• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 70000 eur vsaj 960 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremičnine slovenija do 70000 eur vsaj 960 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 70000 eur vsaj 960 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 70000 eur vsaj 960 m2" je bilo najdenih 539 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 17 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 910 m2 (malo manjši)
    • 1010 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 66000 eur (malo cenejši)
    • 73000 eur (malo dražje)
    • do 11 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ORMOŽ, 69.000 €, 21696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

21.696 m2, zazidljiva, "Investirajte v Zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab", prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Nepremičninska priložnost: večje, delno zazidljivo, zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab Predstavljamo vam večje kmetijsko in delno zazidljivo zemljišče v naselju Žvab, ki obsega....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLICE, 9.450 €, 6300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se pet ločenih kmetijskih parcel, ki se nahajajo v neposredni bližini naselja Senadolice. Do njih peljejo kolovozne poti, dobro ohranjene, mogoč dostop tudi z avtom. .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 28.580 €, 6143,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.143 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28.580,00 EUR V Trnovem se prodaja parcela, ki meji na rob naselja. Parcela je združena iz dveh parcel v skupni velikosti 6.193 m2 od tega je 2.493 m2 površin za oddih, rekreacijo in šport, 292 m2 površine podeželskega naselja in 3.358m2 gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJE LAKNICE, 27.000 €, 22185,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE STRANICE, 17.488 €, 3248,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 42.820 €, 8564,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

8.564 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Šempasu, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na južnem obrobju Šempasa sta naprodaj dve kmetijski zemljišči s skupno površino 8.564 m2. Teren je blizu glavne ceste in lepo dostopen. Na treh terasah so bile obdelane rodovitne njive in sadovnjaki.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 15.000 €, 6464,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

6.464 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenja Orehovica, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 6.464 m2. Zemljišče se nahaja v bližini vasi Zapuže. Po namenski rabi so zemljišča opredeljena kot najboljša kmetijska zemljišča, v naravi pa zemljišča predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 39.500 €, 22696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.05.2025. - 9.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 52.000 €, 4445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-476 Ogled oglasa na strani ponudnika V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo večje, popolnoma stavbno zemljišče, večina pod naklonom, skupne površine 4.445 m2. Osnovni infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, DRENOVEC PRI BUKOVJU, 6.000 €, 3422,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-370 Ogled oglasa na strani ponudnika Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju, zemljišče 675m2, na katerem stoji ne stanovanjska stavba, zgrajena 1972, 13,5m2 in zemljišče 2.750m2, prodamo za 9.000,00 EUR. Možnost izgradnje nezahtevnega objekta ( kmečka lopa, molzišče,....

 
 
 
  Kmetija, MARIBOR, 37.900 €, 3804,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-87 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV strani je manjši del pod rahlim....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 59.999 €, 7323,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.323 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, po večini stavbno, manjši del kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 59.999,00 EUR V Kraščih, razpršenem naselju v občini Cankova, prodamo večje zemljišče, skupne površine 7.323 m2, ki je po namenski rabi po večini stavbno, nekaj....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 25.000 €, 4815,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-9 Ogled oglasa na strani ponudnika V podeželskem naselju Zabukovica, v občini Žalec imamo na prodaj zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 4.815 m2. Dostop do zemljišča je enostaven in urejen po alsfaltirani regijonalni cesti. Oddaljenost od Centra Žalca znaša....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 18.000 €, 8728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji godnih zemljišč v Novi vasi. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 30.590 €, 6118,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.118 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v zaraščanju na vrhu stare šmarske ceste, prodamo. Cena: cca 5,00 EUR/m2 Parcela spada v II. območje kmetijskih zemljišč. Nahaja se v neposredni bližini stare šmarske ceste. Parcela je ža dalj časa neobdelana in posledično rahlo zaraščena.....

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 24.000 €, 5127,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.08.2025.,

www.indomio.si

5.127 m2, kmetijsko zemljišče, Zemljišče s čudovitim razgledom na Koprski zaliv, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Na voljo novo na trgu: kmetijsko zemljišče v podeželskem okolju v Dekanih v Slovenski Istri. To prazno zemljišče velikosti 5.127 kvadratnih metrov ponuja obilo priložnosti....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 30.000 €, 3507,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

Gozdno zemljišče, Goriška – Bovec, velikost 3507,00 m2. Cena 30.000 EUR. Na čudoviti lokaciji v Bovcu prodamo sončno zemljišče velikosti 3507,00 m2. Zemljišče se nahaja na odlični lokaciji, v bližini bovške infrastrukture in nudi izjemno investicijsko priložnost. Namembnost – gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 29.500 €, 4531,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Šempeter-Vrtojba ID oglasa: 490371002-26 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vrtojbi posredujemo pri prodaji prvovrstnega kmetijskega zemljišča v velikosti 4.531 m2. Zemljišče ima namakalni sistem. Za več informaciji pokličite 041 523 794. Prodajalcu povejte da ste oglas videli....

 
 
 
  Kmetija, DESTRNIK, 20.000 €, 10707,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Jiršovci, na sončni legi, je naprodaj vzdrževan, redno obdelan vinograd. Zemljišče je obrnjeno proti južni strani, zasajeno je 4.800 trsov. Prideluje se rdeče vino, sorte Zweigelt in Alazante. Vinograd je redno rezan, škropljen....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 27.000 €, 3079,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 39.000 €, 6134,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, V GAŽONU prodamo oljčni nasad z vodovodom in 167 oljkami (samo OLJKE brez nepremičnine) mešanih sort starih preko 20 let, ki dobro obrodijo. Dostopno z avtomobilom - urejena javna kolovozna pot. Nahaja se na mirni lokaciji z odprtim pogledom na jugo-vzhod....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče Rimske Toplice, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 19.000 €, 4244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prodamo parcelo ob asfaltni cesti na mirni lokaciji. De parcele je stavbo zemljišče fel parcele je kmetijsko zemljišče. Na parceli je posajeno sadno drevje (60 orehov) Dopustne so: - postavitve/novogradnje gospodarskih objektov za....

 
 
 
  Kmetija, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2020.,

www.salomon.si

Naselje: malečnik ID oglasa: 490321054-95 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Malečnikam v Hrenci je prodajamo VEČJI VINOGRAD, v velikosti 25.086 m2. Vinograd je redno obdelovan in negovan. Priporočamo vinogradnikom in ljubiteljem obdelovanja zemlje. Pokličite za već informacij....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 35.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam manjšo kmetijo. na eni skupni parceli se tako nahaja hiša, hlev, kozolec in lopa z drvarnico, hiša je bila dograjena pred tridesetimi leti in je brez fasade, ima kopalnico, wc, kuhinjo, shrambo, spalnico, ter dnevno sobo, tako da je prostora dovolj. Hlev je zelo lepo ohranjen....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 36.290 €, 12514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-236 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Klanc, ki se nahaja v osrčju Dobrne je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 12.514 m2. Zemljišče se lepo vzdolžno razprostira, tako da je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 20.915 €, 4183,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2023.,

www.indomio.si

4.183 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na sončni lokaciji obdani z vinogradi prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 4183 m2. Trenutno sta parceli zatravljeni. Z možnostjo spremembe v vinograd ali njivo. Dostop iz javne poti. Lokacija: med Svetim in Komnom. .

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOVA, 36.200 €, 22157,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Črnova, v občini Velenje imamo na prodaj kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 22.157 m2. Oddaljenost od Velenja znaša cca. 9,3 km. Predmet prodaje so parcele v katastrski občini Črnova, ki v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 6.500 €, 3300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Zabukovici, občina Žalec. Zemljišče je v rahlem naklonu, in obsega 3.300 m2 obdelovalne kmetijske površine. Zemljišče se nahaja ob lokalni cesti. Vabljeni na ogled. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 60.000 €, 3028,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....