• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 733 eur/m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremičnine slovenija do 733 eur/m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 733 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 733 eur/m2" je bilo najdenih 2 132 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 203 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1120 m2
    • do 1400 m2
    • 1400 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1400 m2
    • 1670 m2
  •  Po ceni
    • 696 eur/m2 (malo cenejši)
    • 769 eur/m2 (malo dražje)
    • do 7600 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VANGANEL, 315.000 €, 901,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo sončno zemljišče v Vanganelu, ki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 293.000 €, 839,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

839,65 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1975, 1.197 m2 zemljišča, K/P, slovenske konjice / center / kletna ulica poslovni kompleks, prodamo. Cena: 293.000,00 EUR POSLOVNO OBRTNI OBJEKT – SLOVENSKE KONJICE V južnem predelu Slovenskih Konjic je na voljo POSLOVNO – OBRTNI OBJEKT. Objekt....

 
 
 
  Hiša, LIPOVCI, 164.800 €, 473,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

473 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 1.260 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 164.800,00 EUR LIPOVCI – prostorna hiša z dvema stanovanjema in velikim potencialom za investicijo Na prodaj je prostorna hiša v Lipovcih, zgrajena leta 1965, s prenovljeno streho (20019)....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M/3 nad., prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmerijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Zemljišče, VRHOVCI, 1.303.410 €, 3778,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

3.778 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Večja parcela v velikosti cca 12.000 m2 je namenjana izgradnji varovanih stanovanj in individualnih hiš ( veljaven OPPN ), oglaševana parcela je del večje parcele, ter jo je možno kupiti delno ali v celoti, prodamo. Cena: 345,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 116.964 €, 342,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

342,83 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo tri 1/12 gozda. Parcelne številke so: 224, 263 in 264. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, TOMIŠELJ, 248.000 €, 729,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

729 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 729 m2 v k.o. Tomišelj, ki se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Hrpelje Nova soseka samostojnih hiš. STAVBNO ZEMLJIŠČE 500 m2 + IZDANO GRADBENO DOVOLJENJE za samostojno hišo 170m2 + PLAČANI KOMUNALNI PRISPEVKI (do parcele urejen električni, vodovodni, fekalni in telekomunikacijski....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 218.000 €, 273,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-42 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene hiške z gospodarskim poslopjem in veliko gradbeno parcelo v velikosti 1440 m2. Hiša je s poslopjem obrnjena proti Jugu v idilični brkinski vasici iz katere se vidi Triglav in Piransko punto.....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 298.000 €, 888,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

888 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno neopremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 888 m2. Parcela je ravna in primerno osončena. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 350.000 €, 1043,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.043 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2005, avtopralnica z vsemi dovoljenji, možnost izgradnje kakega drugega objekta območje centralnih dejavnosti, na frekventni lokaciji, vsi priključki, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 219.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 11.908 m2 zemljišča, P+M, Čudovita samostojna hiša v naravi, blizu Ljutomera. V celoti prenovljena leta 2018, ograjena parcela 1.823 m2, 3 spalnice, 3 kopalnice, toplotna črpalka in kamin. Neposredna bližina vinogradov, ribnikov....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 119.900 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1950, 450 m2 zemljišča, pritličje, Poslovni objekt ob glavni cesti, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR POSLOVNA PRILOŽNOST V CENTRU SV. JURIJA OB ŠČAVNICI Frekventna lokacija - Odlična vidnost - Dva ločena poslovna dela Na eni najboljših lokacij....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 70.000 € na 59.900 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.10.2024 - 78.000 €
13.12.2024 - 70.000 €
13.02.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 189.000 €, 568,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 568 m2, zazidljiva, V naravi. Obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled. Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje in mansardo. Nepremičnino odlikuje: – zemljišče obdano....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 83.000 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v občini Podčetrtek, natančneje v kraju Pristavi pri Mestinju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1936, ter stoji na 3741 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 250 m2 skupne površine.....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 490.000 €, 1478,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

1.478,2 m2, kmetija, Sodobna piščančja farma s sončno elektrarno in spremljajočim zemljiščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR SODOBNA PIŠČANČJA FARMA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobne piščančje farme. V prodajo je vključeno: - sodobna piščančja farma v izmeri....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 46.960 €, 58,70 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Ljubljana – Dravlje, na odlični in lahko dostopni lokaciji, tik ob obvoznici, v poslovni stavbi oddamo poslovni prostor v izmeri 58,7m 2 . Kompletno opremljen. Razporeditev prostorov: hodnik, WC, večji pisarniški prostor z mini kuhinjo, ločena sejna soba. Stanje poslovnega prostora:....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 240.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hisa je vreedna ogleda saj je luksuzno opremljena ima centralno na plin olje v dnevi je tudi kamin, v eni od sob pa je solarij.kličite na 041 749 608 .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 140.000 €, 175,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

v hiši vse potrebna inštlacija(kabeljska,internet,..) .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celje-center, trgovski lokal 50 m2 v trgovskem centru Celeia park zelo ugodno prodam. Cena: 40.000 € + ddv. Možen tudi najem. Info na gsm:031.297-028 . Kličite samo resni!!! .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSTANJEVICA, 377.600 €, 472,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

472 m2, skladišče, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 377.600,00 EUR Poslovni prostori za proizvodnjo in skladišče (472 m²) Lokacija: Miren, Industrijska cona Cena: 377.600 EUR + davek (800 EUR/m² + davek). Na prodaj so poslovni prostori v stavbi, zgrajeni leta 1982,....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PEKRE, 1.200.000 €, 1500,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

1.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1995, P+1+2/P+1+2, V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem. Stavba ima 3 etaže - pritličje, 1. in 2 nadstropje in jo sestavljajo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, VELIKI TRN, 135.000 €, 411,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

411 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2004, 1.557 m2 zemljišča, Prodamo poslovno-stanovanjski objekt; v celoti opremljen gostinski lokal; dve kuhinji, točilni pult, bar, velika jedilnica, sanitarije, kleti, opremljeno 6 sobno stanovanje, garaža, kurilnica; v, el., optika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI TRN, 135.000 €, 411,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

411 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1972, adaptiran l. 2004, 1.557 m2 zemljišča, Prodamo poslovno-stanovanjski objekt; v celoti opremljen gostinski lokal; dve kuhinji, točilni pult, bar, velika jedilnica, sanitarije, kleti, opremljeno 6 sobno stanovanje, garaža, kurilnica; v, el.,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 440.000 €, 1341,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2025.,

www.indomio.si

1.341 m2, delavnica, zgrajena l. 1978, 3.847 m2 zemljišča, Na prodaj je industrijski objekt na Pečinah. Velika proizvodno skladiščna osrednja hala, zraven še manjša delavnica in skladišče. V objektu so tudi pisarne, sanitarije, garderoba, jedilnica. Lahek dostop s ceste. Objekt je....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 210.000 €, 642,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

642 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 10 minut do plaže, na ravnem, južna stran, zelo sončna, mirno okolje, parcela ima urejen dostop do občinske ceste, vsi priključki, elektrika, voda, tel., internet so ob parceli, lokacijska informacija za gradnjo objekta na tej parceli, možna....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 1.580.000 €, 4865,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

4.865 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.580.000,00 EUR Na Rudniku prodamo parcelo ob Dolenjski cesti za poslovno graditev in rabo. (Centralne dejavnosti brez stanovanj). Super lokacija ob avtocestnem priključku. Odlična priložnost, vabljeni k ogledu in nakupu! Vsi priključki so ob....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 195.000 €, 608,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

608 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Sončna, dostopna lokacija na koncu ulice, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave meri 608 m2. Predmet prodaje je tudi solastniški delež sosednje parcele - poti v velikosti 85....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 390,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse tri etaže (klet, pritličje in mansarda) so iste velikosti (etaža je 131 m2). Hiša ima funkcionalno razporeditev: Klet: velika garaža, kurilnica, en manjši in en večji prostor. Kletni prostori imajo vgrajena okna. Pritličje: predprostor, kopalnica z WC, WC, tri spalnice, odprti....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 1.600.000 €, 5020,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2024.,

www.indomio.si

5.020 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR V neposredni bližini morja se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 5020 m2. Večji del parcele je v območju ZP (oddih v oblikovanih zelenih okoljih, gostinske, kulturne, turistične, rekereacijske in športne dejavnosti), bivanje,....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 1.090.000 €, 3424,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2026.,

www.indomio.si

3.424 m2, zazidljiva, Bertoki, 3.424 m2, zazidljivo zemljišče, komunalno opremljeno, možnost poslovno-stanovanjske gradnje, trenutni dohodek iz naslova najemnin 55.000 EUR/letno, prodamo. Cena: cca 1.090.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 165.000 €, 520,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

520 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v naselju Kampolin nad Portorožem - mirni, zeleni lokaciji z razgledi na morje in istrsko krajino. Parcela leži v urejenem okolju z dostopom po lokalni cesti, peš pot do obale. Po prostorskih aktih je zemljišče....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 44.990 €, 142,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-129 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji manjše stanovanjske hiše potrebne prenove, ki je bila zgrajena leta 1901, ter stoji na 996 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 141,98 m2 skupne površine. Pred objektom pa so na voljo vsaj 4 parkirna mesta.....