• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 701 eur/m2 1510 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija do 701 eur/m2 1510 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 701 eur/m2 1510 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 701 eur/m2 1510 m2" je bilo najdenih 107 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 117 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1430 m2 (malo manjši)
    • 1580 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 665 eur/m2 (malo cenejši)
    • 736 eur/m2 (malo dražje)
    • do 6300 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SMLEDNIK, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.400 m2, zazidljiva, Zemljišče, ki meji na nezazidljivo parcelo na mirni lokaciji ob robu gozda z idiličnim razgledom za gradnjo hiše ali dvojčka. Odlična povezava v Ljubljano (LPP), trgovina, šola, vrtec v neposredni bližini, prodamo. Cena: cca 200,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, VALBURGA, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica - Medvode (Valburga), čudovit razgled, na mirni lokaciji tik ob gozdu, 1400 m2, urejen dostop. Cena 200,00 EUR/m2. V čudovitem naselju Valburga, v občini Medvode, prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1400 m2 s prekrasnim pogledom na Triglav,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.000 €, 1399,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.399 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Lepa, sončna parcela na robu naselja Slavinje pri Hruševju ponuja prijetno kombinacijo bivalnega in naravnega okolja. Zazidljivi del obsega 216 m² in omogoča gradnjo nezahtevnega ali enostavnega objekta, preostanek zemljišča v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 114.000 €, 1622,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajamo zazidljivo zemljišče na robu vasi, na lepi lokaciji, malce dvignjena, Južna lega, komunalna infrastruktura blizu zemljišča, z urejenim dostopom, na S strani je parcela obdana s kamnitim zidom. POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 1622....

 
 
 
  Zemljišče, ŽEPOVCI, 35.000 €, 1623,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

1.623 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v Žepovcih, občina Apače, ki ponuja priložnost za uresničitev različnih investicijskih ali bivalnih načrtov, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v Žepovcih, občina Apače, ki ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 272.025 €, 1395,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

1.395 m2, zazidljiva, v mirnem koncu Šentvida, lepa, ravna, zadnja v nizu devetih parcel. Namenska raba je "območje stavbnih zemljišč", vendar ker še ni sprejet OPPN (podrobni prostorski načrt) ni še možno pridobiti gradbeno dovoljenje. Primerno za investicijo. Drugi pogoji....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 158.000 €, 1393,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

1.393 m2, zazidljiva, Na odlični lokaciji na obrobju naselja Lipce v občini Jesenice posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v velikosti 785 m2. Stavbnemu zemljišču pripada še 608 m2 kmetijskega zemljišča - travnika. Torej celotno zemljišče meri 1.393 m2. Vsa pomembna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 61.072 €, 1388,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.indomio.si

1.388 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo gradbeno parcelo (1388 m2) na mirni lokaciji v Radizlu, tik ob cesti. Vsa infrastruktura je ob parceli, električni vod je speljan podzemno. Le 3 km od avtocestnega izvoza Fram in 2,5 km od OŠ Slivnica. Idealno za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KIDRIČEVO, 499.000 €, 1381,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

1.381,6 m2, skladišče, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2005, 3.155 m2 zemljišča, Objekt se nahaja v bližini regionalne ceste v Cirkovcih, z odlično prometno povezavo. Proizvodno, skladiščni prostori s pisarno. Logistično ugodna lokacija. Blizu AC priključka Sl. Bistrica in Kidričevo,....

 
 
 
  Kmetija, KOPER, 22.000 €, 1379,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 1.379m2. Zemljišče je v celoti zasajeno s 7 do 10 let starimi oljkami sorte Leccio del Corno. Oljčnik odlikuje južna lega, kar je za tak nasad zelo ugodno.....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 29.000 €, 1379,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.379 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Lepo dostopno kmetijsko zemljišče – Rojci pri Babičih Na mirni in razgledni planoti pri zaselku Rojci pri Babičih prodamo kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 1.379 m². Zemljišče sestavljata dve ločeni parceli velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 139.655 €, 1643,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.643 m2, zazidljiva, 1.643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1643 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, BOKRAČI, 20.000 €, 1646,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321066-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v kraju Bokrači posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 1.646 m2, ki po namenski rabi spada pod stavbna zemljišča - površine podeželskega naselja. Primerno za gradnjo stanovanjske hiše.Trenutno se parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 58.000 €, 1370,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela v objemu narave, blago položena, dovoz urejen, plačani vsi komunalni prispevki ter izdelan gradbeni projekt za družinsko hišo v izmeri 257 m2 nadstropno z dvojno garažo in bazenom. V okolici en vikend ter 2 hiši. Na parceli voda in elektrika ter kanalizacija. Če si želite....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 1370,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 61.650 €, 1370,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se oljčnik na robu vasi Nova vas nad Dragonjo. Parcela je ravna, ob poti in zraven glabne ceste, je pravokotne oblike na robu poseljenega področja, torej na robu zazidljivosti. Na njej je oljčnik oljk, ki so starejše....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 57.498 €, 1369,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

1.369 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 42,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 1369 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 179.900 €, 1651,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.651 m2, zazidljiva, sončna lega, ravno zemljišče, obdano z naravo, 2 km do centra Kamnice, dostop je urejen, prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v Kamnici, Maribor – Rošpoh-del Iščete idealno zemljišče za gradnjo? To sončno zazidljivo zemljišče je prava priložnost,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 205.200 €, 1368,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

1.368 m2, zazidljiva, v mirnem okolju, možna izgradnja eno- ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 205.200,00 EUR Zemljišče se nahaja na mirni lokaciji in je od AC obroča oddaljeno 15 minut vožnje. Na zemljišču je priključek za vodo. Priključek za elektriko je v bližini. Kanalizacije....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVEC, 80.000 €, 1360,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.360 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, "Prelepa zazidljiva parcela Vojnik -1360 m2", prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Naprodaj Zavidljiva parcela V Vojniku, površina 450m2. Posest z 1360 kvadratnih metrov . V čudovitem delu Savinjske regije, se nahaja izjemna priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 38.000 €, 1360,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2024.,

www.indomio.si

1.360 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z razgledom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče prodamo - Kneža Sončna lega na vrhu vasi Kneža, za stanovanjsko gradnjo, z dostopom in razgledom. Mirna lokacija. Parcelne meje urejene. Oddaljenost....

 
 
 

Ste opazili napako?