• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 350 m2 bazen - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine slovenija do 350 m2 bazen - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 350 m2 bazen

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 350 m2 bazen" je bilo najdenih 71 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.412 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 767.000 €, 210,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

210 m2, vrstna, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2018, 542 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, Mirna lokacija v mestu - Veliko zasebnosti - Odlična razporeditev, prodamo. Cena: 767.000,00 EUR Na prodaj je izjemno svetla in prostorna zadnja vrstna hiša v nizu, ki ponuja popolno zasebnost, razgibano....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, Ekskluzivno na voljo čudovita stanovanjska hiša z ogrevanim bazenom, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR V Benediktu vam predstavljamo izjemno priložnost za nakup prostorne stanovanjske hiše s skupno površino 202,80 m2,....

 
 
 
  Hiša, HRIB, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-68 Ogled oglasa na strani ponudnika VILA, Miklavški hrib, CELJE VILA, Miklavški hrib, Celje, leto izdelave 1939, zadnja obnova leta 2018/19, površina stavbe 200 m2 (gurs), površina parcele 3.417 m2. LOKACIJA: vila na Miklavškem hribu ponuja čudovit razgled na....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 515.000 € na 545.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, PEKRE, 545.000 €, 198,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 545.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 443 m2 zemljišča, P+1, Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno, opremljeno hišo z bazenom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj: Čudovita samostojna hiša z bazenom in pogledom na morje – MALIJA (Izola). V eni najlepših primorskih vasic – Maliji, nedaleč od Izole, prodamo izjemno samostojno hišo, ki....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 590.000 €, 177,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.indomio.si

177 m2, samostojna, adaptirana l. 2018, 14.569 m2 zemljišča, Posebna priložnost za podjetništvo in udobno bivanje v naravnem okolju, ugodno.Na odlični,sončni in mirni lokaciji,le 5km od avtocestega priključka,je naprodaj podjetje s čudovita posestjo,ki obsega popolnoma prenovljeno....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 275.000 €, 163,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-502 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirni ulici, nekoliko odmaknjeni od glavne ceste skozi gosto naselje Žabjak na obrobju Ptuja, samo cca 4 km iz strogega centra prodamo enoto dvojčka, skupne površine 163,11 m2, etažnost P+N, podobe najnovejših trendov gradnje....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 162,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajena l. 1974, prenovljena l. 2014, K+P+1, neto tlorisna površina 313,00 m2, bivalna površina 162,80 m2, zemljišče 1.250,00 m2. Cena: 739.000 EUR. Posredujemo pri prodaji izjemne samostojne hiše, ki se nahaja na eni lepših lokacij v....

 
 
 
  Hiša, MALA NEDELJA, 179.900 €, 162,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....

 
 
 
  Hiša, KOMENDA, 715.000 €, 159,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v Gmajnici (Komenda), je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše z bazenom, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2012, v skupni izmeri 159,4 m2. Objekt je....

 
 
 
  Hiša, DROŽANJE, 153.000 €, 154,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2025.,

www.indomio.si

154,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 867 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna in urejena hiša na mirni sončni lokaciji pri Sevnici V slikoviti in urejeni vasi Drožanje pri Sevnici se prodaja čudovita hiša s prostorno parcelo in veliko mero zasebnosti.....

 
 
 
  Apartma, TOPOLŠICA, 252.000 €, 150,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-156 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA BRIN - PRENOVLJENA 2023 V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje v najem.....

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

146,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1872, 4.034 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V razvejanem naselju Prlekije na Polenšaku, v samem krajevnem jedru poleg cerkve in gostilne prodamo starejšo hišo K+P+M, potrebno popolne obnove. Ponaša se z letnico izgradnje 1872, skupne....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 192.000 €, 140,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 2.000 m2 zemljišča, P+1, Lepa hiška na idilični lokaciji, obdana z zelenjem in vinogradi, blizu avtobusna postaja, 5 km od AC priključka Brežice in Term Čatež, idealna za nekoga, ki si želi biti samooskrben z vrtom in nekaj....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 490.000 €, 131,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

131,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 5.854 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Luksuzna Koča z Zunanjim Bazenom in Finsko Savno v Prelepem Naravnem Okolju blizu Moravskih Toplic Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup prestižne koče, ki se nahaja v čudovitem naravnem....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 269.000 €, 130,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2023, 1.095 m2 zemljišča, P+M, Na robu naselja, na odprti sončni legi, brez jutranje megle s pogledom na vse strani prodamo urejeno in lepo izdelano ter vzdrževano stanovanjsko hišo z ogrevanim vkopanim bazenom ter garažnim objektom....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Hiša, VIPOLŽE, 349.000 €, 106,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša je zgrajena leta1907, obnovljena 2010. Sedanja površina stavbe je 213 m2, od tega 42,5 m2 garaža. Hiša je v 2 etažah. Objekt ima do leta 2026 veljavno gradbeno dovoljenje za ureditev turističnih nastanitev....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 241.000 €, 89,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji luksuznega penthouse apartmaja v naselju Bolfenk na Pohorju. LOKACIJA: Zgradba se nahaja v osrednjem delu novejšega hotelsko apartmajskega kompleksa na Pohorju - pred objektom Pohorje village....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
  Apartma, NOVO MESTO, 162.000 €, 64,80 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja v idiličnem okolju, na vrhu manjšega hriba, ob gozdičku (zjutraj ptički, zvečer črički), 15 sekund vožnje do glavne krajevne ceste, ki pelje proti avtocesti, 2 minuti vožnje do priključka za Ljubljano ali za Zagreb. Stanovanje je oddaljeno manj kot minuto z avtom....

 
 
 
  Hiša, REPIŠČE, 142.000 €, 54,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

54,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1802, adaptirana l. 2008, 1.926 m2 zemljišča, P+M, Samostojna hiša z bazenom, letno hiško in garažo. Parcela 1.926 m2, delno ograjena. Popolna obnova 2008, fasada 18 cm EPS. Neto površina 54,10 m2 (dejansko cca 90 m2). Ogrevanje toplotna črpalka -....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČREŠNJEVEC OB BISTRICI, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

53,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1958, 10.200 m2 zemljišča, bistrica ob sotli, trebče, pomožni kmetijski del stavbe z gradbenim dovoljenjem, zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne....

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 32.000 €, 31,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

31,8 m2, vikend, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2014, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO POČITNIŠKO HIŠO – LESENA KOČA V TERMAH ČATEŽ V priljubljenem turističnem naselju Terme Čatež prodamo prijetno leseno počitniško hišo (kočo), ki predstavlja odlično priložnost za oddih, turistično....