Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 370 m2 balkon" je bilo najdenih 769 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.449 €/m2
Omeji iskanje
31.03.2026.,
www.indomio.si
52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....
07.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281022-220 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 1s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju novozgrajenega bloka in....
18.04.2026.,
www.indomio.si
2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....
07.03.2025.,
www.indomio.si
51 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2022, 3. nad., garaža, pvc okna, novejša notranja vrata, laminat, izolirana fasada, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo prijetno stanovanja z balkonom v Logatcu. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjskega bloka in obsega:....
03.02.2026.,
www.indomio.si
51,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1956, 80 m2 zemljišča, 1/1 nad., voda, elektrika, CK, možnost optike, edinstvena lokacija, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje sestoji iz: predprostora, bivalne kuhinje z utilitijem, kopalnice in sobe. Stanovanje nima balkona, pripada....
23.07.2025.,
www.indomio.si
51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281015-517 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja, kopalnica ter soba, v drugi etaži dve sobi ter v tretji podstreha. Pomožni objekt tudi....
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....
25.07.2022.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Na mirni lokaciji v naselju Smrjene prodamo parcelo v velikosti 600m2. Na njej so sadovnjak, lesena brunarica z gradbenim dovoljenjem velikosti 5 x 5 m v dveh etažah in vrtna lopa. Brunarica ima hišno številko in je bila zgrajena leta 1994. Primerna je za vikend ali za bivanje. V....
01.05.2026.,
www.indomio.si
50 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 3.443 m2 zemljišča, Lastnič zidanica, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR NE GLEDE NA PONUDBENO CENO pričakujemo vaše ponudbe. Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja,....