• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 390 m2 čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 390 m2 čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 390 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 390 m2 čim večje" je bilo najdenih 2 920 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.172 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 370 m2 (malo manjši)
    • 410 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, PRADE, 185.000 €, 198,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2025.,

www.indomio.si

198,6 m2, pisarna, zgrajena l. 2001, 76 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjski prostor, ki je optimalno razporejen, zelo prostoren in se nahaja v kletni etaži samostojne hiše na mirni lokaciji v Pradah, 5 km oddaljeno od Kopra. Razporeditev: osrednji....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 133.900 €, 197,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.suvak.com

Opis nepremičnine Poslovni prostor se nahaja v kleti in pritličju večstanovanjske stavbe in obsega 197 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 300.000 €, 197,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-456 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ruški cesti prodamo 4 stanovanja (garsonjero, 3-sob. stanovanje, 2-sob. sobno in 5-sob. stanovanje), ki so locirana v pritličju stanovanjskega objekta (celotno pritličje) zgralenega v letu 1880. Del objekta,....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 208.000 €, 197,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

197,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 1.010 m2 zemljišča, cca 15 km do avtocestnega priključka Trojane, prodamo. Cena: 208.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno obnovljene in v tretji etaži kakovostno opremljene stanovanjske hiše, razgibane tlorisne zasnove, ki je bila zgrajena....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

197 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2024, P/1 nad., Prodamo poslovni prostor ob glavni cesti na Jesenicah. Poslovni prostor je popolnoma prenovljen, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Opis nepremičnine Poslovni prostor se nahaja v kleti in pritličju večstanovanjske....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 169.000 €, 197,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.08.2024.,

www.indomio.si

197,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1949, 3.523 m2 zemljišča, bližina avtocestnega uvoza, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na Pobrežju, občini Videm posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v izmeri 197,3 m2, od tega 110, m2 uporabne površine (Gurs podatki), s pripadajočim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, LUKINI, 421.000 €, 196,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

196,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1818, adaptirana l. 2018, 95.132 m2 zemljišča, P+1, Velika posest v Istri - istrska hiša z gospodarskim poslopjem ter veliko obdelovalne površine za samooskrbo, prodamo. Cena: 421.000,00 EUR Prodamo enodružinsko hišo velikosti 145 m2, ki ima 3 prostorne....

 
 
 
  Hiša, PACINJE, 319.000 €, 196,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-525 Ogled oglasa na strani ponudnika V Pacinju (stičišče občine Ptuj in Dornava) prodamo odlično vzdrževano in redno adaptirano hišo, z letnico izgradnje 1977, skupne površine 196,4 m2, etažnosti K+VP+N. Hiša stoji na skupno 4.776 m2 v celoti ograjenega stavbnega....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 175.000 €, 196,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 1997, 444 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST - HIŠA S POSLOVNIM PROSTOROM V CENTRU MESTA - ISKANA LOKACIJA V občini Rogaška Slatina imamo v prodaji poslovno-stanovanjski objekt v izmeri 196,20....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 559.000 €, 196,00 m2 cca 2850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 1995, K+P+M, staro meščanska vila, velika parcela, odlična lokacija, delno prenovljeno, vrt, parkirišče, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 559.000,00 EUR POSREDUJEMO PRI PRODAJI HIŠE - STAROMEŠČANSKE VILE V KAMNIKU. LOKACIJA: Kovinarska....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 359.000 €, 196,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

196,59 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 603,24 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR Prodaja: Samostojna dvo stanovanska hiša z velikim vrtom v Radovljici- Vrbnje Prodamo samostojno hišo na izjemno mirni in iskani lokaciji v Radovljici. Nepremičnina predstavlja odlično priložnost....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 495.000 € na 475.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ARJA VAS, 475.000 €, 195,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 495.000 €
23.04.2026 - 475.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

195 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1908, adaptirana l. 2008, 2.091 m2 zemljišča, P+1, Na obrobju naselja Arja vas, prodamo večjo stanovanjsko hišo z garažo in veliko parcelo, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, na obrobju Arje vasi, prodamo večjo stanovanjsko....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Hiša, GORENJSKI VRH, 34.000 €, 195,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-813 (od skupaj 814)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>