Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 772 eur/m2 čim večje" je bilo najdenih 2 213 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 219 €/m2
Omeji iskanje
04.09.2025.,
www.indomio.si
3.067 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče parcela Bizovik, neposredna bližina Grad Fužine, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljve parcele na lepi, ravni in sončni lokaciji v občini Bizovik v bližini Fužinske ceste ter PST.Površina parcele: 3.067 m2. Po Lokacijski....
14.12.2024.,
www.indomio.si
3.062 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika, se nahajajo....
05.06.2024.,
www.indomio.si
3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
KOPER, Hrastovlje, cca 15 km iz Kopra, prodamo 3.058 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo ali gradnjo za turistične namene (apartmaje...) Parcela je v bližini cerkve Svete trojice s fresko Mrtvaški ples. Cena: 100,00 EUR/m2 .
17.01.2024.,
www.indomio.si
3.051 m2, zazidljiva, večje stavbno zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 307.000,00 EUR Nepozidano stavbno zemljišče na robu naselja. Zemljišče ima južno lego, nahaja se na robu planote v naravnem okolju, je v zmernem naklonu. Razgled iz zemljišča se rasteza na okoliško gričevje....
18.03.2026.,
www.indomio.si
3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....
25.08.2023.,
www.indomio.si
3.039 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.597,50 EUR Občina Semič, na območju bivše kočevarske vasi Ašelice k.o. 1521 Črmošnjice, prodamo nepremičnine: 1521 - Črmošnjice *96 gozd 489 1522 - Črmošnjice *99 gozd 327 1523 - Črmošnjice *100 gozd 428 1524 - Črmošnjice 3834 gozd 20%,....
21.11.2024.,
www.indomio.si
3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....
07.05.2026.,
www.indomio.si
3.034 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE . 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....
Danes,
www.indomio.si
3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....
07.09.2024.,
www.indomio.si
Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....
12.02.2025.,
www.indomio.si
4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....
06.06.2024.,
www.indomio.si
3.013 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača davek na promet nepremičnin in izpeljavo pravnega posla. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340, prodamo. Cena: cca 89.000,00....
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
13.01.2026. - 44.000 €
13.01.2026.,
www.indomio.si
3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....
20.03.2025.,
www.indomio.si
3.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1987, adaptiran l. 2022, 7.330 m2 zemljišča, Poslovna stavba s prostori, ki so primerni za podjetja, ki so aktivna na področju farmacije, medicine, biotehnologije, kozmetike, prehranskih dopolnil ali elektronike. Čisti prostori površine 1.300....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .
16.06.2022.,
www.indomio.si
3.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Parcela v izmeri 3.000 m2 se nahaja na zunanjem robu naselja Narin. Sosedov praktično nima. Zadnjih 50 m ceste ni asfaltirane. Možna parcelacija na dve parceli. Parcela je primerna za ljubitelje narave in miru in je cel dan lepo osončena.....
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....
Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 €
z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €
20.02.2026.,
www.indomio.si
2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....
26.02.2026.,
www.ruj-meridoma.si
Komen okolica, Brestovica pri Komnu, 2975 m2, najboljše kmetijsko zemljišče, ki se drži zazidljivega območja hiš. Ključne specifikacije Parcela: 2975 m 2 Cena: 5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
14.11.2023. - 591.600 €
14.11.2023.,
www.indomio.si
2.958 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče je na sončni....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391009-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče....
23.04.2026.,
www.indomio.si
2.950 m2, zazidljiva, V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim razgledom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim....
22.04.2026.,
www.indomio.si
2.950 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Šmarjah pri Kopru (2.950 m2) z odprtim pogledom na morje. Odlična investicijska priložnost - parcela omogoča gradnjo več stanovanjskih objektov v mirnem okolju, le nekaj minut od Kopra, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo....
29.01.2026.,
www.indomio.si
2.928 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Izjemna investicijska priložnost, ki jo ne gre zamuditi! Na zelo dobri lokaciji v Naklem prodamo zazidljivo parcelo, s pripravljeno projektno dokumentacijo (DGD) in delno plačanim komunalnim prispevkom. Na parceli je predvidena izgradnja....
05.02.2026.,
www.indomio.si
2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....
18.09.2024.,
www.indomio.si
2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....
05.02.2026.,
www.indomio.si
2.909 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko gradnjo – Ig (Zabrv) Na prodaj je zemljišče v skupni izmeri 2.909 m², namenjeno stanovanjski gradnji, ki se nahaja na Ig-u, v naselju Zabrv. Zemljišče leži v območju....
06.11.2025.,
www.indomio.si
2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....
19.09.2025.,
www.indomio.si
2.907 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela z ruševino oz. starejšo majhno stanovanjsko hišico s hišno številko, svojo elektriko in vodo. Odličen panoramski razgled na morje in Izolo, velika ravna parcela na vrhu hriba, celoten vrh hriba v lastništvu, na samem, urejen....
23.03.2019.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490331001-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 eur/m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin.....
05.06.2024.,
www.indomio.si
2.905 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 EUR/ m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin, prodamo. Cena: cca 89.500,00....
23.04.2026.,
www.indomio.si
2.900 m2, zazidljiva, Odlična priložnost za gradnjo novega doma ali investicijski projekt. V posredovanje smo prevzeli posestvo v kraju IG pri Ljubljani, v skupni izmeri 2.900 m2. Posestvo je komunalno opremljeno in je zazidljivo v celoti, prodamo. Cena: 870.000,00 EUR (Namembnost:....
20.01.2024.,
www.indomio.si
2.888 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR V vasi Studeno pri Postojni prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 2.888 m2, od katere je 1.429,56 m2 zazidljive in 1.458,44 m2 kmetijske površine. Elektrika je na parceli, voda je zelo blizu parcele, kanalizacije ni, zato je potrebna....
13.02.2026.,
www.indomio.si
2.877 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljiše v velikosti 2.877 m2, ki ga je možno še dodatno deliti na manjše enote. Zemljišče se po planu nahaja na območju....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....
05.06.2024.,
www.indomio.si
2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....