• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 701 eur/m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 701 eur/m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 701 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 701 eur/m2" je bilo najdenih 2 104 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 194 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1150 m2
    • do 1440 m2
    • 1440 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1440 m2
    • 1720 m2
  •  Po ceni
    • 665 eur/m2 (malo cenejši)
    • 736 eur/m2 (malo dražje)
    • do 7500 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PIRAN, 201.890 €, 1553,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez hipotek. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Tezno, 804.050 €, 6185,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

6.185 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodajamo stavbna zemljišča v večini opredeljene po namenski rabi za centralne dejavnosti ali kot druga območja centralnih dejavnosti. Kmetijsko zemljišče se lahko kupi posamezno ali v paketu s stavbnimi zemljišči, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-800 (od skupaj 801)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!