• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 837 eur/m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 837 eur/m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 837 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 837 eur/m2" je bilo najdenih 2 294 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 245 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1000 m2
    • do 1250 m2
    • 1250 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1250 m2
    • 1500 m2
  •  Po ceni
    • 795 eur/m2 (malo cenejši)
    • 878 eur/m2 (malo dražje)
    • do 8500 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 88.400 €, 442,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na ravni parceli zazidkjivi že 70 let, dostopno z za to zgrajeno cesto, z vsemi možnimi infrastrukturnimi priključki in dostopnostmi. Parcela leži sredi Britofa dostopna po najboljših cestah poleg protokolarnega objekta Brdo, majlepša rezidenca RS ob enem najlepšem kaniona reke Kokre.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE PIRNIČE, 176.800 €, 884,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji stavbnih zemljišč v skupni izmeri 884 m2, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, SMLEDNIK, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.400 m2, zazidljiva, Zemljišče, ki meji na nezazidljivo parcelo na mirni lokaciji ob robu gozda z idiličnim razgledom za gradnjo hiše ali dvojčka. Odlična povezava v Ljubljano (LPP), trgovina, šola, vrtec v neposredni bližini, prodamo. Cena: cca 200,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 127.000 €, 635,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 127.000,00 EUR Zazidljiva parcela – Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji V mirnem in urejenem naselju Velika Kostrevnica pri Šmartnem pri Litiji posredujemo pri prodaji zazidljive parcele velikosti 635 m². Parcela je ravna in zelo primerna za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

2.800 m2, za investicijo, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m2. Namembnost je proizvodna, trgovska, storitvena, skladiščna, Območje cone se nahaja 500 m od AC uvoza/izvoza Radovljica....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-804 (od skupaj 804)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!