000 €, 180,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša stoji v centru Izole. Blizu morja, trgovine, pošte, lekarne, banke itd. Okolje kjer je hiša je zelo umirjeno. .

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 180,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

180 m2, bivalen, zgrajen l. 1981, adaptiran l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1981 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Površina objekta: 180m2 Površina zemljišča: 900m2 Možnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 790.000 €, 180,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2023.,

www.indomio.si

180,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2020, 311 m2 zemljišča, P+1+M, V centru Portoroža prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno meščansko stanovanje v 1.ND. in M. hiše z velikim dvoriščem, vrtom z letno kuhinjo, urejenim parkiriščem, zgolj 300 m od morja. Nova....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 129.900 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-486 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od prijaznih osončenih gričev na obrobju Lendave, natančneje v gosto naseljenih Lendavskih Goricah, prodamo hišo etažnosti P+N+M, skupne površine cca 180 m2, zgrajene 1990 in popolnoma obnovljene v nadstropju leta 2021.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 70.000 € na 59.900 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.10.2024 - 78.000 €
13.12.2024 - 70.000 €
13.02.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj: Čudovita samostojna hiša z bazenom in pogledom na morje – MALIJA (Izola). V eni najlepših primorskih vasic – Maliji, nedaleč od Izole, prodamo izjemno samostojno hišo, ki....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-812 (od skupaj 812)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!