• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 655 eur/m2 - GoHome vsi mali oglasi
  • nepremičnine slovenija do 655 eur/m2 - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 655 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 655 eur/m2" je bilo najdenih 2 031 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 174 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1180 m2
    • do 1470 m2
    • 1470 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1470 m2
    • 1760 m2
  •  Po ceni
    • 622 eur/m2 (malo cenejši)
    • 687 eur/m2 (malo dražje)
    • do 7300 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GOLO BRDO, 107.250 €, 650,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.visa.si

Golo Brdo, prodamo zazidljivo parcelo, možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe, dostop do zemljišča je asfaltni, voda je na parceli, ostala infrastruktura v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 1.699.500 €, 10300,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

10.300 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 196.020 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 V Naklem prodamo zazidljivo parcelo, velikosti 1.188 m2. Osnovna namenska raba: Območje stavbnih zemljišč Podrobnejša namenska raba: SS – stanovanjske površine, ki so namenjene bivanju z ali brez spremljajočih dejavnosti Lokacija:....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 483.120 €, 2928,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Izjemna investicijska priložnost, ki jo ne gre zamuditi! Na zelo dobri lokaciji v Naklem prodamo zazidljivo parcelo, s pripravljeno projektno dokumentacijo (DGD) in delno plačanim komunalnim prispevkom. Na parceli je predvidena izgradnja....

 
 
 
  Zemljišče, SKORBA, 249.975 €, 1515,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.515 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Zazidljiva parcela v naselju Skorba v občini Hajdina in v neposredni bližini Ptuja. Na prodaj so tri parcele, zazidljive, od teh je ena parcela ob robu za dostop do zadnje parcele. Zazidljive parcele so skupne velikosti 1.515 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 924.000 €, 5600,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 924.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 136.620 €, 828,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

828 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 136.620,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 828 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 196.000 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 196.000,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 1188 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 479.000 €, 2928,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 543.000 €, 3327,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

3.327 m2, kmetija,samooskrbovana kmetija, hiša+zemljišče+zbiralnik, prodamo. Cena: 543.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Brestovici pri Komnu. Nekoč je bila v prostorih znana kmetija, pod imenom GORJANAVA KMETIJA, prostori so primerno temu tudi....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 125.030 €, 773,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

773 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.030,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 149.000 €, 931,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 3 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka, kupimo zazidljivo parcelo, cca. 500 m², komunalno opremljeno, ravna in sončna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela le 5 km iz Ivančne Gorice. V mirnem in zelenem okolju s čudovito naravo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske stavbe. Parcela se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Od Ivančna Gorice....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 155.200 €, 970,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

970 m2, zazidljiva, v mirnem, podeželskem okolju nad Ljubljansko meglo, le 15 minut od AC obroča, prodamo. Cena: 155.200,00 EUR Zazidljiva parcela v izmeri 970m2 se nahaja v mirni vasi Brezje, ob naselju Smrjene. Primerna za vse, ki iščete mirno podeželsko okolje z vsemi mestnimi....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 392.160 €, 2451,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

2.451 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prijetni odprti poziciji z direktnim razgledom proti Kopru in morju leži ravna in zahodno orientirana parcela, ki je locirna na robu naselja. Že dalj časa je v pripravi sprejem OPPN, po katerem bo parcela predvidoma v celoti ležala....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 2 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 862.560 €, 5391,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.391 m2, zazidljiva, večje nepozidano stavbno zemljišče v središču kozine za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 VEČJE NEPOZIDANO STAVBNO ZEMLJIŠČE V SREDIŠČU KOZINE, eno izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v jedru naselja za poslovno gradnjo, za trgovske, oskrbne, gostinske,....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 5.665.000 €, 35621,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

35.621 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost Bivje - Dekani, prodamo. Cena: 5.665.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVJE – DEKANI Iščete idealno lokacijo za razvoj svoje gospodarske dejavnosti? Na strateški lokaciji v Dekanih prodamo obsežen sklop....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠNICA PRI CELJU, 95.000 €, 602,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, starejša montažna hiša potrebna rušitve, odlična sončna lega, center Celje oddaljeno cca. 8min vožnje, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo z obstoječo hišo na odlični lokaciji v Košnici pri Celju. Zemljišče je v velikosti 602m2 in ima odlično....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 110.600 €, 706,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

706 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.600,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE SONČNI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 141.670 €, 914,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljiva parcela 914 m2 na Novi poti 136 v Vnanjih Goricah, 1,5 km od postaje LPP. Parcela je ravna, sončna, poplavno varna, na njej je hiša iz l. 1950 v izmeri 10,9 m x 9,6 m. Možna obnova, nadomestna gradnja ali rušitev. OPN dovoljuje gradnja eno- ali dvostanovanjskih hiš. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 7.750.000 €, 50000,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

50.000 m2, zazidljiva, Na Slovenski Obali prodamo več gradbenih parcel za gradnjo stanovanjskih naselij s 6 do 120 hiš in 600 stanovanji.Za več informacij, kadarkoli pokličite na +38640205142V agenciji imamo zaposlenega arhitektnega svetovalca z več 20 letnimi izkušnjami, ki vam lahko....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 109.500 €, 708,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

708 m2, hiša, zgrajena l. 1918, 980 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 109.500,00 EUR Poslovna priložnost – nekdanji mlin z velikim potencialom Na voljo je edinstvena nepremičnina z zgodbo – nekdanji mlin, zgrajen leta 1918, ki predstavlja odlično priložnost za podjetnike, investitorje....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 105.270 €, 683,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

683 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 105.270,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 683 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 114.200 €, 742,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

742 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 114.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 115.000 €, 750,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 380.000 €, 2479,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

2.479 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V območju okolice Ljubljane, se v Pijavi Gorici v bližini vse infrastrukture in hkrati v mirni soseski nahaja več stavbnih zemljišč, na katerih bo zrastla nova stanovanjska soseska. Izdelan urbanistični načrt OPPN, ki ureja celotno področje....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 115.700 €, 757,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

757 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.700,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 115.800 €, 758,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

758 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.800,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, JESENJE, 95.000 €, 628,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča z izdanim gradbenim dovoljenjem (GD) za enodružinsko stanovanjsko stavbo, začeta gradnja in možnost spremembe gradbenega dovoljenja oz. idejna zasnova za spremembo GD, v ceni je zajeta parcela, plačan....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 280.000 €, 1862,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Zemljišče je ob magistralni cesti Trst-Reka, le 300 m od AC priključka. 4km do bivšega mejnega prehoda Pesek. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 374.400 €, 2496,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.496 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo, z krasnim razgledom na Goriški grad in goriško univerzo, vsa infrastruktura na območju parcele, dostop iz asfaltirane javne poti. Odlična sončna lega in lokacija, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m² Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, LOM POD STORŽIČEM, 73.950 €, 493,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.inf-ing.si

v naselju Lom pod Storžičem se prodaja zazidljiva parcela, velikosti 493 m². Po veljavni lokacijski informaciji je na parceli dovoljena gradnja prostostoječe stanovanjske hiše. Parcela je delno komunalno opremljena/ voda in elektrika se nahajata neposredno ob parceli. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 2.250.000 €, 15000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na vidni lokaciji v Industrijski coni Zapolje prodajamo zemljišče, ki je namenjeno poslovni, skladiščni in proizvodni dejavnosti. Cona je urejena, komunalno opremljena. Zgrajeno je cestno omrežje znotraj cone, priključki na električno omrežje, vodovodno, kanalizacijsko, telekomunikacijsko....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Hiša, KOMARNA VAS, 36.000 €, 240,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026. - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOMARNA VAS, GORNJE GAČE , občina Semič, v neposredni bližini smučišča Bela Gače in tekaške proge, prodamo počitniški objekt-hišo , ki nudi vso udobje in je obdan z naravo in s čudovitim pogledom na hribe. Leta 2022 je nova fasada, zamenjena vsa inštalacija, izdelane dve novi kopalnici,....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 750.000 €, 5000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

elektrika,voda, kanalizacija, telefon, internet, kabeljska tv, bližina trgovine, pošte, odaljenost do avtoceste cca 2 km .

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.850 €, 959,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

959 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna in gostinska dejavnost), v bližini je mestni avtobus, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca: - kupec plača davek....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 631-672 (od skupaj 798)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled