• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 69000 eur - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 69000 eur - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 69000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 69000 eur" je bilo najdenih 1 083 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 344 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2
    • do 920 m2
    • 920 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 920 m2
    • 1100 m2
  •  Po ceni
    • 65000 eur (malo cenejši)
    • 72000 eur (malo dražje)
    • do 43 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-22%

Spremembe cen iz 55.000 € na 43.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STOJANSKI VRH, 43.000 €, 15,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.09.2025 - 55.000 €
07.05.2026 - 43.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

15 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, 4.033 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 30 m2, velikost parcele znaša 4033....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS PRI ŠTORAH, 42.958 €, 914,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 42.840 €, 2142,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 42.820 €, 8564,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

8.564 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Šempasu, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na južnem obrobju Šempasa sta naprodaj dve kmetijski zemljišči s skupno površino 8.564 m2. Teren je blizu glavne ceste in lepo dostopen. Na treh terasah so bile obdelane rodovitne njive in sadovnjaki.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 42.540 €, 1418,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišča so deljena zaradi pripravljenega projekta izgradnje bivalnih enot, zato je možen dogovor glede investicijske gradnje oz priložnost za gradbena podjetja(projekt je že izdelan) ali nakup posameznih zemljišč. .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 42.480 €, 472,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 42.225 €, 8445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

8.445 m2, kmetijsko zemljišče, Na lepi in lahko dostopni lokaciji v Kostanjevici na Krki, prodamo večje kmetijsko zemljišče, katerega del sega tudi v območje individualne stanovanjske pozidave. Zemljišče ima dostop iz javne ceste. Urejeno lastništvo, bremen prosto. Pogoj prodaje:....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGOMELJ, 73.500 €, 526,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

526 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče - investicijsko, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR OPOMBA: To zemljišče je zgolj za investicijo. Trenutna gradnja zaradi neurejene služnosti dostopa ni mogoča. Služnost se po podatkih prodajalcev ne da trenutno urediti. Posredujemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 73.500 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

46,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2023, K/6 nad., Lokal za storitve, center Celja, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR Prodaja se poslovni prostor v kletnih prostorih poslovno-trgovskega objekta na Savinovi ulici v samem središču Celja. Prostor je bil v celoti....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,60 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Spodnji trg , prodamo poslovni prostor v pritličju, v izmeri 23,60 m², namenjen za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prednost imajo kupci, ki odkupijo še opremo in zalogo ter nadaljujejo z dejavnostjo. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

60,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. BELA CERKEV (Vinji vrh - Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 60,5 m2, velikost parcele pa znaša 1252 m2. Lokacija in....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 42.000 €, 588,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo v Čagoščah. Parcela je vpisana v zemljiško knjigo. Na parceli voda, elektrika ob parceli. Na parceli že stoji lesen pomožni objekt. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

23,6 m2, pisarna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2020, P/2 nad., prodamo delno opremljen poslovni prostor v pritličju (predprostor in osrednji prostor s čajno kuhinjo), namenjeno za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost, centralno ogrevanje - radiatorji in možnost....

 
 
 
  Zemljišče, GRABROVEC, 42.000 €, 1809,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.809 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjeske hiše. Za gradnjo je pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje, ki velja še 3 leta. Plačan je komunalni prispevek. Pri UE Metlika je bila opravljena prijava pričetka gradnje. Narejena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

25,66 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR TRŽNICA V BREŽICAH, prodamo poslovni prostor, v skupni površini 25,66 m2, v pritličju poslovne zgradbe, zgrajene l. 1980. Locirano na frekventni lokaciji, v središču mestne tržnice v Brežicah. Prodaja se....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

42,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, Prodajata se dva poslovna prostora (42,2 m2 in 42,8 m2) v PTC City v centru Maribora. Prostora sta povezana, možen nakup posamezno ali skupaj (cca. 84 m2), prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodajata se dva poslovna prostora v velikosti 42,2 m² in 42,8m2,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Stanovanje, KOČEVJE, 43.000 €, 51,50 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

adaptirano leta 2005, .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 41.500 €, 2076,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-620 Ogled oglasa na strani ponudnika Brežice, na mirni in sončni lokaciji na obrobju kraja Žejno je naprodaj: stavbno zemljišče v izmeri 2.076m2 - površine za turizem na katerih je možno graditi objekte namenjene turistični ponudbi, gostinstvo brez bivanja, gostinske....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob cesti. Dostop do zemljišča je iz javne ceste. V naselju je v planu....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

1.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva sončna parcela Kungota-Gradiška-ugodno, prodamo. Cena: cca 41.402,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 41.300 €, 18,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-204 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhu Pongraca v Grižah je naprodaj lesena brunarica s prečudovitim ogledom. Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža na zasebni lokaciji, je to hiška za vas. Lesena hiška se nahaja n zasebni lokaciji nekaj minut vožnje....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Center, 41.072 €, 604,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

604 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 41.072,00 EUR PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO – ZAZIDLJIVE PARCELE V NEBOVI, LE KORAK OD MARIBORA Skupna površina gradbenih parcel: 2.516 m² (4 parcele) – Parcela 1: 640 m² – Parcela 2: 604 m² – Parcela 3: 628 m² (PRODANO!) – Parcela 4: 644 m² + dodatna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 41.030 €, 746,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 915 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 40.788 €, 90,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celje-center, trgovski lokal 50 m2 v trgovskem centru Celeia park zelo ugodno prodam. Cena: 40.000 € + ddv. Možen tudi najem. Info na gsm:031.297-028 . Kličite samo resni!!! .

 
 
 
  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....