• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 390 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 390 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 390 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 390 m2" je bilo najdenih 2 896 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.163 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 370 m2 (malo manjši)
    • 410 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Hiša, GORENJSKI VRH, 34.000 €, 195,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, KOBARID, 89.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

194 m2, dvojček, zgrajen l. 1880, adaptiran l. 1980, 153 m2 zemljišča, Hiša dvojček s stanovanjem cca 104 m2 v prvem in drugem nadstropju. Na prvem nadstropju kuhinja z jedilnico, dnevna soba, kopalnica. Na drugem nastropju tri spalnice. V pritličju garaža, kletna shramba, del hiše....

 
 
 
  Hiša, KOBJEGLAVA, 510.000 €, 194,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Komen okolica, v prijetni kraški vasici Kobjeglava , prodajamo dobro ohranjeno, tipično kraško domačijo , zgrajeno l. 1835 , oblikovano v obliki črke U, z notranjim dvoriščem, z zazidljivimi parcelami ob hiši in v neposredni bližini ter večjim številom kmetijskih parcel. .

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 145.000 €, 194,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-512 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem naselju na desnem bregu Drave na Ptuju, prodamo starejšo, vzdrževano hišo z delavnico, oboje zgrajeno leta 1962, nazadnje obnovljeno 1998. Hiša meri skupno 89,6 m2, razdeljeno na pritličje in mansardo, klasičen....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 230.000 €, 194,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razporeditev - Pritličje • predprostor • velik dnevni prostor • s kuhinjo • Kabinet • shramba • sanitarije • utility room - 1.nadstropje • Predprostor • Kopalnica • Spalnica • 2 x otroška soba • Delovna soba Infrastruktura Lokacija, odmaknjena od hrupa in betona, v idilični naravi,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 272.000 € na 249.999 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KRANJSKA GORA, 249.999 €, 194,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 280.000 €
26.02.2026 - 272.000 €
03.04.2026 - 249.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

194,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2007, 79 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 249.999,00 EUR Naprodaj je stanovanjska hiša na Dovjem v Mojstrani v Občini Kranjska Gora, z bruto tlorisno površino 194,4 m2. V sklopu te površine je še en ločen pritlični prostor v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 170.000 €, 194,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-214 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj velika posest z starejšo in novejšo hišo. Velikost zemljišča omogoča kmetovanje in popolno samooskrbo. Če iščete kmetijo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas.....

 
 
 
  Hiša, JURJEVICA, 163.000 €, 194,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

194 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2023, 1.338 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 163.000,00 EUR Jurjevica pri Ribnici, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše s kmetijskim objektom-objektom za spravilo pridelka (skedenj) in pripadajočim zemljiščem. OBJEKTI: Stanovanjska....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 458.000 €, 194,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-170 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je hiša v Ankaranu, ki se nahaja na sončni legi s čudovitim razgledom na morje. Hiša ima tri etaže. V spodnji etaži je dnevni prostor s kuhinjskim delom, spalnica, delovni prostor, kopalnica ter ločen wc in kurilnica.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-811 (od skupaj 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!