• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 665 eur/m2 1140 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija do 665 eur/m2 1140 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 665 eur/m2 1140 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 665 eur/m2 1140 m2" je bilo najdenih 121 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 146 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1080 m2 (malo manjši)
    • 1200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 631 eur/m2 (malo cenejši)
    • 698 eur/m2 (malo dražje)
    • do 7100 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ŽALEC, 750.000 €, 1218,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

1.218,2 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1958, 1.615 m2 zemljišča, izjemen potencial in priložnost, poslovno-stanovanjski objekt, s obrtne, kmetijske ali druge dejavnosti, dva stanovanja, nadaljnji razvoj, 1218 m2 notranje površina, veliki in prostorni skladiščni prostori, hitra....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 220.320 €, 1224,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.224 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, na parceli so priključki za elektriko in vodo, prodamo. Cena: 220.320,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 150.000 €, 1045,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.045 m2, zazidljiva, VIŠNJA GORA, 1.045 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, območje eno in dvostanovanskih hiš na odlični lokaciji v objemu narave. Partizanska cesta, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 100.225 €, 1055,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

- .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.237 €, 1237,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1.237 m2 na odlični lokaciji v centru Polzele. Za gradnjo na zemljišču je že pridobljeno gradbeno dovoljenje za 532,70 m2 stanovanjske površine, plačan komunalni prispevek ter vsi komunalni priključki. Zemljišče je zemljiškoknjižno urejeno in....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 350.000 €, 1043,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.043 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2005, avtopralnica z vsemi dovoljenji, možnost izgradnje kakega drugega objekta območje centralnih dejavnosti, na frekventni lokaciji, vsi priključki, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE-MOTA, 21.900 €, 1240,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 105.740 €, 1244,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.244 m2, zazidljiva, 1.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1244 m². Zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENDAVA, 669.000 €, 1033,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 7.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

SELO 1.274 m2, zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, Prodam v celoti zazidljivo parcelo 1274 m2.zelo lep razgled.Brez bremen knjižno urejeno. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 54.000 €, 1249,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

1.249 m2, zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m2 zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 212.670 €, 1251,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Zemljišče, ANDREJCI, 33.205 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.halodom.com

V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje ali oddih v naravi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.190 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sprejet OPPN, komunalno opremljeno, komunalni vodi na parceli, plačan komunalni prispevek, dostop z asfaltirane poti. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.000 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam stavbno zemljišče za poslovno - stanovanjsko gradnjo. - sprejet OPPN - komunalno opremljeno - komunalni vodi na parceli - plačan komunalni prispevek - dostop z asfaltirane poti Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 33.204 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.indomio.si

1.253 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z razgledom v bližini Moravskih Toplic - Andrejci, prodamo. Cena: 26,50 EUR/m2 V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 280.000 €, 1253,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.253,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Parcela z izjemno lego nad Lucijo pri Portorožu Na mirni, sončni lokaciji na hribu nad Lucijo, v bližini morja, je naprodaj parcela z odprtim in čudovitim razgledom na okolico. Skupna površina zemljišča znaša 1.253,6 m², od tega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-121 (od skupaj 121)

<< <1 2 3> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si