• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 736 eur/m2 vsaj 1390 m2 - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremičnine slovenija do 736 eur/m2 vsaj 1390 m2 - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 736 eur/m2 vsaj 1390 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 736 eur/m2 vsaj 1390 m2" je bilo najdenih 1 106 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 75 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1320 m2 (malo manjši)
    • 1460 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 699 eur/m2 (malo cenejši)
    • 772 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2800 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MARIBOR, Tezno, 804.050 €, 6185,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

6.185 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodajamo stavbna zemljišča v večini opredeljene po namenski rabi za centralne dejavnosti ali kot druga območja centralnih dejavnosti. Kmetijsko zemljišče se lahko kupi posamezno ali v paketu s stavbnimi zemljišči, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE LAKOVNICE, 32.000 €, 11473,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

11.473 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR v vinogradniškem območju na vasjo Gorenje Lakovnice prodamo parcelo za gardnjo zidanice. Dostop po javni cesti. Elektrika na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, TURŠKI VRH, 20.000 €, 6090,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.090 m2, zazidljiva, delno stavbno, povečini kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR V Turškem vrhu, zelo razpršenem naselju v občini Zavrč, prodamo sončno, delno stavbno, delno kmetijsko zemljišče skupne površine 6.090 m2. Nekaj ravnega, ostalo pa pod manjšim ali večjim....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 2.975.000 €, 59166,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

59.166 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, KOMPLEKS SONČNE TERME - naravni park za zdravje, sprostitev in rekreacijoEdinstvena priložnost za investitorje, ki vlagajo v nepremičnine ali projekte s področja medicine in turizma. Predmet prodaje je projekt, ki vključuje 59.166 m2 zemljišč,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 200.000 €, 10668,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Med Sl. Konjicami in Zrečami, 10 km od AC Tepanje, naselje Žeče, 10.668 m2, posestvo – manjša kmetija s tremi objekti v sklopu: stanovanjska hiša in dve gospodarski poslopji (hlev s kozolcem, silosom in lopo, ter samostojni kozolec za hrambo sena in kmetijske mehanizacije); stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 90.000 €, 6295,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v naravi Oljčnika, v skupni izmeri 6295m2 v Borštu. Na zemljišču je možna postavitev gospodarskega objekta velikosti 35m2. Lega je južna, osončena in odprta. Lepo vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, BONINI, 53.000 €, 7668,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

7.668 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Ob primestnem naselju Bonini, v dolini, prodamo kmetijsko zemljišče na sončni legi. Na mirni lokaciji v naravnem podeželskem okolju prodamo kmetijsko zemljišče, primerno za zasaditev oljčnika, sadovnjaka ali druge vrste pridelave....

 
 
 
  Zemljišče, BLATNIK PRI ČRMOŠNJICAH, 101.000 €, 15769,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

15.769 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.000,00 EUR Prodamo posest z gospodarskimi objekti. Namenska raba celotnega zemljišča spada med površine podeželskega naselja – stavbno zemljišče. Nepremičnine se nahajajo na območju bivše farme Blatnik, parcele *3/3 – 147m2, *21 – 500m2, *8....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 338.800 €, 7229,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-34 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEŽANI, blizu lokalne ceste proti Lokvi, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Parcela je velika 7 229 m2. Za gradnjo je predviden del parcele velikosti v velikosti 4 482 m2, ostalo je gozdno zemljišče. Sežana predstavlja gospodarsko....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 61.000 €, 5053,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

5.053 m2, zazidljiva, Naprodaj posest v Cogetincih - Cerkvenjak, prodamo. Cena: 61.000,00 EUR Zemljišče v Cogetincih, Cerkvenjak, Podravje predstavlja odlično priložnost za vse, ki iščejo mirno življenje v osrčju Slovenije. S skupno površino zemljišča kar 5053 m2, od tega zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 180.000 €, 40000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

40.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijsko zemljišče s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V naselju Drobinsko (4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja), na vrhu hriba,....

 
 
 
  Zemljišče, CEROVEC POD BOČEM, 175.000 €, 37180,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

37.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 37.180 m2, kmetija, stavbno zemljišče, posest, zemljišče, zazidljivo zemljišče, dobra investicija, parcelacija v več zazidljivih parcel, ranč, vzreja konjev, ravnina, kmetijski objekt, Rogaška Slatina, Cerovec pod Bočem, blizu zdravilišč,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 148.580 €, 6460,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zelo ugodna znižana cena !! GSM: 041-698-432 .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 25.000 €, 4815,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-9 Ogled oglasa na strani ponudnika V podeželskem naselju Zabukovica, v občini Žalec imamo na prodaj zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 4.815 m2. Dostop do zemljišča je enostaven in urejen po alsfaltirani regijonalni cesti. Oddaljenost od Centra Žalca znaša....

 
 
 
  Zemljišče, GRAČIŠČE, 13.000 €, 5111,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega števila kmetijskih zemljišč, ki se večina držijo skupaj kot celota ter se nahajajo v naselju Dvori oz. natančneje v neposredni bližini ceste Movraž - Dvori. Skupna kvadratura vseh zemljišč znaša....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 26.708 €, 26708,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2024.,

www.indomio.si

26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 315.000 €, 4500,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-46 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, ki bo z novim OPN spremenjeno v območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so 563 m2, 555 m2, 664 m2, 1352....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 924.000 €, 5600,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 924.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, GORIŠNICA, 95.000 €, 20960,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-105 Ogled oglasa na strani ponudnika V Forminu, je na prodaj večje zemljišče. Skupne velikosti 20.960 m2. Zemljišče z urejenim dovozom, je v prvem delu zazidljivo. Za gradnjo sta namenjeni dve parcelni številki, skupne velikosti 2.338 m2, preostali del, ki se....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 80.000 €, 8165,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-87 Ogled oglasa na strani ponudnika Na južnem delu hriba Grintovec so naprodaj gozdna zemljišča v velikosti 8.165 m2. Nahajajo se v bližini republiške ceste Koper - Dragonja in imajo urejen dostop iz ceste Bandel - Šmarje. Dve parceli so primerne velikosti za....

 
 
 
  Kmetija, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 300.000 €, 57194,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Brezova, občina Celje. Zelo urejeno posestvo z ekološko rejo živino (govedo pasme limuzin in japonsko govedo wagyu) in nasadom orehov v skupni izmeri 57.194 m2, se nahaja na odlični....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

35.290 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.300,00 EUR URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2. Pravno stanje: Vpisano v ZK in bremen prosto. Pogoj prodaje: Kupec plača vse stroške, ki nastanejo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 5.343 €, 5343,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

5.343 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Prodaja se gozdno zemljišče v izmeri 5343 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Volče. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške vpisa v ZK in stroške takse....

 
 
 
  Zemljišče, HORJUL, 349.000 €, 4209,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

4.209 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Investicijska priložnost v Horjulu: Vaš naslednji stanovanjski projekt Iščete idealno lokacijo za gradnjo, ki združuje mirno naravno okolje z bližino Ljubljane? Predstavljamo vam sončno, ravno zemljišče, ki zaradi....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 2.090.000 €, 5000,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

5.000 m2, zazidljiva, odlična lokacija, prodamo. Cena: 2.090.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Kranju posredujemo pri prodaji večjega zemljišča 5000m2. Zemljišče je ravno, pravilne oblike. Primerno za investicijo, možna postavitev dvostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Pokličite za več....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, IVANČNA GORICA, 4.900.000 €, 6654,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2024.,

www.indomio.si

6.654 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1935, 46.783 m2 zemljišča, večji industrijski kompleks - strateška lokacija, prodamo. Cena: 4.900.000,00 EUR Večji industrijski kompleks v obratovanju ki se nahaja na strateški lokaciji blizu državne meje z Italijo. Kompleks je idealno....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 880.000 €, 12000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna nepremičnina,enkratna naložba v Zrečah (Slovenija) , mirno za prebivanje v neposredni bližini hotela DOBRAVA , 1000m do Termalnega zdravilišča TERME ZREČE,7 km do term Dobrna, 4 km oddaljenosti od avto ceste Lj- MB, ugodno prodamo, večji novejši poslovni kompleks, v velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 120.000 €, 10622,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

10.622 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR NAPRODAJ – OLJČNIK NA DRAGONJI, 10.622 m² Idealna priložnost za oljkarje in ljubitelje narave! Na čudoviti lokaciji v zaledju Dragonje prodamo zemljišče v skupni izmeri 10.622 m², ki združuje urejen oljčnik in gozdnato....

 
 
 
  Kmetija, DESTRNIK, 20.000 €, 10707,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Jiršovci, na sončni legi, je naprodaj vzdrževan, redno obdelan vinograd. Zemljišče je obrnjeno proti južni strani, zasajeno je 4.800 trsov. Prideluje se rdeče vino, sorte Zweigelt in Alazante. Vinograd je redno rezan, škropljen....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 1.331.820 €, 19026,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

19.026 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, poslovna priložnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodajamo gradbeno zemljišče v skupni izmeri 19.026m2. Locirano v začetku industrijske cone Ljutomer, neposredno ob glavni cesti. Trenutno je na zemljišču farma, ki se umika. Parcelo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 80.000 €, 10000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Travnik je v ravnini. Možnost obdelave s stroji. .

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 90.000 €, 4773,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2023.,

www.indomio.si

4.773 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo večje zemljišče 4.773 m2 v Logatcu. Razgledna lokacija, panoramski pogled, zadnja zazidljiva parcela v naselju. Cca 1766 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del je v območju kmetijskih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 3.036.330 €, 27603,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

27.603 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 110,00 EUR/m2 Na prodaj je parcela št. 817/25, k.o. Bršljin s površino 27.603 m2. Namenska raba: 83,5% druga območja centralnih dejavnosti in 16,5% gozdnega zemljišča. Cena zazidljivega dela: 110 EUR/m2 Cena gozdnega zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, LORMANJE, 298.000 €, 7889,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

7.889 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Jugozahodno od Lenarta natančneje v Lormanju, prijetnem naselju, s hitrim dostopom do AC je na voljo večje stavbno zemljišče v skupni velikosti 7.889m2. V naravi je 6.634m2 gradbene parcele in 1.255m2 ceste oz.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 822)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!