Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 736 eur/m2" je bilo najdenih 2 142 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 203 €/m2
Omeji iskanje
29.01.2026.,
www.indomio.si
610 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 107.100,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
09.04.2026.,
www.indomio.si
612 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 107.320,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
28.06.2025.,
www.indomio.si
200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....
30.04.2026.,
www.indomio.si
2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....
27.11.2024.,
www.indomio.si
195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....
27.05.2025.,
www.indomio.si
700 m2, zazidljiva, Za postavitev enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše. Sončna lega. Lep razgled, prodamo. Cena: 122.000,00 EUR Dostop je urejen. Komunalni vodi so v bližini, oz se bodo urejali celostno. Rahlo nagnjen teren, kar omogoča zanimive arhitekturne rešitve. Mirno naselje,....
29.05.2025.,
www.indomio.si
2.753 m2, zazidljiva, Na voljo so štiri parcele za gradnjo treh dvostanovanjskih hiš in eno enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 174,00 EUR/m2 Možnost nakupa celotnega zemljišča ali posamezne parcele. Cena za posamezno parcelo je 100.000 eur + 22 % DDV skupaj 122.000,00 EUR. Dostop....
04.12.2025.,
www.indomio.si
549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
12.02.2026.,
www.indomio.si
648 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 111.280,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
25.06.2025.,
www.indomio.si
467 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z betonsko ploščo in zidaki v Mariboru, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na mirni lokaciji pod Piramido (mestna četrt Ivan Cankar) prodamo stavbno zemljišče v velikosti 467 m2. Parcela je locirana med dvema obstoječima hišama. Zgrajena je že betonska....
04.05.2022.,
www.kumi.si
priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....
27.08.2025.,
www.azur-nepremicnine.si
Velikost 2.000 m2, zazidljiva, Že izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo poslovne stavbe: delavnica in pisarne za poslovanje podjetja, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 Gradbeno dovoljenje je izdano za objekt velikosti 10,30 m x 15,60 m, gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Začetek....
11.03.2026.,
www.kumi.si
Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....
04.07.2025.,
www.indomio.si
2.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Delno zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za poslovno stavbo, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 GD je izdano za delavnico s pisarnami. Velikost objekta 10,30 x 15,60. Gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Na terenu že izvedena....
03.03.2026.,
www.indomio.si
950 m2, zazidljiva, Popolnoma ravna stavbna parcela od asfaltirani javni cesti na koncu vasi, odmaknjena od ostalih hiš - razpršena gradja, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno stavbne parcele, skupne površine 950 m2, od katerih predstavlja zazidalni del....
29.01.2026.,
www.indomio.si
701 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 117.110,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
30.05.2024.,
www.indomio.si
539 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, vpisano v ZK, brez bremen, urejen dostop, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v neposredni bližini zdraviliškega kompleksa Šmarješke Toplice. Na parceli stoji lesen objekt iz leta 1980, dimenzije 5 x 5,75 m....
15.01.2026.,
www.indomio.si
1.439 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Spoštovani, Na sončni lokaciji Spodnje Preloge pri Slovenskih Konjicah prodamo stavbno zemljišče s starejšo hišo, ki predstavlja redko priložnost na trgu zaradi svoje lege, infrastrukture in razvojnega potenciala. Nepremičnina ima....
04.12.2025.,
www.indomio.si
602 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
04.12.2025.,
www.indomio.si
610 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
23.12.2023.,
www.visa.si
Golo Brdo, prodamo zazidljivo parcelo, možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe, dostop do zemljišča je asfaltni, voda je na parceli, ostala infrastruktura v neposredni bližini. .
06.09.2024.,
www.indomio.si
10.300 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....
22.12.2025.,
www.indomio.si
1.188 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 V Naklem prodamo zazidljivo parcelo, velikosti 1.188 m2. Osnovna namenska raba: Območje stavbnih zemljišč Podrobnejša namenska raba: SS – stanovanjske površine, ki so namenjene bivanju z ali brez spremljajočih dejavnosti Lokacija:....
29.01.2026.,
www.indomio.si
2.928 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Izjemna investicijska priložnost, ki jo ne gre zamuditi! Na zelo dobri lokaciji v Naklem prodamo zazidljivo parcelo, s pripravljeno projektno dokumentacijo (DGD) in delno plačanim komunalnim prispevkom. Na parceli je predvidena izgradnja....
30.04.2026.,
www.indomio.si
1.515 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Zazidljiva parcela v naselju Skorba v občini Hajdina in v neposredni bližini Ptuja. Na prodaj so tri parcele, zazidljive, od teh je ena parcela ob robu za dostop do zadnje parcele. Zazidljive parcele so skupne velikosti 1.515 m2 in....
05.06.2024.,
www.indomio.si
5.600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 924.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....
05.02.2026.,
www.indomio.si
828 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 136.620,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 828 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....
05.02.2026.,
www.indomio.si
1.188 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 196.000,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 1188 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....
05.02.2026.,
www.indomio.si
2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....
23.04.2026.,
www.indomio.si
3.327 m2, kmetija,samooskrbovana kmetija, hiša+zemljišče+zbiralnik, prodamo. Cena: 543.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Brestovici pri Komnu. Nekoč je bila v prostorih znana kmetija, pod imenom GORJANAVA KMETIJA, prostori so primerno temu tudi....
07.05.2026.,
www.indomio.si
773 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.030,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
30.04.2026.,
www.indomio.si
931 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 3 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....
15.11.2019.,
www.loka-nepremicnine.si
Škofja Loka, kupimo zazidljivo parcelo, cca. 500 m², komunalno opremljeno, ravna in sončna lega. .
09.09.2025.,
www.azur-nepremicnine.si
Velikost 900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela le 5 km iz Ivančne Gorice. V mirnem in zelenem okolju s čudovito naravo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske stavbe. Parcela se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Od Ivančna Gorice....
06.02.2026.,
www.indomio.si
970 m2, zazidljiva, v mirnem, podeželskem okolju nad Ljubljansko meglo, le 15 minut od AC obroča, prodamo. Cena: 155.200,00 EUR Zazidljiva parcela v izmeri 970m2 se nahaja v mirni vasi Brezje, ob naselju Smrjene. Primerna za vse, ki iščete mirno podeželsko okolje z vsemi mestnimi....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .
17.12.2025.,
www.indomio.si
2.451 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prijetni odprti poziciji z direktnim razgledom proti Kopru in morju leži ravna in zahodno orientirana parcela, ki je locirna na robu naselja. Že dalj časa je v pripravi sprejem OPPN, po katerem bo parcela predvidoma v celoti ležala....
06.05.2026.,
www.indomio.si
5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....
23.04.2026.,
www.indomio.si
900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 2 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....
26.03.2026.,
www.indomio.si
5.391 m2, zazidljiva, večje nepozidano stavbno zemljišče v središču kozine za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 VEČJE NEPOZIDANO STAVBNO ZEMLJIŠČE V SREDIŠČU KOZINE, eno izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v jedru naselja za poslovno gradnjo, za trgovske, oskrbne, gostinske,....
11.03.2026.,
www.kumi.si
Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....
07.04.2026.,
www.indomio.si
35.621 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost Bivje - Dekani, prodamo. Cena: 5.665.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVJE – DEKANI Iščete idealno lokacijo za razvoj svoje gospodarske dejavnosti? Na strateški lokaciji v Dekanih prodamo obsežen sklop....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si