• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 58000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija do 58000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 58000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 58000 eur" je bilo najdenih 889 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 281 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 800 m2
    • do 1000 m2
    • 1000 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1000 m2
    • 1200 m2
  •  Po ceni
    • 55000 eur (malo cenejši)
    • 60000 eur (malo dražje)
    • do 35 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GORENJE GRADIŠČE, 59.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, lepa, mirna, intimna in idilična lokacija, ravno zemljišče, sončna lega, bližina centra kraja Šentjernej, dobra prometna povezava, elektrika, vodovod, optika ob oz. na parceli, projekt- hiša 143 m2, hiter pričetek gradnje, vrt, neokrnjena narava,....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €, 574,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

574 m2, zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 51.500 €, 46,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-166 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo stanovanjske hiše v Zabukovici, ki je bila zgrajena leta 1900, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 46 m2 skupne površine, od tega 32 m2 uporabne površine. V hiši je tudi neizdelana....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, Center, 58.900 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-42 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji uličnega lokala v Kocenovi ulici v centru Celja. V bližini se nahaja peš cona, hotel Evropa, trgovine, banke, restavracije, številni lokali, železniška postaja itd.. Stavba v kateri se nahaja pritlični....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 59.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

1.249 m², zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m² zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

574 m², zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Hiša, LIG, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa z gospodarskim posopjem(70m²). Potrebna celovita prenova. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 50.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2020.,

www.salomon.si

Naselje: vinica, črnomelj ID oglasa: 490301001-354 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Preloka je naprodaj hiša z gospodarskim objektom. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 50.000 €, 75,40 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Veranda, kopalnica z tušem in WC-jem; kuhinja, shramba, dnevna soba, 2 spalnici;Klet, pripadajoče manjšo gospodarsko poslopje, hlev za svinje(ki še je vedno uporaben, trenutno prazen)garaža za avto in traktor,prostor za drva,veliko dvorišče z parkiriščem. Ograjeno celotno zemljišče(primerno....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 50.000 €, 1007,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 50.000 €, 13948,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

13.948 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Lepa, sončna parcela locirna na robu naselja Pod ridami v vasi Planina. Zazidljivi del parcele v velikosti 697 m2 je pod OPPN-jem. Ostali del zemljišča je 65 % kmetijskega in 30 % gozdnega. Zazidljivi del parcele bo predvidoma primerne....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

41,1 m2, posest, Več gozdnih parcel in kmetijskih površin, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na prodaj je več gozdnih parcel in kmetijskih površin. Skupno velikosti 41.096 m2. Gozdnih površin je 27.117 m2. Kmetijskih površin je 13.979 m2. Površine se prodajajo v celoti. Možen je tudi nakup....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1965, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Za svojo stranko iščemo zidanico, vikend, manjšo hiško. Zaželjeno je, da sta voda in elektrika v objektu, prednost pa vsekakor predstavlja urejena dokumentacija . Sevnica, Krško, Brežice .... .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Hiša, SVETI TOMAŽ, 49.999 €, 49,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

49 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 2010, 390 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 49.999,00 EUR SVETI TOMAŽ - KORAČICE Prodamo hiško, ki je bila zgrajena leta 1925, ki po podatkih GURS meri 49 m2 brutto površine (41 m2 bivalne površine in 8 m2 klet). Hiška je bila delno obnovljena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 49.988 €, 1109,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

1.109 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče v mirnem in sončnem zaselku Šedule, le 5 minut vožnje od AC priključka Dramlje. Skupna površina 1.109 m2 obsega 623 m2 stavbnega dela. Dovoljena gradnja prostostoječe hiše (K + P + M), urejen dostop s služnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 49.900 €, 5022,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

5.022 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: cca 49.900,00 EUR Posredujem pri prodaji dveh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Nova Vas nad Dragonjo. Njena skupna velikost je 5.022 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Krkavče. Prva parcela je velikosti 1.032 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....