• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 87000 eur - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 87000 eur - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 87000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 87000 eur" je bilo najdenih 1 348 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 413 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2
    • do 780 m2
    • 780 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 780 m2
    • 940 m2
  •  Po ceni
    • 82000 eur (malo cenejši)
    • 91000 eur (malo dražje)
    • do 59 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IZOLA, 61.650 €, 1370,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se oljčnik na robu vasi Nova vas nad Dragonjo. Parcela je ravna, ob poti in zraven glabne ceste, je pravokotne oblike na robu poseljenega področja, torej na robu zazidljivosti. Na njej je oljčnik oljk, ki so starejše....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 61.632 €, 20544,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se več kmetijskih parcel na območju Šmarij pri Kopru, Parcele (skupaj jih je 11) so različno velike in so razparcelirane. V naravi predstavljajo gozd oz njive, ki pa niso obdelane. Imajo jugo - zahodno lego in so dostopne.....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 61.600 €, 1760,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.760 m2, zazidljiva, prodamo lepo, sončno parcelo z izjemnim pogledom, prodamo. Cena: cca 35,00 EUR/m2 Sončna lokacija z odprtim pogledom. Na mirni in sončni lokaciji v osrčju Menišije je naprodaj zazidljiva parcela velikosti približno 1.760 m². Ko bo znan kupec se bo izvedla parcelacija,....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 98.252 € na 91.234 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.10.2024 - 98.252 €
15.04.2025 - 80.612 €
11.09.2025 - 98.252 €
22.04.2026 - 91.234 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

7.018 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša 98.252 EUR. Nova....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 61.072 €, 1388,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.indomio.si

1.388 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo gradbeno parcelo (1388 m2) na mirni lokaciji v Radizlu, tik ob cesti. Vsa infrastruktura je ob parceli, električni vod je speljan podzemno. Le 3 km od avtocestnega izvoza Fram in 2,5 km od OŠ Slivnica. Idealno za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.030 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

26.535 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 61.030,50 EUR NOVO MESTO, Ratež, prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. Pravno stanje Lastništvo....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 61.000 €, 5053,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

5.053 m2, zazidljiva, Naprodaj posest v Cogetincih - Cerkvenjak, prodamo. Cena: 61.000,00 EUR Zemljišče v Cogetincih, Cerkvenjak, Podravje predstavlja odlično priložnost za vse, ki iščejo mirno življenje v osrčju Slovenije. S skupno površino zemljišča kar 5053 m2, od tega zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 59,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima skupaj površine 59 M2 površine in stoji na parceli v izmeri 84 m2. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 46,90 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 46,9 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 75 m2. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJI SUHOR PRI VINICI, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2 . Parcela na kateri stoji domačija leži na robu vasi, ob javni asfaltni cesti. Hiša ni več primerna za bivanje. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 60.000 €, 3059,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 60.000 €, 3686,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2024.,

www.indomio.si

3.686 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela v bližini ceste za Šmarje, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Ravna parcela se nahaja v II. območju kmetijskih zemljišč z urejeno dostopno potjo. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec prevzame in plača del stroškov v zvezi s prodajo....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 60.000 €, 4285,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

4.285 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR P R O D A J A – ZAZIDLJIVA / KMETIJSKA PARCELA – PODBORŠT PRI ŠENTJANŽU (4.285 m²) Na voljo je izjemna priložnost za nakup prostorne parcele v mirnem podeželskem okolju, v vasi Podboršt pri Šentjanžu. Lokacija je odlična za vse, ki....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

30 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1817, adaptiran l. 2023, pritličje, Pritličje poslovni prostor za pisarno, salon, trgovino, storitve. Klima gretje hlajenje, internet, kopalnica, lahko se postavi kuhinja, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.000 €, 939,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

939 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, gradbeni načrt, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, BEZOVICA, 60.000 €, 554,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2025.,

www.indomio.si

554 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, pod Kraškim robom, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 60.000 €, 3814,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

3.814 m2, kmetijsko zemljišče, HRASTJE - 2 km od Pohorske vzpenjače, naprodaj štiri parcele za postavitev vikenda. Kmetijska zemljišča so na čudoviti sončni legi, z naklonom, z asfaltnim dovozom. Možnost nakupa samostojno ali v celoti. Cena: 15.000 EUR/parcela, prodamo. Cena: 60.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 60.000 €, 24329,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

24.966 m2, posest, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR OBORA ZA DIVJE ŽIVALI V predelu Ljutomersko ormoških goric, v prelepem naravnem okolju, se nahaja, ujeta med gozdovi, travniki in vinogradi, obora za rejo divjih živali. Obora obsega skupno 24.329 m2 površine, od tega je cca. 3560....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

37,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 32.502 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2. Parcela na kateri stoji domačija leži na robu....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA HAJDINA, 60.000 €, 3745,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2024.,

www.indomio.si

3.745 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, delno stavbno, delno kmetijsko, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na Zgornji Hajdini v strnjenem naselju ob ulični cesti prodamo ravno, sončno, delno stavbno (cca 1.477 m2), delno kmetijsko zemljišče (njiva 2.268 m2). Vsa infrastruktura je v neposredni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRITOF, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – Kranj, Oljarica, zgrajeno l. 1950, prenovljeno 2025, 2./2. nadstropij, skupna izmera 37,30 m2 uporabne površine. Cena 60.000 EUR. Na odlični lokaciji v Britofu pri Kranju prodamo popolnoma prenovljen poslovni prostor. V neposredni bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 492,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.indomio.si

492 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 2 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 492 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 60.000 €, 3028,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 456,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

456 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 1 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 456 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 59.999 €, 7323,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.323 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, po večini stavbno, manjši del kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 59.999,00 EUR V Kraščih, razpršenem naselju v občini Cankova, prodamo večje zemljišče, skupne površine 7.323 m2, ki je po namenski rabi po večini stavbno, nekaj....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 59.990 €, 153,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 890 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 59.990,00 EUR Samostojna hiša v Moravcih v Slovenskih goricah – idealna priložnost za investicijo ali vaš sanjski dom Prodamo samostojno hišo na čudoviti lokaciji v osrčju termalnih vrelcev, obdano z zelenjem....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 806)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>