• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 58000 eur - GoHome vsi mali oglasi
  • nepremičnine slovenija do 58000 eur - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 58000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 58000 eur" je bilo najdenih 889 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 281 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 800 m2
    • do 1000 m2
    • 1000 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1000 m2
    • 1200 m2
  •  Po ceni
    • 55000 eur (malo cenejši)
    • 60000 eur (malo dražje)
    • do 35 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.000 €, 15005,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 19.103 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša - kmetija z več objekti. Priložnost za sobivanje z naravo in samooskrbo, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Le 10 minutk vožnje iz centra mesta Šentjur, v Grobelcah na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji kmetijskih....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA, 25.000 €, 11067,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

11.067 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V občini Ribnica se prodaja gozd z delno - 20% industrijskim delomPokličite v kolikor kupujete podobna zemljišča,super priložnost.Pošljem vam tudi lokacijsko informacijo. Pišite na ljubica.cresnar@re-max.si, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR .

 
 
 
 
+39%

Spremembe cen iz 18.000 € na 25.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SEVNICA, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2025 - 18.000 €
09.04.2026 - 25.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

27,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, 2.100 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Šmarješke Toplice, Zbure, Otavnik, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajen l. 1987, zasnovane v dveh etažah, K + M. Zemljišče obsega cca. 2.100,00 m2 površine, vzhodna lega, v naravi zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.000 €, 1399,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.399 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Lepa, sončna parcela na robu naselja Slavinje pri Hruševju ponuja prijetno kombinacijo bivalnega in naravnega okolja. Zazidljivi del obsega 216 m² in omogoča gradnjo nezahtevnega ali enostavnega objekta, preostanek zemljišča v izmeri....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj lepa sončna parcela v hajdošah, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo lepo, sončno zazidljivo parcelo v izmeri 500 m² v naselju Hajdoše. Parcela se nahaja na mirni in urejeni lokaciji, obdani z naravo, z veliko sončne svetlobe skozi ves....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVJE, 24.990 €, 1581,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1.581 m2 velikega stavbnega zemljišča obdanega z gozdovi. Dostop je možen direktno iz javne ceste. Na zemljišču se nahajajo voda in komunikacije, elektrika pa je v neposredni bližini. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 24.900 €, 1896,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V prijetni in mirni vasici Gaberk sredi Brkinov prodamo zazidljivo parcelo na robu naselja, ki ponuja popolno ravnovesje med naravo in dostopnostjo. .

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 24.900 €, 1570,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-2 Ogled oglasa na strani ponudnika **MIRNA LOKACIJA POD VINOGRADI** **800m od glavne ceste** Kozjak nad Pesnico, delno zazidljiva parcela, primerna za večjo hišo, odlična lokacija, 800m od avtobusne postaje, 8 minut od priključka na AC, sončna lega, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 24.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Ravnice površine 600 m2 – prvi red do kuća i građevinske zone ; jako lijepa pozicija; Sa zemljišta se pruža pogled na more ; Udaljenost od mora je 400 metara ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilaz na zemljište sa puta širine 5....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 24.000 €, 5127,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.08.2025.,

www.indomio.si

5.127 m2, kmetijsko zemljišče, Zemljišče s čudovitim razgledom na Koprski zaliv, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Na voljo novo na trgu: kmetijsko zemljišče v podeželskem okolju v Dekanih v Slovenski Istri. To prazno zemljišče velikosti 5.127 kvadratnih metrov ponuja obilo priložnosti....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 
  Garaža, LUCIJA, 24.000 €, 12,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1995, Pokrito parkirno mesto v garažni hiši, varovano z zapornico in vrati. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, DOBLIČKA GORA, 25.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

4.040 m², kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 7 km, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd s 500 trtami na betonskih nosilcih in žicah, sadovnjak in njivo ter podkletena brunarica cca 12 m². Vinograd in....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVRČ, 25.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1013 Ogled oglasa na strani ponudnika Objekt je l. izgradnje 1980 se nahaja v neposredni bližini gradu Zavrč - včasih je bila v njem kovačija. Objekt ima 244 m2 uporabne površine. Trenutno je prazen, je pa priklopljen na električno in vodovodno omrežje. Namenjen....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

47,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1850, 3.500 m2 zemljišča, elektrika, prodamo. Cena: 23.500,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja v mirnem delu hriba na Poljanah pri Mirni Peči. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet prodaje: prodamo starejšo zidanico, velikosti 47,90,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, kmetijsko zemljišče, ravno, kmetijsko zemljišče, sončna lega, travnik, prodamo. Cena: cca 16,00 EUR/m2 ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m2. Kupec plača 2 % davek na promet nepremičnin in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 23.102 €, 15401,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah je naprodaj ravninsko kmetijsko in gozdno zemljišče v izmeri cca. 15401 m². .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 23.000 €, 22,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Moderna in prenovljena Pisarna - prodam. V samem Centru Celja ob mariborski cesti, Stavba Agrotehnika, nasproti poslovnega centra CELEIA PARK. Možnost prodaje 44m2 ali opcija 22m2. Pisarna je prenovljena (julij 2010) in pripravljena za obratovanje (brez pohištva): protivlomna zaščita,....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 23.000 €, 5700,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sončni legi v Vinski gori prodam kmetijsko (~5700 m2) zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 23.000 €, 1165,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 23.000 €, 3287,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

3.287 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Na lepem osončenem griču radgonske občine, v razpršenem naselju Zbigovci, neposredno ob regionalni cesti prodamo rahlo položno zemljišče, po namembnosti v celoti zazidljivo, skupne površine 3.287 m2. Vsa infrastruktura....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
  Zemljišče, ŽUPEČA VAS, 23.000 €, 1692,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

1.692 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR V Župeči vasi prodamo stavbno zemljišče skupne površine 1.692 m2 na enem delu. Nahaja se ob glavni cesti v podeželskem okolju med stanovanjskimi hišami. Zemljišče je ravno in na sončni lokaciji. Naselje Župeča vas....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 23.000 €, 4561,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4.561 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Želite ustvariti sanjski dom? V občini Apače, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 4561 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 1842 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen.....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 23.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

13.062 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Posestvo okoli 13.000 m² v bližini Majšperku – miren kraj obdano z naravo in gozdom! Na voljo je posestvo s skupno površino okoli 13.000 m² v mirnem, hribovitem okolju, obdanem z naravo in gozdom. Osrednja parcela velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE BRUSNICE, 23.000 €, 899,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 23.000 €, 34,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 1968, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR NOVO MESTO, Uršna sela, prodamo zidanico, v izmeri 34,00 m2, katera stoji na zemljišču velikosti 1.541,00 m2, od tega predstavlja stavbno zemljišče 51 m2. Zgrajena je bila l. 1800, obnovljena....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 22.992 €, 15328,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

15.328 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 22.992,00 EUR Prostorno kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 15.328,00 m2 primerno za travnik oz. pašnik na področju Lokavec - Gorenje. Cena 1,50 EUR/m2, skupaj 22.992,00 EUR. Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 051 690 437 (Matija)....

 
 
 
  Zemljišče, DIVAČA, 22.800 €, 7396,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

7.396 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj njive v famljah - obdelovalna zemlja z dobro boniteto, prodamo. Cena: 22.800,00 EUR Naprodaj več kmetijskih zemljišč – njiv na območju Famelj, v skupni velikosti 7.396 m². · obdelovalna zemljišča (njive) · boniteta: 46–63 · Cena: 22.800 € (za....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 22.710 €, 1514,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v okolici Pomjana. Dostop do parcele je urejen. Lega je južna, zemljišče je ravno. Zemljišče se nahaja znotraj pohodne krožne poti, ki vodi od vasi Pomjan do slapa Supot, natančneje....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 22.600 €, 19728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.728 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, mlajši mešani gozd, dostopno, prodamo. Cena: 24.660,00 EUR V Kuršincih, kakšna 2 km iz centra Male Nedelje prodamo 19.728 m2 mešanega gozda, čisto majhen procent je najboljšega kmetijskega zemljišča, vse skupaj v enem kosu. Mlajši gozd s potencialom,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 22.556 €, 22556,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Lazne na razpolago 2 parceli, po namenski rabi gozdno zemljišče v skupni površini 22556 m2,parc. št. 91/3 (2334 m2) in 92/13 (20222 m2), obe k.o. 2298 Lazna. Pod določenimi pogoji je na zemljišču možno postaviti manjši....