• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 73000 eur - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 73000 eur - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 73000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 73000 eur" je bilo najdenih 1 161 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 362 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 700 m2
    • do 870 m2
    • 870 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 870 m2
    • 1050 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eur (malo cenejši)
    • 76000 eur (malo dražje)
    • do 49 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 29.700 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.novdom.si

V poslovni stavbi na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor velikosti 45 m² z dvema nadkritima parkirnima mestoma. .

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 29.700 €, 3715,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

3.715 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče pri Pomjanu, prodamo. Cena: 29.700,00 EUR Kmetijsko zemljišče v bližini Pomjana Predstavljamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v slovenski Istri, natančneje v bližini vasi Pomjan. To nepremičnino, ki je trenutno zaraščena....

 
 
 
  Zemljišče, STRMCA, 80.248 €, 2866,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

2.866 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo parcelo v Laškem - Strmca. Parcela se nahaja nad glavno cesto Laško - Rimske Toplice, kjer je možno urediti dovoz na parcelo. Zgornji del parcele je ravninski in vam nudi veliko zasebnosti. Cela parcela je obrnjena na jug in tako zagotovljeno....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 29.500 €, 4531,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Šempeter-Vrtojba ID oglasa: 490371002-26 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vrtojbi posredujemo pri prodaji prvovrstnega kmetijskega zemljišča v velikosti 4.531 m2. Zemljišče ima namakalni sistem. Za več informaciji pokličite 041 523 794. Prodajalcu povejte da ste oglas videli....