• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 350 m2 pritličje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 350 m2 pritličje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 350 m2 pritličje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 350 m2 pritličje" je bilo najdenih 1 087 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.165 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PARECAG, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1924, adaptiran l. 2007, 150 m2 zemljišča, P+1, V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in lastnim parkiriščem, ki....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
  Hiša, MAREZIGE, 337.000 €, 100,00 m2 cca 3370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2007, 139 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 337.000,00 EUR Na prodaj: značilna istrska kamnita hiša s potencialom – Burje, Marezige V mirnem naselju Burje pri Marezigah vam predstavljamo čudovito kamnito hišo, ki združuje avtentičnost,....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 190.000 € na 189.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 189.000 €, 100,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 203.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
14.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Opremljeno trosobno stanovanje v pritličju, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 146.000 €, 99,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.08.2025.,

www.indomio.si

99 m2, dvojček, zgrajen l. 1965, 886 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 146.000,00 EUR Enostanovanjska, delno podkletena hiša se nahaja na mirni lokaciji v Dravskem dvoru. Hiša, etažnosti K+P+podstrešje) je bila zgrajena leta 1965. V letih 2021-2024 je bila delno obnovljena (vgrajena....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 59.000 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-161 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m 2. Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje in mansarda neizdelana. Kot je razvidno iz slik tudi inštalacije,....

 
 
 
  Hiša, DOLINA PRI LENDAVI, 69.900 €, 99,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

99,6 m2, zidan, zgrajen l. 1990, 393 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAMO BIVALNI VIKEND V NARAVI – DOLINA PRI LENDAVI V Dolini pri Lendavi, na mirni in zeleni lokaciji, obdani z gozdom in naravo, prodamo bivalni vikend z dodatnim lesenim objektom in zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, POLZELA, 189.500 €, 99,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

99 m2, dvojček, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2022, 308 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 189.500,00 EUR Na izjemni lokaciji v bližini centra Polzele se prodaja hiša dvojček velikosti 99 m. Hiša, ki se nahaja na Vrtni ulici, je etažnosti P+M in je kpl. prenovljena in pripravljena....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 465.000 €, 99,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 2002, 43 m2 zemljišča, pritličje, Eleganca bivanja v objemu narave - štirisobno duplex stanovanje v Nadgorici, Ljubljana, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih in mirnih sosesk Ljubljane, v Nadgorici, je na voljo izjemno....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 114.900 € na 96.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 96.000 €, 99,00 m2 cca 970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 55.000 €, 98,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2024.,

www.indomio.si

98,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 4.937 m2 zemljišča, K+P, Nedokončana hiša z zemljiščem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m ². Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 500.000 €, 98,00 m2 cca 5100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

98,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 1987, 24.483,02 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR NOVO MESTO, Petelinjek, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 98,20 m2, zgrajene l. 1955. Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 155.000 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - neživilska trgovina/prostor za storitve, Pomurska - Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, prenovljena okna leta 2020, P./P. nad., skupna površina 98,00 m2. Cena: 155.000. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na odlični lokaciji....