• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 69000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija do 69000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 69000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 69000 eur" je bilo najdenih 1 083 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 343 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2
    • do 920 m2
    • 920 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 920 m2
    • 1100 m2
  •  Po ceni
    • 65000 eur (malo cenejši)
    • 72000 eur (malo dražje)
    • do 43 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BRATONCI, 64.900 €, 89,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

89,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, 1.738 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 64.900,00 EUR BRATONCI – prodamo samostojno hišo z velikim zemljiščem na lepi mirni lokaciji Na mirni in urejeni lokaciji v Bratoncih prodamo samostojno hišo v....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 69.700 €, 118,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-239 Ogled oglasa na strani ponudnika ČEMŠENIK HIŠA 118,00 M2 + POSEST 55,034 M2 Posredujemo pri prodaji hiše + 2 x kmetijski objekt ter posesti v velikosti 55.034 m2 v Čemšeniku. Hiša zgrajena leta 1996 je priključena na lastno vodo, elektriko ter ima urejen dostop....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, KOBDILJ, 64.000 €, 1162,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

1.162 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, južna lega, mirna lokacija, prodamo. Cena: 64.000,00 EUR V kraškem naselju Kobdilj, tik ob znamenitem gradu Štanjel, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.162m². Kobdilj se nahaja na mirnem območju Krasa, ki je znano po svojih vinogradih,....

 
 
 
  Hiša, GABRSKA GORA, 64.000 €, 20,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

20 m2, lesen, zgrajen l. 2015, 4.679 m2 zemljišča, P+M, Na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, ob asfaltni cesti, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je že postavljen izjemno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 65.163 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-392 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo prepoznavni, frekventni lokaciji v centru Ormoža prodamo solastniški delež poslovnih prostorov v kleti in pritličju poslovne stavbe - Doma društev - v skupni izmeri 99,81 m2 ter solastniški delež na stavbnem zemljišču....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 69.900 €, 1407,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah na izjemni panoramski in osončeni lokaciji, ki je objeta v prijeten objem narave vendar še v urbani okolici je naprodaj ravninsko zemljišče v enem kosu. Zemljišče ponuja čudovit razgled na okoliško hribovje in na Krško polje vse do Gorjancev. Zemljišče je....

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 69.900 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

37,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 1999, mansarda, iskana lokacija, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR Na Ptuju posredujemo pri prodaji svetlega, delno opremljenega in dobro vzdrževanega poslovnega prostora, ki po podatkih GURS meri 37,5 m². Sestavljen je iz dveh pisarn,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA KUNGOTA, 69.900 €, 146,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Podravska – Zgornja Kungota, zgrajeno do tretje gradbene faze l. 2020, P+1, neto površina 146,58 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2.860,00 m2. Cena: 69.900 EUR. Na mirni lokaciji v Zgornji Kungoti prodamo samostojno hišo v tretji gradbeni fazi. Zgornja Kungota....

 
 
 
  Hiša, DOLINA PRI LENDAVI, 69.900 €, 99,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

99,6 m2, zidan, zgrajen l. 1990, 393 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAMO BIVALNI VIKEND V NARAVI – DOLINA PRI LENDAVI V Dolini pri Lendavi, na mirni in zeleni lokaciji, obdani z gozdom in naravo, prodamo bivalni vikend z dodatnim lesenim objektom in zemljiščem....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-15 Ogled oglasa na strani ponudnika 11.000 m2, zazidljiva, zemljišče se nahaja ob potoku Raša, ima urejen dostop, lasten izvir vode. Za gradnjo je v veljavi gradbeno dovoljenje za zidavo stanovanjskega objekta, izdelani so temelji in temeljna plošča objekta. Parcela....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 63.500 €, 179,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-55 Ogled oglasa na strani ponudnika V belokranjski vasi Zilje nad reko Kolpo posredujemo pri prodaji stare kmečke hiše s pomožnim objektom ter s kmetijskim zemljiščem v izmeri 4.356 m2. Objekt je dvoetažen s pritličjem in nadstropjem, podstrešje je neizkoriščeno.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Zemljišče, BEZOVICA, 69.990 €, 554,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371007-2 Ogled oglasa na strani ponudnika V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže v Kopru 17 minut (19 km), do nakupovalnih....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Hiša, MRČNA SELA, 70.000 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SENOVO, Mrčna sela, prodamo, samostojno stanovanjsko hišo za nadomestno gradnjo, velikosti 46,70 m2, zgrajena l. 1946 ter zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji še pomožna kmetijskai stava , ki je primeren za shranjevanje in opravljanje kmetijske dejavnosti. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša potrebna temeljite prenove s hlevom, senikom in kajžo. Sončna lokacija nad Podbrdom v vasi Trtnik, odprt pogled, dvorišče, vrt. Priklopljena na vaški vodovod in elektriko. Zanimiv projekt. Brez provizije! Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljisce primerno za gradnjo hise ali vikenda,soncna lega,lep razgled,blizina avtoceste ugodno prodam .

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 70.000 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

47,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, P+M, V neposredni bližini priljubljenih termalnih središč Terme Olimia in Aqualuna, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR V neposredni bližini priljubljenih termalnih središč Terme Olimia in Aqualuna se nahaja prijetna počitniška hiška v urejenem naselju....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MRČNA SELA, 70.000 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

46,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 1964, 25.940 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR SENOVO, Mrčna sela, prodamo, samostojno stanovanjsko hišo za nadomestno gradnjo, velikosti 46,70 m2, zgrajena l. 1946 ter zasnovana v dveh etažah, P + M. Na zemljišču stoji....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 70.000 €, 173,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

173,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 687 m2 zemljišča, 2-nad., prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na prodaj je hiša v bližini Lendave, z neto tlorisno površino 173,30 m2, zgrajena leta 1974 na parceli velikosti 687 m2. Hiša ima 3 nadstropja - klet, pritličje in nadstropje, vsa potrebna....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI VOLČAH, 70.000 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 1972, 114 m2 zemljišča, P+1, Hiša z gospodarskim poslopjem - Sela pri Volčah, Tolmin, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Sela pri Volčah, 142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, 114 m2 zemljišča. Hiša je vrstna in zasnovana kot dve ločeni enoti....