• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 350 m2 najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 350 m2 najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 350 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 350 m2 najceneje" je bilo najdenih 2 819 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.196 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 140.000 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

66,3 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, P/3 nad., V samem srcu Kranja - odlična poslovna priložnost, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na izjemno frekventni in prepoznavni lokaciji v strogem centru Kranja posredujemo pri prodaji urejenega poslovnega prostora....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 140.000 €, 42,40 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stanovanje v centru Postojne (Tržaška cesta). Stanovanje površine 42,4 m2 obsega hodnik, dnevno-kuhinjski prostor, spalnico, kopalnico in shrambo. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LOVRENC NA POHORJU, 141.700 €, 368,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

368,6 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 585 m2 zemljišča, Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski objekt v izmeri 368,60 m2, s pripadajočim zemljiščem velikosti 585 m2, prodamo. Cena: 141.700,00 EUR Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, REPIŠČE, 142.000 €, 54,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

54,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1802, adaptirana l. 2008, 1.926 m2 zemljišča, P+M, Samostojna hiša z bazenom, letno hiško in garažo. Parcela 1.926 m2, delno ograjena. Popolna obnova 2008, fasada 18 cm EPS. Neto površina 54,10 m2 (dejansko cca 90 m2). Ogrevanje toplotna črpalka -....

 
 
 
  Poslovni prostor, GROSUPLJE, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zaradi selitve na novo lokacijo PRODAMO poslovni prostor 95m2, v prostoru obratuje trgovina z avtodeli. Vsa potrebna infrastruktura, ZK urejeno, uporabno dovoljenje za trgovino, možnost različnih dejavnosti. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-807 (od skupaj 808)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!